Страница 4 от 92 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1376

LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #46

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от rrd
    Здравейте.Имам следния проблем.Преди около седмица си купих LG 42 LD 750.Днес като го пуснах видях че има хоризонтална линия на екрана от край до край.Линията се намира на 1-2 сантиметра в долната част на телевизора.Направо на ремонт май?
    Ако тази линия я имаш при всякакъв вид сигнал /тв, компютър, двд../- носи го на ремонт в сервиза.

  2.  
     
  3. rrd
    rrd е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    17
    #47

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Ако тази линия я имаш при всякакъв вид сигнал /тв, компютър, двд../- носи го на ремонт в сервиза.
    Има я .Като дръпна кабела на булсата и остане само черен екран пак се вижда, но малко по трудно.На кабелна пробвах същата работа.

  4. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #48

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Носи го в магазина и настоявай да ти подменят бройката ,до една работна седмица от покупката са длъжни да ти го сменят без да ходи в сервиз. Бъди твърд !

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    9
    #49

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Тия LGта ще излезат големи тояги.
    Аз май се разколебах за 42LD420ката...

  6. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #50

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от shnorhel
    Тия LGта ще излезат големи тояги.
    Аз май се разколебах за 42LD420ката...
    В момента това е може би най-продаваната марка и е нормално да има повече дефекти като абсолютна стойност, важно е процентно как стоят нещата.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    6
    #51

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте,

    Кое от двете бихте препоръчали:

    1. PHILIPS 42PFL5405H
    или
    2. LG 42LD550

    Това което търся е хубава картина. Няма да го свързвам с PC.

    Благодаря предварително

  8.  
     
  9. rrd
    rrd е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    17
    #52

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Носи го в магазина и настоявай да ти подменят бройката ,до една работна седмица от покупката са длъжни да ти го сменят без да ходи в сервиз. Бъди твърд !
    Благодаря за разяснението!Лошото е че се намирам на около 60 км. от магазина и в тоя сняг не знам дали да рискувам да тръгна защото може да изтърва едната седмица срок .........Ще пиша какво се е случило в магазина.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    9
    #53

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    В момента това е може би най-продаваната марка и е нормално да има повече дефекти като абсолютна стойност, важно е процентно как стоят нещата.
    Ако това е така, абсолютно те подкрепям! Но имайки предвид справнително по-ниските цени (а оттам и по-добрата продаваемост) предполагам има и някакъв компромис с качеството...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    27
    #54

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от shnorhel
    Здравейте,
    Загледам съм се по едно LG 42LD420 на доста добра цена от 850лв. Някой знае ли с каква матрица е и дали си заслужава да ги взимам въобще...
    Ако не е тайна къде е тази цена ?

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    9
    #55

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от webdude
    Ако не е тайна къде е тази цена ?
    В Plesio... Но някой се обади, че има само една бройка и то това е мострата... Не знам доколко е вярно, не съм ходил да проверя. Но на мен 42 ще ми е голям, по-скоро 32ката бих взел, мисля че е 750...

  13. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #56

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от shnorhel
    Ако това е така, абсолютно те подкрепям! Но имайки предвид справнително по-ниските цени (а оттам и по-добрата продаваемост) предполагам има и някакъв компромис с качеството...
    Панасоник не е евтина марка , но този проблем(чертите през панела) го имат често при плазмите , и при Филипс се появява, Самсунг също...За това по-голямата гаранция е необходимост.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    119
    #57

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    някой може ли да ми сравни LD750 с LE5300.плюсове и минуси и на двата.освен,чеединият е LED,а другият е LCD.

  16. Member Аватара на maxim7
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    някъде по млечния път
    Мнения
    291
    #58

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    LG обещава най-фината картина в новите си Nano FULL LED телевизори


    След като наскоро LG представи нов кандидат за титлата "най-тънкия монитор в света", компанията готви и нови претенденти за първенство в сегмента на телевизорите, които, според официалното изявление, ще осигуряват "най-ярката, най-чиста и най-фина картина досега". Това стана ясно по време на проведено тази седмица фирмено събитие CES Sneak Peek, по време на което LG разкри малко информация за нова HDTV линия, наречена Nano FULL LED.

    В тази серия телевизори корейският производител е интегрирал новоразработена технология за осветяване Nano Lighting, която ще има основна заслуга за прецизното качество на изображението, разпределяйки максимално равномерно (посредством изключително тънък филм) светлината от светодиодите, разположени по цялата площ на панела, който е и с със специално противоотражателно покритие.
    На проведеното в Ню Йорк събитие LG показа два модела от новата си HDTV серия, носещи обозначенията LW9500 и LW7700, първият от които е оборудван и с фирмената TruMotion 480Hz технология, а вторият – с TruMotion 240Hz. Това осначава, че новите устройства могат да бъдат използвани за гледане както в нормален, така и в 3D режим, като според компанията телевизорите ще имат и вградена система за конвертиране на изображение от 2D към 3D.

    Според наличната информация, новата Nano Lighting-базирана серия FULL LED HDTV устройства на LG Electronics ще включва модели с диагонали на екрана от 47 до 60 инча, подрoбностите за които ще бъдат разкрити по време на изложението CES 2011 в началото на следващия месец.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    116
    #59

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от webdude
    Ако не е тайна къде е тази цена ?
    Plesio, както бе отговорено вече.
    Знам, че е една бройка, тъй като другия е запазен в деня преди промоцията и купен в последствие...
    Все пак не е лошо да се провери и да се окаже, че от магазина не са ми казали истината поради някаква причина. Може и без досадното бутане в центъра (Сф) - 'вдигат' телефона.

    Иначе матрицата е S-IPS, с руска платка и полска сглобка (според инфото от стр. 1).

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2
    #60

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте колеги! Изправен съм пред дилема! Телевъзорът ще се ползва за гледане на цифрова тв и за филми, игри и интернет от PC-то. Колебая се между 2 модела:

    LG 42LD750 http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...BE%D1%80%D0%B8

    и

    LG 42LE4500 http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...BE%D1%80%D0%B8

    като предимството на първия са 200-та херца, а на втория, че е LED и е с 5 годишна гаранция.
    Кое да избера и защо? Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 92 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 20:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 14:14
  5. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 19:58

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе