Резултати от 1 до 13 от общо 13

Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. sev
    sev е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    31
    #1

    Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    здравейте,
    -най-важното е да има радио и USB (да не се налага да нося кабел)
    - 1 или 2 GB
    марката няма значение
    гледах няколко модела на Sony, Philips и Samsung
    но са доста скъпички - около 230 лева
    мерси много

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #2

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    Този не е лош за цената си,изпробвах го лично.
    p.s.трябва,обаче,да носиш кабел,той си е в комплекта

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    160
    #3

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    Аз имам такъв, който отговаря на изискванията ти. Има радио + прибиращ се USB Stick, който директно включваш към USB порта. http://www.daisymm.com/l/bg/product_mp3_en.php#ixel

    Но, трябва да те предупредя за някои от недостатъците му.
    1. Прекалено тих е, на практика го слушам винаги максимално усилен, което мен ме устройва, но е добре да го чуеш в някой магазин и да си прецениш за теб.
    2. Оригиналните му слушалки са ужасни.
    3. Забравяш за поддръжка - няма такова нещо като firmware updates, а писмата пратени до съпорта потъват в небитието.
    4. 15-те часа playback са чиста лъжа. Може би ако го пусна без слушали изобщо, ще докара 15 часа, но на реално слушане издържа между 5-8 часа.
    5. Радиото е тихо и по някаква причина настройките на екулайзера не важат за радиото, следствие на което звучи глухо.
    6. Въпреки че пише че може да записва директно в MP3 формат, не е съвсем така. Може само от line-in. От радиото записва винаги в PCM формат, което прави файловете големи. А и записа от радиото като цяло звучи зле.

    За година и нещо от както го имам, съм му пускал всякакви MP3-ки и свири абсолютно всичко, но на някои има проблеми с превъртането напред (което е досадно, ако слушаш някой 2 часов микс и искаш да пропуснеш половин час). Иначе е много як като функционалност - включваш го директно в USB порта, зарежда се от там, като му трябва около час и нещо да се зареди, не ти трябва специализиран софтуер, за да си качваш mp3-ките.

  5. sev
    sev е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    31
    #4

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    мерси
    явно ще е нещо от Sony или Philips
    може би на Sony, че като се ползва стандарта ATRAC3Plus ще се съберат повечко песни на машинката

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    12
    #5

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    в никакъв случай не си купувай тези с марка datex /Diva/, не защото са български, а защото работят няколко месеце, след се скапват така че просто трябва да го изхвърлиш.
    същия дефект имат и китайските /те са и най ефтини/. Ако искаш хубав: www.pontis.de

  7. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #6

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    Според мен относно качеството на звука всички са един дол дренки и маркови и китайски, т.к всички ползват еднотипни чипсети / а те са 3-4 вида/,/на http://www.ixbt.com има доста тестове/. А марковите не са ли основно също китайски. Например "бижу" на Бийтбокс, AD-9618 на Привилег, този на Самсунг и още стотици със същия дизайн и еднакви параметри. Всичко е китайско, само се брандира според нуждите.Не вярвам на отговора на Бийтбокс, че тяхната "продукция" била с чипсет на Самсунг, защото такъв май няма, а и те не са производители.
    Основната разлика според мен е в качеството на слушалките, но и това не е много сигурно. Но основно трябва след покупка да се купуват нови слушалки / примерно 30-50 лв./
    Аз си харесах преди време един Нипон от Германос за 165 лв. Хареса ми в него 2 инч. дисплей, металния корпус, изходите за 2 слушалки, както и приятния дизайн. Сравних с 439 на Бийтбокс - при еднакви размери беше по-лек въпреки по големия си екран и метален корпус + 2 г. гаранция. Още на 3 ден си купих слушалки Панасоник за 43 лв. от Техномаркет и нещата станаха превъзходни. Единствеото което не ми харесва е, че не изкарва акумулатора точно толкова колкото е по-книжка, но явно при всички е така. Освен това зависи и от това как се ползва, тип на компресия и т.н.
    Успех при избора. Според мен взимай най-евтиното. След година-две ще са 3 пъти по-евтини и 3 пъти по-добри.

  8.  
     
  9. sev
    sev е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    31
    #7

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    намерих нещо от рода на Diva
    Beatbox FMP 319

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #8

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    Creative Zen Nano Plus - 1 GB - около 200 лева в един магазин на Раковски - май първия, ако се върви от Славейков

  11. sev
    sev е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    31
    #9

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    Цитат Първоначално публикувано от hihimor
    Creative Zen Nano Plus - 1 GB - около 200 лева в един магазин на Раковски - май първия, ако се върви от Славейков
    да, но е нужен кабел

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    103
    #10

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    http://www.sandisk.com/Products/Item(1937)-SDMX4-2048-Sansa_e250_MP3_Player_2GB.aspx


  13. sev
    sev е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    31
    #11

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    Цитат Първоначално публикувано от hecoat
    http://www.sandisk.com/Products/Item(1937)-SDMX4-2048-Sansa_e250_MP3_Player_2GB.aspx

    и това е с кабел

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    61
    #12

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09022491 - eй този плеър го препоръах на една приятелка и сега е много доволна от него. Но тя нямаше и кой знае какви изискаквания де. Няма радио, но пък цената му е идеална. Има и един Iriver 1гиги - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09020156, но доколкото чух се водели DM Iriver, та сигурно се досещаш в кой гараж са ги сглобявали. Автоматично стават брадовчеди с Дива-та и нямат нищо общо с истинския Iriver.

  16. sev
    sev е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    31
    #13

    Re: Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB

    точно този Филипс взех
    за 119
    отказах се от радиото

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 23:11
  2. Продавам HD плеър EgreatR200-IIplus , mp3 плеър SаnDisk Sansa Fuze 4GB и
    От civica във форум Приключили продажби
    Отговори: 15
    Последно: 03-09-11, 06:20
  3. Препоръчайте плеър за моите нужди
    От LexHammer във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 31-12-10, 15:24
  4. Радио/CD плеър за кола с USB вход?
    От wasko във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 10
    Последно: 16-08-06, 09:28
  5. Продавам mp3 плеър TEAC 512MB с радио!
    От Io във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-02-06, 15:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе