Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 5 от 116 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    9
    #61

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Мъча се от няколко дни да подкарам субтитрите на през DLNA на ST50E през wifi е DLNA-то върви според мойте разбирания перфектно качих няколко сървъра serviio 1.2 ps3 ...но субтитри немога да пусна през нито един windows-кия също не става , руския ми се видия сложен и неможах да се справия с него ..

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #62

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Възпроизвеждани формати в серии
    ZT60 ,VT60 ,GT60

    AVCHD 3D/Progressive,SD-VIDEO/AVI/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS,
    MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG/MPO

    ST60
    AVCHD 3D/Progressive,SD-VIDEO/AVI/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS,
    MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/WAV, JPEG/MPO

    DLNA 1.5
    ZT60 ,VT60 ,GT60, ST60
    (RUI2.0/DTCP-IP/DMP/DMR/DMS)

    Multi window
    ZT60, VT60
    2-Tuner PIP/PAP/PAT
    GT60, ST60 - only PAT

    Web Browser
    ZT60,VT60,GT60
    (supports Flash)
    ST60 - No supports

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #63

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте колеги, намирам няколко цифрови ефирни канала, но има само звук и ми изписва "няма видео", някой да има някаква идея? С Панасоник 42s20 съм.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    79
    #64

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Аз съм също с Панасоник и при мен се получи първоначално само звук на програмите.
    В меню Настройки има опция добави TV сигнал след което задаваш Dvb-t HD канали и след чекването всичко си идва на мястото.Имай предвид ,че май се връщат фабричните настройки на тв-то.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #65

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Мерси бро

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    1
    #66

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте,
    Имам следния проблем с моя Panasonic Tx-L42S10E. Отскоро съм абонат на близоо и почнах да ползвам DVB-C тунера на телевизора всичко е ок с изключение на един много досаден проблем. Няколко канала(Eurosport HD, Nat Geo HD и др.) тръгват с английско аудио, давам опции превключвам на българско, но като прещракам каналите пак се връща на английски. Влязох в менюто на телевизора да задам първо аудио българско, но там има какви ли не езици (баски, галски, люксембурски и др,) но не и български. Телевизора е купен от БГ и всички менюта иначе са му на български.
    Проблема е доста дразнещ защото тези са два от най-гледаните от мен канала. Ще съм благодарен, ако някои има решение и го сподели.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #67

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    lyubaka78
    За съжаление в модели 2009, 2010 е така /липсва настройка българско аудио/ и няма оправяне. Тогава писах до представителството у нас и следващата година в новите модели проблема беше отстранен. Тук, във форума имаше две отделни теми по въпроса.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #68

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Таблица за модели 2013 /има още към 20 позиции, но не ми се попълват/
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post609822

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    12
    #69

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте,

    Наскоро се сдобих с модела на Panasonic TX-P42GT50E.
    Преди това използвах LCD на Sony, което нямаше MPEG4 поддръжка и поради това използвах AB IPBox set top box, т.е. Sony-то беше единствено като монитор. В IPBox-а имам възможност да пренареждам каналите през софтуер за PC. Надявах се, че модел от 2012 г. ще има подобна възможност. За съжаление, търсенето ми засега удря на камък. Не искам да използвам IPBox-а към плазмата, защото определено тя има по-добра обработка на картината (пробвах все пак за да сравня).

    Въпроса ми е, има ли механизъм чрез който да сваля от телевизора текущия списък с канали, да го редактирам (поне поредността) на PC и да го кача обратно в телевизора?

    Поздрави

  12. jjf
    jjf е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    72
    #70

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте,

    Искам да помоля за съвет какви 3д очила да си купя за TH-P42ST50? Не ми се дават повече от 70-80 лв. и то само ако има осезаема разлика с по-евтините модели очила. Тъй като моделът ми е 2012 г. може ли да се ползва с 3д очила от друга марка? Гледам има едно доста бюджетни самсунг и тошиба в Техномаркета, но ми се иска да чуя мнения на някой който действително има преки впечатления от конкретни модели.
    Този пост е редактиран от jjf; 17-03-13 в 22:04.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #71

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    61
    #72

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте нов съм във форума. Закупих си новия 3D Телевизор PANASONIC TX-P50ST50E. Имам въпрос и ще съм много задължен.
    При програми на телевизията никакви забележки. Но при филми някак ми е статична картината като телеспектакъл. Дали е от Focused Field Drive. Имам по стари модели при който го няма това предаване те са с Intelligent Frame Creation - 400Нz. При новия като все едно филма е сниман с видео камера. И ако е от тази опция да ми кажеш как се спира. Понеже съм инвалид от злополука и съм повече в къщи и съм фен на филмите. И ми е едно от малките забавления. И дразни така да се гледат филмите. Имам блу рей плеър. И има разлика като пусна на стария и новия.

    благодаря предварително

    с уважение Спас маринов

    - - - - - - - - - -

    Дори и при филми по телевизионните програми го има този ефект.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    79
    #73

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Предполагам, че ти е включен Intelligent Frame Creation на max - изключи го от настройките на картината.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    61
    #74

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Този модел е с Focused Field Drive - 3D Телевизор PANASONIC TX-P50ST50E как да го изключа.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #75

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Имаш опция в менюто, наречена Intelligent Frame Creation. Изключвай докато гледаш филми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 116 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе