Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 4 от 108 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1608

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #46

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    АPP приложение дистанционно LG magic за Android
    https://play.google.com/store/apps/d...Vtb3RlYXBwcyJd

    и за iPhone, iPod touch, и iPad. Requires iOS 4
    http://itunes.apple.com/us/app/lg-ma...509979485?mt=8

    [Supported Models]
    LM960, LM950, LM940, LM860
    LMG860, LM761, LM760, LM671
    LM670, LM669, LM661, LM660
    LM645, LM640, LM630, LMG620
    LM625, LM620, LM610, LS5800
    LM5700, LS5750, LS5700 Series @TV 2012

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    45
    #47

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Приложението за Android е добро пробвах го вече.

    Как се влиза в "Installation Menu" на LM660? Чрез задържане на бутона НОМЕ за 5 секунди нищо не става.

    Да споделя няколко допълнителни впечатления за LM660.

    Не забелязах засега никакви проблеми с размазване и сенки при тъмни сцени на филми, които са описани в някои форуми. Включително пробвах с новия Хари Потър на някои сцени дето уж пишеше че има проблеми, при мен всичко е нормално.

    За сега имам следните два по-сериозни проблема. При футболни мачове най-вече се забелязват леки бели хоризонтални линии, когато камерата е на общ план и следи топката. В много по-малка степен се забелязва на някои филми. На всеки 3-4 часа телевизора един вид се рестартира за няколко секунди и пак се връща към нормалното си състояние. Може да са много неща, хардуер,софтуер, HDMI и т.н. за това не бързам със заключенията.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    50
    #48

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Привет на всички . Имам телевизор лдж 32 лд 750 . Преди три дни телевизорът започна ненадейно да се изключва и включва за броени секунди . Губи картина и говор , буквално през една , две секунди . Първия път гледах филм от компютъра , днес пак си пуснах един филм и същата работа .Успях да го изключа и после пак да го влюча от дистанционното , след малко повече от десет минути пак започна да се изключва и включва , този път на тв сигнал . Може да е важно , телевизорът е свързан с лан кабел към интернет с рутер . До преди месец никога не съм изключвал нито комютъра , нито рутера , винаги са ра ботели денонощно ,телевизора е свързан с рутера от година и два месеца /тогава го купих / .Откакто изключвам рутера , всяка вечер когато лягам и после го включвам след като се прибера от работа ,включвам и телевизора . Излиза надпис /актуализиране на софтуер/.Не знам къде може да е проблемът . Помагайте . БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #49

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Същия проблем се появява при мой познат с 42LD650 за втори път, след като го имаше миналата година . Това което направихме тогава се получи и сега - изключване от захранване и всички свързани кабели за 2-3 дни и след това си работи нормално . Нямам обяснение защо ,но изключване за по-малко време не върши работа .За втори път го опаковаме и подготвяме за сервиз и при последната проба си тръгва и работи нормално .
    Може да видиш първо дали няма нова версия на фирм-а и да ресетнеш до заводски настройки.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    50
    #50

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Отново същият проблем , днес го включи около девет часът и след около три часа гледане пак започна се изключва и включва като луд . Може би прегрява някой чарк . Моля за съвет .

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #51

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от desimiteva
    Отново същият проблем , днес го включи около девет часът и след около три часа гледане пак започна се изключва и включва като луд . Може би прегрява някой чарк . Моля за съвет .
    По принцип колегата ти е дал насоки но освен всичко описано от него пробвай да изключиш и кабела от кабелната и виж дали ще го прави пак.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #52

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте,

    Не знам дали тук е правилната тема, но моля да бъда извинен ако не е.
    Бих искал да помоля за помощ при избор на LG телевизор (заради пасивните очила).
    Изискванията са:
    1. минимум 47"
    2. 3D
    3. Аудио с поддръжка на DTS декодинг
    4. Цена до 1800лв.

    Благодаря предварително!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    45
    #53

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ще трябва да изчакаш някой друг месец за точка 4-ри.

    47LM620S е евентуално твоя избор с цена в момента от ТП 2200лв. ТМ 2000лв.

    По-ниския модел 47LM615S цената е по-ниска но не поддържа DTS.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #54

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    А всъщност кога е най-удобния и същевременно най-скорошен момент за закупуване на нов ТВ? (приемаме, че искам модел от 2012г). За мен, ако правилно се ориентирам, би трябвало в зимните месеци да е най-удачно - след като модела е навлязъл, а от друга страна малко преди да излязат моделите от следващата година (иначе ми е ясно, че като излязат моделите 2013 цените на тези от 2012 ще паднат значително)

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #55

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Най-вероятно преди Олимпиадата ще има добри "промоции" /август/.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #56

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Най-вероятно преди Олимпиадата ще има добри "промоции" /август/.
    Ще следим значи. Вчера и днес ходих да поразгледам и отделих доста време. Бях скептично настроен към пасивната технология за 3D на LG, но в интерес на истината няколко модела ми направиха много добро впечатление, естествено сравнявайки ги и с ТВ с активна технология/ Остава набавянето на достатъчно средства, че и видеокарта ще трябва да сменям - тази NVidia 9600GT не става

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    45
    #57

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /

    Доколкото разбирам на 9600GT нямаш HDMI, а само DVI. Вземи нова ако: 1.Имаш нужда от по-мощна видеокарта 2.Ще гледаш Blu-Ray 3D дискове 3.Искаш звука да се прехвърля на телевизора през HDMI. Във всички останали 90% ще ти върши работа старата. DVI-HDMI преходника е някъде 14 лева.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #58

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от idemon
    Доколкото разбирам на 9600GT нямаш HDMI, а само DVI. Вземи нова ако: 1.Имаш нужда от по-мощна видеокарта 2.Ще гледаш Blu-Ray 3D дискове 3.Искаш звука да се прехвърля на телевизора през HDMI. Във всички останали 90% ще ти върши работа старата. DVI-HDMI преходника е някъде 14 лева.
    В момента съм с DVI-HDMI и гледам Bluray на LG-то. Проблемът възниква от това, че планувам да гледам 3D (вероятно с доста .iso формат) и ще ми трябва нова карта
    Благодаря все пак за помощта - вероятно информацията ще е полезна за други в моята сегашна ситуация само с 2D!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    45
    #59

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /

    ISO-тата имат един голям проблем, наречен фиксирани субтитри. А 3D филм със субтитри е нещо доста неудобно за гледане. Предочитам MKV Over/Under, субтитрите може да си местя където си искам, големината също. Разлика в качеството на 3D-то между Bluray и OU за мен няма. 3D филмите са по-скоро екстра, ще гледаш един-два на месец

  18. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    7
    #60

    Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Не съм много наясно с техниката, но не разбирам защо трябва задължително да се гледат филмите през компютъра? Аз ползвам 32GB флашка и нямам никакви ядове с преходници, видео карти т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 108 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 12:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 17:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе