Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 43
Like Tree1Одобрявам

42lf652v въпроси :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #16

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    Виж Sony 43W80xx някой от моделите.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #17

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    Няма гаранция, че и другия няма да е така, но това е положението. Пари трудно ще ти върнат. Ще ти го заменят за същия или по-висок клас с доплащане от твоя страна. Виж някое Сони от 8-ма серия, ако няма да те натовари разликата в цената.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    8
    #18
    Току що се прибирам от ТМ с подменен ТВ от същия модел. Пуснаха го да го тестваме в магазина но там е доста светло и нищо не може да се забележи като дефект. Сега ще го сглобя и ще го тествам на тъмно. Утре ще пиша какви са резултатите. Дано да имам късмет и да съм попаднал на добра бройка.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #19

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    Честит нов стар телевизор! Дано всичко е наред.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    8
    #20
    Много по-добра подсветка. Не че е перфектна, но за този клас и приличната му цена мисля че е супер.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    tanatos одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    19
    #21

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    И моят има подобни броблеми в някаква степен. Най-много си личат черните петна на бял фон. Ама или трябва да е чисто бял фонът, или когато гледам ски спортове, което е рядко. Честно казано, не съм доволен, ама не ми се занимава да го връщам. Факт е, че имам Samsung 40h6400 и Sony 32w705b, които са абсолютно перфектни в това отношение. И тоталният ми фаворит е самсунга. Сонито дава най-добра картина от трита телевизора, обаче е зверски бавен, бъгав, смарт-менюто е отвратително и менюто по принцип не е много добро. Също така не чете огромна част от видеокодеците. Самсунга ги чете почти всичките, а LG-то засега ги чете 100%, без изключения. На самсунга му е доста добра картината, менюто и смарт менюто му са най-бързи, почти мигновено става всичко. LG е по средата, ама по-скоро е към горната граница откъм бързина. LG-то го взех, защото беше на промоция в Емаг и го взех с 4 години гаранция. Единственият му по-сериозен проблем е този с подсветката и това, че черното не е много черно. Но ако ги преглътнем и не се вторачваме, няма се забележи и всичко ще е наред.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    55
    #22

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    Цитат Първоначално публикувано от armeeco Виж публикацията
    Много по-добра подсветка. Не че е перфектна, но за този клас и приличната му цена мисля че е супер.
    Поздравления със здраве да си го ползваш тази подсветка е доста приемлива, аз купих LG тв онлайн и го върнах заради изгорял пиксел но и моята подсветка не беше перфектна, имам тема за това, сега чакам смяна

    Значи ти го купи в магазина и ти го смениха, браво.

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    8
    #23
    Не, купих го онлайн и имаше две възможности или да го подменят или да го върна и да ми възстановят парите без да им давам никакви обяснения.

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    5
    #24

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    LG 42LF652V Купих го днес и си пуснах 3д филм,за мое разочарование обаче субтитрите излизат на маймуница и не мога да го оправя от настройките.Някой може ли да ми помогне.От външен хард пускам филма на другият ми тв пак елджи и пак 3д си излизат нормално.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #25

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    Трябва да отвориш файлс със субтитрите с notepad и да го запаметиш в unicode формат.

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    5
    #26

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Трябва да отвориш файлс със субтитрите с notepad и да го запаметиш в unicode формат.

    Благодаря ти! Получи се.
    Този пост е редактиран от Иво Михалев; 30-03-16 в 19:04.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #27

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    Този телевизор трябва да ги чете независимо какви са, не е нужно да ги записва в unicode. Когато гледаш филма и влезеш в настройка на субтитрите размер, позиция , цвят, синхронизиране има и кодиране на символите. Там задал ли си да е кирилица?Инсталирай му последния ъпдейт.

  16. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    5
    #28

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Този телевизор трябва да ги чете независимо какви са, не е нужно да ги записва в unicode. Когато гледаш филма и влезеш в настройка на субтитрите размер, позиция , цвят, синхронизиране има и кодиране на символите. Там задал ли си да е кирилица?Инсталирай му последния ъпдейт.
    Там е работата,че е ново за мен менюто и не мога да се оправя как да стигна до там,да вляза в настройки на субтитрите.Ъпдейта е последния.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #29

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    Ако си с обикновеното дистанционно като пуснеш филма натисни пауза. В дясно ще видиш стрелка наляво. Иди на нея и ще ти се отвори меню за субтитрите
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    5
    #30

    Отговор: 42lf652v въпроси :)

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Ако си с обикновеното дистанционно като пуснеш филма натисни пауза. В дясно ще видиш стрелка наляво. Иди на нея и ще ти се отвори меню за субтитрите
    Благодаря ти много!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Ако си с обикновеното дистанционно като пуснеш филма натисни пауза. В дясно ще видиш стрелка наляво. Иди на нея и ще ти се отвори меню за субтитрите
    Благодаря ти много!
    ПП.снимките не се показват

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнения за LG 42LF652V?
    От atanasov70 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-01-16, 13:58
  2. LG 42LF652V и YOUTUBE
    От petkok във форум LG телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 09-01-16, 01:13
  3. Отговори: 6
    Последно: 28-12-15, 12:51
  4. Въпроси за CX-919
    От zumitaka във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 16-02-15, 20:04
  5. Въпроси - CPU
    От DarkRose във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 20-08-05, 21:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе