Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Избор на слушалки за музика.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Hero
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    13
    #1

    Избор на слушалки за музика.

    Здравейте, искам да си купя някакви слушалки, които ще ги ползвам за слушане на музика от лаптопа и евентуално понякога от телефона (Glaxy Nexus). По-надолу ще дам линкове към слушалките които ме устройват като цена и които намерих, ориентировъчна цена около 30-40лв. Какво ще кажете, кои да избера ? Може ако има желание, някой да ми препоръча, нещо по-добро на тази цена.

    Линкове към моделите слушалки:

    PHILIPS SHL1700 LIGHTWEIGHT HEADPHONES :: Слушалки :: Слушалки :: Аудио аксесоари :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    SONY MDR-V150W :: Слушалки :: Слушалки :: Аудио аксесоари :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    PHILIPS SHP2000 CORDED HEADPHONES :: Слушалки :: Слушалки :: Аудио аксесоари :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    SONY MDR-ZX100B :: Слушалки :: Слушалки :: Аудио аксесоари :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...a-JVC-HA-KD5-Y

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-JVC-HA-S200-W

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...SONY-MDRXB200L

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #2

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    Що не си вземеш слушалки тип тапи.Тези са с голямо съпротивление и няма да звучат добре на Nexus-а.

  4. Junior Member Аватара на Hero
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    13
    #3

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    Защото, главно са за лаптопа, за нексуса ще ползвам оригиналните и в редки случай, тези евентуално ... Препоръчаха ми вече Sennheiser HD 201 ... ще помисля и ще реша.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #4

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    ХД201 имат нужда от усилвател . Също така хубаво слушалки за музика,но за какъв жанр музика ?

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #5

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    За 30-40лв. каквито и да вземеш, няма забележима разлика. Гледай да ти харесват, да са удобни и... относително здрави.

  7. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #6

    Re: Избор на слушалки за музика.

    аз съм с тапи на криейтив от ибей за 10$ или лева ли беше - много съм доволен, никой около мен не чува нищо, нито пък аз тях. а вадят изненадващ звук добри ниски, някои неща все едно за първи път ги слушах особено тези с по-голям битрет.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Hero
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    13
    #7

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    Ами, аз не слушам един жанр музика нон стоп, но да речем Рап ... HD201, някъде пишат, че трябва другаде не ... не мога да разбера и аз, но определено няма да си купувам усулвател за слушалки, не съм такъв ценител .... Добра идея, ще разгледам и в Ибей (ще погледна и криейтива), какво предлагат може в краен случай да си купя тапи ...

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #8

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    Малко по темата....Онзи ден също се замислих за нови слушалки, защото малкия на старите им разказа играта...Поръчах си от ebay. Избора е голям.

  11. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #9

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    колкото за качеството и за усилватели или усб дак-чета има БГ производство на добри пари - дори и тук в ПРОДАВА са пускали,
    ако звука ви от компа е лош е добро решение.

    аз избирам в амазон и после купувам от ибей. в амазон има доста мнения от потребители. не е зле и някоя класация да се погледне или мнения в профисионалните форуми има много маниаци.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    58
    #10

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    Доста слушалки са ми минали през ушите. И което разбрах е че по добри като качество на звука за по нисък клас от panasonic няма... За малко по високия клас ви препоръчвам Audio-Technica. имам два модела от тях CORE BASS In-Ear Headphones w/ Cord Wrap - Green | shopaudiotechnica.com и ATH-WS55 Solid Bass Over-Ear Headphones || Audio-Technica US и съм ги сравнявал с доста други дори по скъпи модели и честно да ви кажа са превъзходни за тези пари...

  13. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #11

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    За ежедневна употреба вземай Филипс - имаме PHILIPS SHP 1900, нямам никакви забележки за тази цена.

  14.  
     
  15. dsp
    dsp е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    119
    #12

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev Виж публикацията
    За ежедневна употреба вземай Филипс - имаме PHILIPS SHP 1900, нямам никакви забележки за тази цена.
    Philips SHP1900 имаме в офиса 2 броя такива и никой не ги иска... хем колегите ми не са изобщо някакви аудиофили... единия колега който ги ползваше напусна а другия си купи някакви други за около 40 лева (май бяха накакви на Koss, но модел който не съм чувал и който за мен също не струва особено, но са доста по-добре от филипса а и той си ги слуша).
    Сега ако послуша човек няколко часа може би може и да се приспособи към басовия и лишен от детайли звук и дори да почне да се кефи (особено ако никога не е чувал нормален звук), но за 20 кинта може да се вземе нещо по-нормално... всъщност каквото и да вземеш за 20 лева, вярвам че все ще е по-добро като звук Всъщност се чудя дали няма различни партиди SHP1900, и тези в нашия офис да са някакви дефектни, защото и други хора също са ми ги препоръчвали...

    Иначе имат, предполагам, и хубави модели Филипс... но общо взето не съм имал възможност да се запозная с тях... иска ми се да пробвам Philips Fidelio X2, например...

    Темата за бюджетни слушалки със сравнително приемлив звук, обаче, все още е актуална... та затова я повдигам малко

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    За 30-40лв. каквито и да вземеш, няма забележима разлика. Гледай да ти харесват, да са удобни и... относително здрави.
    О, има, има... все пак си мисля че за 30-40 лева не може да се вземат прилични пърноразмерни слушалки, но могат да се вземат доста прилични IEM (така наречените тапи)... и там вече наистина има разлики и добри попадения в ценовия диапазон до 50 лева.
    Този пост е редактиран от dsp; 30-12-16 в 23:47.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #13

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    За тази си цена тези Филипс са много добро попадение, НО...
    1.Басовия и лишен от детайли звук е следствие от "тормоз и прецакване" на жака/кабела им. Опитайте със заиграване с буксата, и може да чуеш истинския им звук. Моите деца нещо ги дърпали и са се попрецакали нещо. В момента за да вадят нормалния звук буксата е ръгната наполовина... Интересното е, че същото явление го имаше на едни колонки 2.1 Филипс, и докато разбера че е от тях, що пъти преинсталирах и сменях драйвери! Та някои хора с право имат основание да ги изхвърлят, след като се прецакат.
    2. За 2-3 годишна употреба се олющи изкуствената кожа на наушниците, но пък за цената си са ОК, и като изолиране на шум.
    2. Бих казал, че са удобни.

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    6
    #14

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    https://youtu.be/ey1-WZ2RHjA

    Изпратено от моят Lenovo A6000 с помощта на Tapatalk

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    6
    #15

    Отговор: Избор на слушалки за музика.

    За 40кинта , не зная да има по-добро...Може и да има . Най-добре е да можеш да направиш сравнение лично за себе си и да избереш . Аз съм за HD201 , но аз ги ползвам най-вече , за миксиране на музика . В Технополис са на цена 69лв . Може да ги купиш за 42лв , ако решиш от musicworld
    Този пост е редактиран от valeridimitrov; 12-01-17 в 22:40.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на колони за кино и музика!
    От conrad във форум Тонколони
    Отговори: 4
    Последно: 07-09-12, 22:18
  2. Избор на Media Player за музика
    От DigitriX във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 11
    Последно: 31-08-11, 14:24
  3. Музика за баня
    От rkk във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 24-03-11, 19:46
  4. Link-ове към музика
    От echo във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 10
    Последно: 08-07-05, 23:43
  5. Музика
    От kik0 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 03-04-04, 12:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе