Вижте резултатите от анкетата: Коя е най-добрата платформа за SMART телевизори?

Гласували
10. Не можете да гласувате в тази анкета
  • WebOS на LG

    2 20.00%
  • Tizen на Samsung

    3 30.00%
  • Android TV на Google (Sony, Sharp, Philips)

    4 40.00%
  • Firefox OS на Panasonic и Mozilla

    0 0%
  • Apple TV

    0 0%
  • Друга

    1 10.00%
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    За разлика от компютрите и смартфоните, платформите за умни телевизори все още нямат своя изявен водач.
    Всеки от големите производители развива своя среда и като че ли, никоя не се е наложила като по-добра до момента.




    In-kyu Lee - старши вицепрезидент на LG, оглавяващ подразделението за телевизори LG Electronics Home Entertainment съобщи, че през 2015 година, всички модели умни телевизори на LG Electronics ще бъдат с нова версия на платформата WebOS.
    LG вярва в своята разработка и твърди, че тя е със значително по-понятен и удобен интерфейс от тези на конкуренцията. Скоростта на работа с WebOS също е на отлично ниво.
    LG подготвя нова версия на програмната платформа за SMART телевизори WebOS - SetCombG новини

    Какви са вашите наблюдения - гласувайте в анкетата - коя е най-добрата smart платформа за телевизори?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    Е как да гласуват, като Tizen ще се появи в модели Семсун 2015 година.

    и за това ще трябва да почакат догодина..и то само ако живеят в щатите.
    Android TV

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    Еми... прав си
    Анкета за бъдещето...
    Но реално това би следвало след време да са основните играчи.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #4

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    Apple и те ще се намесят с ново Apple TV и той трябва да е в анкетата.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #5

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google


  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #6

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google


  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    Мдаа, Гугъл дърпа пред конкуренцията с тези споразумения. 3 сериозни производителя...

  10. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #8

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    Аз тези глупости не мога да ги възприема! Ако имам нужда от компютър и телевизор в едно, ще си сложа комп под него, както ми е и сага. 40" Самсунг ми е телевизор и монитор с безжични мишка и клавиатура, но като телевизор се ползва само като ми дойдат приятелите на купон. Живея сам и телевизия не гледам. Бях я спрял за няколко месеца, ама ме изядоха, щото нали купона е все у нас и я пуснах покрай световното.
    Хич не мога да си представя ситуацията, че ако не живея сам и някой ще джътка и-нет на телевизора, вместо да гледаме нещо всички заедно!

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #9

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack Виж публикацията
    Аз тези глупости не мога да ги възприема! Ако имам нужда от компютър и телевизор в едно, ще си сложа комп под него, както ми е и сага. 40" Самсунг ми е телевизор и монитор с безжични мишка и клавиатура, но като телевизор се ползва само като ми дойдат приятелите на купон.
    Тогава си вземи един 80" монитор
    V801 Brightness And Contrast

  12. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #10

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    Христославе, някога съм бил и семеен и още си спомням какво е да не си сам в къщи!
    Нормалните хора се събират пред телевизора за да общуват, а не да цъкат ФБ и пр. и-нет забавления. Както казах и по-горе, ползвам го за монитор, защото живея сам, но, ако това нещо се промени, ще си ползвам лаптопа или ще си купя нормален монитор за компютъра.

    Покрай този въпрос ми идва на ум нещо друго с което се боря, но е за нова тема!

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #11

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack Виж публикацията
    Аз тези глупости не мога да ги възприема! Ако имам нужда от компютър и телевизор в едно, ще си сложа комп под него, както ми е и сага.
    По отношение на така наречените умни платформи съм на същото мнение. Имам... умен телевизор, чиито възможности никога не съм ползвал и никога не са ми липсвали.
    Просто под него има компютър с безжична мишка и клавиатура, което е в стотици пъти по-мощна платформа за мултимедийно забавление, отколкото някога би била една смарт платформа за телевизор.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #12

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    От 2015 година телевизорите на Sony ще бъдат на платформа Android
    Sony to use Android TV next year - FullHD - 4K UHD

    https://translate.google.bg/translat...tml&edit-text=

  16. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #13

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    аз също съм спрял телевизията , но наскоро поживях два дни с умен телевизор с web os на lg.
    какво му е умното не знам. за два дни два пъти искаше да се упдейтва youtubе приложението.
    иначе телевизиите са ни отврат - постоянно дежуриш с дистанционното да усилваш и намаляш, реклами за които нямаш адблок и пропусни
    хареса ми как се пейрват yotube с този на телефона ми и на компа - телевизия повече не гледах - метнах си канала с музиката и загубих дистанционното някъде...

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #14

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    от 2г чакам да видя Tizen при смартфоните и все не го пускат...
    webOS в сегашния си вариант е много зле нормално е да се опитат да го подобрят дали ще успеят ще видим
    Android действаше много бързо при Philips но и сега го има само във високия клас

    поне сега ще се спрат с оплаквания не не чете някой формат :D

    за мен тези умни телевизори са напълно излишни... но пък хората търсят все повече "екстри"

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #15

    Отговор: Smart платформите - WebOS на LG в люта борба с Tizen на Samsung и Android TV на Google

    Tizen ще го видиш в телевизорите Samsung през следващата година, а по-голямата част от моделите на Philips 2015 ще бъдат с Android.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ! LED телевизор + Android Smart TV Box = ?
    От mesut_kz във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 12-12-13, 17:18
  2. Android Smart Media TV Box
    От chefobg във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 16-06-13, 16:36
  3. SMART TV с отворен браузър или телевизор + Android TV?
    От mi6letata във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 15-01-13, 13:33
  4. Отговори: 0
    Последно: 03-12-10, 07:19
  5. Google Android 3.0 Gingerbread вече е опечен
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 24-10-10, 19:18

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе