Страница 3 от 96 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1430

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #31

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от TATI
    LD750, току що го ъпдейтнах, но никаква разлика не съм забелязал до момента. Най-кофти е, че поне можеха да си направят труда да напишат какво ново или поправено са направили. Иначе тоя файл го има и на българската версия на сайта.
    Браво. Петър Модев си изпълнни думата от писмото до мен. Три години чакахме да се случи.

    Здравейте Г-н Славов,

    ...................Относно поддръжката на сайта в най-скоро време ще има добавен фирмуер за повечето модели както и малко актуализирана информация. Проблема със сайта е че не се поддържа в България и от там идват всички проблеми-Унгарския офис.

    Образувателния сайт е в разработка в момента(локална)

    Надявам се информацията в приложените файлове да удовлетворява вашите въпроси ако не то аз съм насреща да отговаря и на други ваши въпроси.

    С Уважение,

    Петър Модев
    http://www.lg.com/bg/support/product...elCode=42LD750




    Цитат Първоначално публикувано от Sracimir
    Здравейте,

    имам LG M2262D-PC и исках да му активирам видео възпроизвеждане през USB. Влязох в сервизното меню с iremote (или беше irremote), но опцията въобще я няма. Firmware версията е 3.19. Има ли някакъв начин да активирам видеото, без да минавам на по-ниска версия (поне да е по-нова, ако не може с тази)?

    Търсих и по други сайтове, но не намерих много мнения за този модел точно.

    Извинявам се, ако не пиша в правилната тема.

    Поздрави,
    Н.
    Възможно е шасито да не подържа такава опция и поради това да не я виждаш в сервизното меню.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    14
    #32

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Възможно е шасито да не подържа такава опция и поради това да не я виждаш в сервизното меню.
    Би трябвало да има такава опция, защото четох някъде, че са активирали видео, но до Firmware 3.13. Но не ми се иска да минавам към по-стара версия. Та се надявах да има поне по-нова, с която да става.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #33

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    има фирмуер но е за модел M2262D-PZ - не знам каква е разликата
    http://www.lg.com/it/it-products/mon...-M2262D-PZ.jsp

    http://www.lg.com/it/products/docume...or-via-USB.pdf

  5. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #34

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте имам 42lh4000 , сега видях че има нов фърмуер в полския сайт но ми направи впечатление че новия файл на размер е доста по малък от старите файлове за обновяване , новия е 11-12 мб , старите са по 22мб , кажете да не си прецакам тв-то при ъпдейт да ползвам ли този файл или има някаква грешка.

  6. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #35

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708
    Здравейте имам 42lh4000 , сега видях че има нов фърмуер в полския сайт но ми направи впечатление че новия файл на размер е доста по малък от старите файлове за обновяване , новия е 11-12 мб , старите са по 22мб , кажете да не си прецакам тв-то при ъпдейт да ползвам ли този файл или има някаква грешка.
    Ето ти линк на българския сайт на LG http://www.lg.com/bg/support/product...lCode=42LH4000

    Това не е пълна версия а само пач и затова не е пълен до 22 мб. По рано по руските сайтове се появиха версии 3.75 от 22 мб но имаше значение дали си с LH2/3/4/5/9000 или LH7000 и SLxxxx. Този пач е универсален за моделите 2009. За по сигурно си направи бекъп на настройките на тв-то по следния начин. Включваш флашка , натискаш бутона MENU и задържащ до изчезването от екрана на менюто, въвеждаш 1105 и натискаш ОК от ДУ. Появява се меню Installation-menu слизаш надолу на TV-link loader после Send to USB записваш файла и излизаш. Правиш ъпдейта и ако си загубил настройките възстановяваш по описания начин като разлика е в Receive from USB избираш записания *.tll файл и ОК. ТВ-то се рестартира само и се наслъждаваш.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #36

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Имам въпрос, който сигурно е разискван тук, но не го намирам с търсачката, а нямам време да прочета целия форум.
    TV LG32LH2000 sv 3.40 - пускам го на пълно сканиране на кабелната и всичко приключва успешно. Но, се оказва, че не е намерил почти нито една българска цифрова програма в реално време - все са с 2 часа назад. (кабелния ни оператор поддържа тази екстра -1 и -2 часа). На аналоговата ги има всичките(само в реално време, разбира се...). Като задам ръчно честота и битрейт на пакета в реално време, отваря го и заменя с него програмите, които са с 2 часа назад, но тогава пък те изчезват. Имената на програмите в реално време с 1 час и с 2 часа назад са едни и същи (т.е трябва да имам 3 btv-та, но с различни времена). Мисля, че има разлика само в малки и големи букви: Btv, btv, bTV.
    Има ли някакво "лечение" за това?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    32
    #37

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Niakoi
    TV LG32LH2000 sv 3.40 - пускам го на пълно сканиране на кабелната и всичко приключва успешно. Но, се оказва, че не е намерил почти нито една българска цифрова програма в реално време - все са с 2 часа назад.
    Има ли някакво "лечение" за това?
    Здравей, колега аз съм с LH4000 със "САМ" модул - та при мен часът се сверява за целия телевизор от менюто. Не е една програма с един час, а съседната програма с друг.
    Вие с цифров приемник ли сте или с модул?

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #38

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Ако "цифров приемник" трябва де е външен - не, не съм с цифров приемник. Не знам какво е "САМ" модул! Има ли нещо общо настройката на часовника със сканирането и подреждането на програмите?

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #39

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/


  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #40

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Adobe’s AIR 3 и Flash Player 11 приложения в модели 2012г
    http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1317904413

    http://translate.google.bg/translate...d%3D1317904413

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    90
    #41

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Niakoi
    Ако "цифров приемник" трябва де е външен - не, не съм с цифров приемник. Не знам какво е "САМ" модул! Има ли нещо общо настройката на часовника със сканирането и подреждането на програмите?
    Не,няма нищо общо между настройката на часа и скенирането на програмите.Най-вероятно при теб проблема е че програмите с минус часове са ти в друг пакет на който не задаваш честотата при ръчно търсене и затова ги няма.Питай оператора за всички честоти,скорости,модулация и тн.Кой ти е доставчика на TV?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    14
    #42

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    има фирмуер но е за модел M2262D-PZ - не знам каква е разликата
    http://www.lg.com/it/it-products/mon...-M2262D-PZ.jsp

    http://www.lg.com/it/products/docume...or-via-USB.pdf
    Няма разлика между PZ и PC, но не съм сигурен, че ако ъпгрейдна до тази версия, ще мога да пусна видео през USB. Има ли от куде да прочета какво съдържа версията?

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #43

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Sracimir
    Няма разлика между PZ и PC, но не съм сигурен, че ако ъпгрейдна до тази версия, ще мога да пусна видео през USB. Има ли от куде да прочета какво съдържа версията?
    Няма да ти даде видео през USB. Няма и инфо за промените в тази версия - нещо типично за lg.

    http://www.lg.com/bg/televizor-audio...-promocija.jsp

  17. bpa
    bpa е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1
    #44

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте.
    Благодаря на всички участници в този форум. Чрез техните съвети и публикации успях да подбера телевизор, отговарящ на моите възможности и изисквания. Спрях се на LG42 LW579S. Решаващото бе 5-те години гаранция давана от производителя в този момент. Подсветката му е добра и не открих много "Северни сияния" при пробата му на тъмно. Най-добър резултат на картината постигнах чрез врагедия в телевизора "Съветник", макар да пробвах и с други помощни средства, посочени в различни теми на форума. Не очаквах много от конвертирането на 2D към 3D, но бях приятно изненадан. Изгледах няколко концерта в MKV формат и съм напълно удовлетворен. С допълнително закупен донгъл си направих безжична връзка с компютъра ми и отварям файлове до около 2 гигабайта. На по-големите, вградения плеър зацикля или поне при мен е така. Сложих си и кабел DVI - HDMI с дължина 10 м., но не видях да оказва някакво влияние. Картината е чудесна а разликата между движението на устните и звука се коригира ръчно в повечето възпроизвеждащи медия плеъри. Жалко е, че този модел няма да поддържа "Flash player", защото можеше да се гледат неща направо от интернет, но карай да върви. Дано след 5 години да имам "сили" за нов телевизор, че и по-добър. Пожелавам го и на всички останали.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #45

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 96 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе