Страница 2 от 24 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 346
Like Tree89Одобрявам

Panasonic телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #16

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    На един познат 10 пъти го предупредих , че Сонитата още не поддържат запис на външен носител , ама той го взе , защото консултанта му навирал брошурата с описанието на продукта , къдено черно на бяло го пишело , че го има.
    Тия от Сони са бахти уникатите. Паднах от смях като прочетох в сайта им че записа на външен носител се отлага до февруари заради технически сложности. А трябваше да е наличен с ъпдейта през декември.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    27
    #17

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от jair Виж публикацията
    Ами логиката ми беше, че външния саундбар е нещо като заместител на цялата аудио система на телевизора. Един вид, след като е свързан през HDMI-ARC тв-то просто подава нулите и единиците за звука към саундбара без да ги мисли много много, а там машинката се занимава с разкодирането.

    А като взема външен плеър каква е схемата. Връзвам флашката за външния плеър, него го връзвам с един хдми кабел за тв, втори хдми кабел към саундбара и трети хдми кабел между саундбара и тв-то, един вид да стане кръгче?
    Здравейте,и аз леко се надявах че DTS ще се разкодира през ресийвера, който имам и подържа този стандарт, но нестава. Прблема е в самия телевизор. Няма такава настройка (при някой player-и е ) pass-through за сигнала да го праща в суров вид. Поне при моя CX740 не открих.

    Забелзвам и че често забива след опит да възпроизведя, някой неподходящ за телевизора файл. Под забиване имам предвид, като върна на телевизия се вижда черен екран. Мога да се разхождам из менюто, но нищо друго. Оправя се след рестартиране от power бутона на самия ТВ или от контакта.

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #18

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Тия от Сони са бахти уникатите. Паднах от смях като прочетох в сайта им че записа на външен носител се отлага до февруари заради технически сложности. А трябваше да е наличен с ъпдейта през декември.
    По добре късно,отколкото никога...нали така?......да не ти казвам колко пък аз се смях че Панасоник не поддържат DTS.....

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #19

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Нещата са маалко различни. В единия случай не могат да се справят с техническо предизвикателство, а в другия са се изскръндзили да си платят. Се един дол дренки де.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #20

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Нещата са маалко различни. В единия случай не могат да се справят с техническо предизвикателство, а в другия са се изскръндзили да си платят. Се един дол дренки де.
    Не е все едно......едното все някога ще тръгне...а другото няма никога да го направи....

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,233
    #21

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Дали ще тръгне е съмнително.
    Аз си патих на времето от такива "обещани" updates. Истината е, че бяха направени, но в модела за следващата година! Затова вече докато не видя работещи всички нужни ми функции на някаква техника просто не я купувам.
    Друг аргумент не само против Андроид, но и останалите нови TV OS 2015 - обикновено на производителите им трябва поне 1 година за оправяне на бъгове и недомислици и чак за втората нещата вече се подобряват. Не, че Philips са стигнали много напред, след като имаша флагмански модели 2014 с Андроид....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #22

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Дали ще тръгне е съмнително.
    Аз си патих на времето от такива "обещани" updates. Истината е, че бяха направени, но в модела за следващата година! Затова вече докато не видя работещи всички нужни ми функции на някаква техника просто не я купувам.
    Друг аргумент не само против Андроид, но и останалите нови TV OS 2015 - обикновено на производителите им трябва поне 1 година за оправяне на бъгове и недомислици и чак за втората нещата вече се подобряват. Не, че Philips са стигнали много напред, след като имаша флагмански модели 2014 с Андроид....
    Ще видим.....времето ще покаже....не че тези функции са ми от първа необходимост....

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #23

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Panasonic TX-65CZ952B (CZ952/ CZ950) Review
    Measured DCI-P3 coverage :86%
    Motion resolution:650 with [IFC] engaged; 300 otherwise

    Прес конференцията започва 20:00
    CES 2016: Press Day on Livestream

    https://www.avforums.com/news/panaso...m-led-tv.12220


    DX900
    TX-58DX900
    TX-65DX900
    Firefox OS 2.5 https://blog.mozilla.org/blog/2016/0...veiled-at-ces/

    TX-65DX900 модел ще е съобразен с Ultra HD Premium стандарт с поне 1000 нита пикова яркост при HDR и 90% покритие на цветното пространство DCI-P3. Моделът включва VA-тип LCD матрица и Full Array Local Dimming подсветка.



    https://www.netflix.com/bg/
    https://www.netflix.com/getstarted?locale=en-BG
    http://www.investor.bg/novini/261/a/...gariia-208996/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-01-16 в 22:36.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    38
    #24

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Netflix вече е в България! Ограничения им избор на този етап настрана (надявам се да е така само временно), някой може ли да го подкара на панасоник тв-то? Като кликна бутона ми дава, че netflix не е наличен в моята държава, а вече е. Не мога да намеря и приложението в маркета. Чудя се дали не трябва да сменя държавата от менюто.
    Този пост е редактиран от jair; 06-01-16 в 22:36.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #25

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Unotelly - Достъп до стотици телевизии. HBO, Netflix, SyFy, Sky Sports - как да гледаме



    Unotelly - уникална услуга дава достъп на ниски цени до най-добрите телевизионни платформи и канали. с UnoTelly ще получите достъп до огромна библиотека от висококачествено филмово, ТВ и спортно съдържание без досадни прекъсвания за реклами и с възможност да му се насладите когато и както предпочитате – на екрана на вашия Smart телевизор, лаптоп, настолен компютър, смартфон или таблет.
    Как да ползваме услугите на Unotelly и колко струват - ревю на SetCombG.com

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #26

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Защо Panasonic 50CS630E не може да възпроизведе това Черният списък - Епизод 14 - NovaTv Play, а двете ми LG-та 42LB731V и 50LF652V си го плейват без проблем. Със всеки изминал ден се убеждавам какво недоразумение е този прехвален тук Panasonic. В сравнение с него LG-та са направо класа отгоре(почти във всичко). Колкото повече ги ползвам тези телевизори толкова повече ме радват вторите и ме нерви този чукан.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #27

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Специално CS630 не сме го хвалили. Повече сме обсъждали моделите от CX700 нагоре.
    Явно държиш повече на екстрите отколкото на картината..та трябваше с този въпрос да започнеш при избора.....на телевизор. Вземи си един Android TV USB стик....



    Panasonic 55CX750E (CX750) Firefox OS Ultra HD TV – recenzija – HD Televizija – HDTV eZine

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #28

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Защо Panasonic 50CS630E не може да възпроизведе това Черният списък - Епизод 14 - NovaTv Play, а двете ми LG-та 42LB731V и 50LF652V си го плейват без проблем. Със всеки изминал ден се убеждавам какво недоразумение е този прехвален тук Panasonic. В сравнение с него LG-та са направо класа отгоре(почти във всичко). Колкото повече ги ползвам тези телевизори толкова повече ме радват вторите и ме нерви този чукан.

    Едва ли някой би сравнявал телевизори по това, дали "плейват" "Nova Play", но ти си знаеш...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #29

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Специално CS630 не сме го хвалили.
    Може, сигурно съм се заблудил.

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Едва ли някой би сравнявал телевизори по това, дали "плейват" "Nova Play", но ти си знаеш...
    Само това да беше. За моите нужди и потребности няма нито едно предимство. Ама какво ти разбирам аз.
    Този пост е редактиран от espace; 10-01-16 в 06:04.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #30

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Спецификации на модел DX900
    Технически данни - TX-65DX900E LED LCD телевизори VIERA - Panasonic България
    Технически данни - TX-58DX900E LED LCD телевизори VIERA - Panasonic България

    - - - - - - - - - -

    Panasonic ще актуализара до Firefox OS 2.5 по-късно тази година. С версия 2.5 на Firefox OS идва наред с другото, способността да се качват уеб приложения директно в телевизора.

    - - - - - - - - - -

    Пропуснах, че модел DX900 е първият Ultra HD Premium сертифициран модел.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 24 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Plasma телевизори - част 4
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1725
    Последно: 01-10-23, 23:58
  2. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  3. Квалификации Евро 2016
    От iihtiandar във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 10-06-16, 08:03
  4. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  5. Отговори: 0
    Последно: 02-03-12, 10:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе