Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

модем за 512 безкрай ( ADSL )

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    2
    #1

    модем за 512 безкрай ( ADSL )

    наскоро си пуснах 512 безкрай но се оказа че модема ми ( 256 безкрай ) е слаб за upload проверих в сайта на производителя и видях че за upload му дават 64Kb/s та можели някой да ми препоръча марка и модел модем който да е по мощен*

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #2

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    бТК са ти дали да ползваш друг модем ?
    Струва ми се си гледал нещо друго

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    2
    #3

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    не бе аз отначало бях на 256 но минах на 512

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    13
    #4

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    аве тея китайчета дето дават бтк са слаби дори за 16кб ъплоуд , та за повече да не говорим , намалил съм всичките конекций на всички програми , общо са 15-16 конекций , намалил съм ъплоуда на 11кб и пак забива тъпото китайче , само че така поне не е през 5 минути , а се задържа да работи повечко , стига да лимитирам и доунлоуда на 50кб , защото почне ли да тегли на макс 62-64 кб и забива след точно 2-3 минути , и кво е решението ....... лимит и на ъпл;оуда и на доаулоуда 10/50 за да работи що годе стабилно китайчето , пробвах всичко , охлаждане на китаеца , лимит на конекцийте , защото нали поддържа до максимум 195 конекций китаеца , е да ама аз има 15-20 и пак забива през 5 минути , стигнах до извода че за да работи добре лимит от 64/16 на 50/10 и вече не забива ( или поне не е през 5 минути , през по голям интервал от време ) , преди като бях на 32кб нямаше проблеми никакви , ама от както съм на новите скорости стана ужас , постоянно ми забива модема ....

    п.с: оф , колко много писах ,ама и да пиша и да не пиша няма да се оправи , така че....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #5

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    Цитат Първоначално публикувано от snoopera
    аве тея китайчета дето дават бтк са слаби дори за 16кб ъплоуд , та за повече да не говорим , намалил съм всичките конекций на всички програми , общо са 15-16 конекций , намалил съм ъплоуда на 11кб и пак забива тъпото китайче , само че така поне не е през 5 минути , а се задържа да работи повечко , стига да лимитирам и доунлоуда на 50кб , защото почне ли да тегли на макс 62-64 кб и забива след точно 2-3 минути , и кво е решението ....... лимит и на ъпл;оуда и на доаулоуда 10/50 за да работи що годе стабилно китайчето , пробвах всичко , охлаждане на китаеца , лимит на конекцийте , защото нали поддържа до максимум 195 конекций китаеца , е да ама аз има 15-20 и пак забива през 5 минути , стигнах до извода че за да работи добре лимит от 64/16 на 50/10 и вече не забива ( или поне не е през 5 минути , през по голям интервал от време ) , преди като бях на 32кб нямаше проблеми никакви , ама от както съм на новите скорости стана ужас , постоянно ми забива модема ....

    п.с: оф , колко много писах ,ама и да пиша и да не пиша няма да се оправи , така че....
    Хуйвей - фирма на световно равнище ...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    87
    #6

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    Цитат Първоначално публикувано от snoopera
    аве тея китайчета дето дават бтк са слаби дори за 16кб ъплоуд , та за повече да не говорим , намалил съм всичките конекций на всички програми , общо са 15-16 конекций , намалил съм ъплоуда на 11кб и пак забива тъпото китайче , само че така поне не е през 5 минути , а се задържа да работи повечко , стига да лимитирам и доунлоуда на 50кб , защото почне ли да тегли на макс 62-64 кб и забива след точно 2-3 минути , и кво е решението ....... лимит и на ъпл;оуда и на доаулоуда 10/50 за да работи що годе стабилно китайчето , пробвах всичко , охлаждане на китаеца , лимит на конекцийте , защото нали поддържа до максимум 195 конекций китаеца , е да ама аз има 15-20 и пак забива през 5 минути , стигнах до извода че за да работи добре лимит от 64/16 на 50/10 и вече не забива ( или поне не е през 5 минути , през по голям интервал от време ) , преди като бях на 32кб нямаше проблеми никакви , ама от както съм на новите скорости стана ужас , постоянно ми забива модема ....

    п.с: оф , колко много писах ,ама и да пиша и да не пиша няма да се оправи , така че....
    При мен го има същия проблем - като пусна торентите и се задръства и направо в чудо съм се видял, и това е откак ни вдигнаха скоростите :-(

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    10
    #7

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    И при мен го имаше същия проблем.
    Оправи се след като си махнах DMZ Host

  10. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #8

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    Цитат Първоначално публикувано от 7niki7
    И при мен го имаше същия проблем.
    Оправи се след като си махнах DMZ Host
    Мноо яко и кво шъ прайм сега без DMZ?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    10
    #9

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    И аз искам да имам DMZ, и затова си флашнах последния FW , с надеждата да се оправи, но никакво подобрение.
    С DMZ забива на петета минута, без DMZ, работи 20 часа.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    18
    #10

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    Цитат Първоначално публикувано от 7niki7
    И аз искам да имам DMZ, и затова си флашнах последния FW , с надеждата да се оправи, но никакво подобрение.
    С DMZ забива на петета минута, без DMZ, работи 20 часа.
    Как го флешна тоз модем бре? Откъде парола?

  13. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #11

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    Цитат Първоначално публикувано от mrvip
    Как го флешна тоз модем бре? Откъде парола?
    Не си играйте да флешвате модеми,може да си докарате неприятности.
    Модемите са собственост на БТК.Как така ще ги флешвате.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    10
    #12

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    Погледнете тук братушките какво правят http://streamclub.ru/phorum/viewtopi...4f2df7c31fe340

    P.S. може също да разгледате и тук: http://skaya.enix.org/wiki/BroadCom96345

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    18
    #13

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    Излиза, че моя firmware е 831V4.1_B04_BG а актуален е 831V4.2.f_B04. Не трябваше ли, да ги флашват дистанционно както правят кабелните оператори?
    Руснаците доста са се заиграли, жалко че ми е толкова зле руския. Надявам се тези които изчетат темата да споделят по интересните неща.

  17. lil
    lil е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    115
    #14

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    Добре махам* DMZ и MIRC започва да влиза ужасно бавно, няма ли някакъв друг начин за решаване на проблема?

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #15

    Re: модем за 512 безкрай ( ADSL )

    Цитат Първоначално публикувано от 7niki7
    Погледнете тук братушките какво правят ...
    Абсолютно нищо не разбрах какво пише там, можеш ли да преразкажеш с 1-2 думи?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с ADSL модем на Виваком
    От Wish_Master във форум Технологии
    Отговори: 5
    Последно: 15-03-12, 17:57
  2. Static DNS на ADSL модем от БТК
    От lil във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 14-10-09, 21:31
  3. Отговори: 6
    Последно: 17-03-09, 11:44
  4. Търся ADSL модем
    От toppy във форум Технологии
    Отговори: 9
    Последно: 29-05-05, 00:04
  5. Може ли Sagem модем и англ. филтър за БТК adsl?
    От christev във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-04, 19:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе