Страница 3 от 24 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 346
Like Tree89Одобрявам

Panasonic телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #31

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Когато се сравняват смарт телевизори не може да се пренебрегват допълнителните екстри и функционалности които предоставят. За това се наричат и СМАРТ ТЕЛЕВИЗОРИ. Ако се гледа само качеството на картината, тогава значи сравняваме МОНИТОРИ, а не телевизори.
    И най-хубавата картина не може да компенсира липсата на функционалност и удобство при използването на телевизора. Защото много малко са хората които го ползват само като монитор. А ако всеки път ще си "тровя нервите" заради недомислени неща на някой телевизор, ами по-добре да взема някой с не чак толкова добра картина, но пък за сметка на това да изпитвам удоволствие всеки път като седна пред него.

    Качествената картина е важна, но не е всичко за един съвременен телевизор. И за напред избора на добър телевизор ще зависи все повече от удобствата и екстрите които предлага колкото от качеството на изображението. Просто качеството при всички от даден клас е почти на едно ниво.
    kod, espace, bisval и 3 други харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #32

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Абсолютно съм съгласен, но си мисля, че все още не може да очакваме смарт телевизора да е пълнофункционален компютър
    ruuni9 одобрява това.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #33

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Едва ли някой би сравнявал телевизори по това, дали "плейват" "Nova Play", но ти си знаеш...
    А трябва. Телевизорът отдавна не е екран. Смарт функциите, удобството и възможностите стават все по-важни и не трябва да се пренебрегват в сравненията.
    ruuni9 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #34

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Защо Panasonic 50CS630E не може да възпроизведе това Черният списък - Епизод 14 - NovaTv Play, а двете ми LG-та 42LB731V и 50LF652V си го плейват без проблем. Със всеки изминал ден се убеждавам какво недоразумение е този прехвален тук Panasonic. В сравнение с него LG-та са направо класа отгоре(почти във всичко). Колкото повече ги ползвам тези телевизори толкова повече ме радват вторите и ме нерви този чукан.
    49СХ740 си го възпроизведе през браузъра без проблеми - как е връзката тв-рутер и друг път възпроизвеждал ли си подобни от там и vbox7 ? Друг е въпроса какво е качеството и дали си заслужава да се гледа на 50" ...

    И без да се заяждам ама тоя тв как го купи - само по мнения в нета или го тества в магазина и ти хареса ? Нали затова казваме , че крайният избор е собствено решение - ако задоволява по-голямата част от изискванията ви - купувате , ако не - търси се друг модел ... Аз лично също има неща , от които не съм доволен/не ми харесват в моя СХ740 , но съм преценил ,че са маловажни за начина ми на ползване и го взех - просто в конкурентите пък имаше още повече не приемливи (за мен) неща .
    ruuni9 и lubo1970 харесват това.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #35

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Когато се сравняват смарт телевизори не може да се пренебрегват допълнителните екстри и функционалности които предоставят. За това се наричат и СМАРТ ТЕЛЕВИЗОРИ. Ако се гледа само качеството на картината, тогава значи сравняваме МОНИТОРИ, а не телевизори.
    И най-хубавата картина не може да компенсира липсата на функционалност и удобство при използването на телевизора. Защото много малко са хората които го ползват само като монитор. А ако всеки път ще си "тровя нервите" заради недомислени неща на някой телевизор, ами по-добре да взема някой с не чак толкова добра картина, но пък за сметка на това да изпитвам удоволствие всеки път като седна пред него.

    Качествената картина е важна, но не е всичко за един съвременен телевизор. И за напред избора на добър телевизор ще зависи все повече от удобствата и екстрите които предлага колкото от качеството на изображението. Просто качеството при всички от даден клас е почти на едно ниво.
    Аз държа на качеството на картината.....Смарт функциите зависят от софтуера - операционната система, писането на приложения...и лека полека от хардуера.
    тТ не ме интересуват..за целта си има компютри и външни медия плейъри.
    Даваш ли си сметка, какво е телевизор? Каква е била идеята на създателите му?
    Телевизия - (от гръцката дума: τῆλε, „далече“, и от от латинската: visio, „гледка, виждам“)

    Πpeз 1934 гoдинa Владимир Звopиĸин ce oпитвa дa пpoдaдe нa Πeнтaгoнa cвoe изoбpeтeниe зa paдиo yпpaвлeниe нa paĸeти. Aмepиĸaнcĸитe вoeнни ĸaĸтo винaги ca нeдaлнoвидни и нe пpoявявaт интepec. Paзoчapoвaн зaминaвa зa poдинaтa cи - тoгaвa CCCP. Taмoшнитe пapтийни вeличия гo пocpeщaт тoплo и гo paзxoждaт из фaбpиĸитe, нo тoй пaĸ нe пoлyчaвa иcĸaнaтa финaнcoвa и тexничecĸa пoдĸpeпa. Paзoчapoвaн xвaщa влaĸa зa Гepмaния. Taм виждaйĸи тeчaщaтa пo тeлeвизиятa пpoпaгaндa нa Гъoбeлc/1935г/ тoй зaявявa чe - Teлeвизиятa oт чyдo ce e пpeвъpнaлa в чyдoвищe....

    Когато е попитан, кое е най-доброто нещо в изобретението му — телевизора, той казва: "Копчето. Копчето, с което това проклето нещо се изключва".

    Koгaтo пpeз 1984 гoдинa нeгoвaтa cъпpyгa/тoгaвa вeчe вдoвицa/ пpoдaлa ĸъщaтa им....и влeзли нoвитe coбcтвeници c yчyдвaнe paзбpaли, чe в ĸъщaтa....нямa тeлeвизop. Meceц пo ĸъcнo, paзбpaли oт нoвитe cи cъceди, чe дoмa ĸoйтo ca зaĸyпили e нa изoбpeтaтeля нa тeлeвизopитe...Ceгa дъpжaт нeгoвa cнимĸa в дoмa cи - пoдapъĸ oт cъceдитe.
    Много хора, като наркотизирани стоят пред екрана и позволяват да бъдат лъгани и манипулирани и в крайна сметка духовно осакатявани. Те като наркоман, нямат силата да натиснат стопа.

    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92...BA%D0%B8%D0%BD

    Балканец :: Изобретателят на телевизора: "Никога не бих разрешил на децата си да се доближат до това нещо!"

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #36

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Не знам как е при Панасоник, но на моя самсуняк 55'' H7000 не само, че си вървят NovaTV Play, Vbox7, YouTube и други подобни през браузъра, но си има и отделни приложения за тях, на които качеството при гледане е много по-добро от ефирното. Преди два дни забелязах че и NetFlix ми се появи без нищо да съм правил.

    ==============
    Въобще не ме интересува кой, кога, как и за какво е създал телевизора . Аз живея сега и се съобразявам със съвременните ми нужди и навици. Ти ако искаш твоя го изхвърли през прозореца.
    Този пост е редактиран от Pat; 10-01-16 в 18:42.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #37

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    49СХ740 си го възпроизведе през браузъра без проблеми - как е връзката тв-рутер и друг път възпроизвеждал ли си подобни от там и vbox7 ?
    Връзката е с кабел, няма проблеми с Vbox-а, само с novaplay.

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    И без да се заяждам ама тоя тв как го купи - само по мнения в нета или го тества в магазина и ти хареса ?
    Четох тука че го препоръчваха, купих го черния петък за жената да си гледа сериалите, да не си мешаме шапките. Ама сега на моята глава ми се пили и иска да го сменя с LG-то, ама няма да стане.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #38

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Не би трябвало тогава да има проблем , само тая серия или всичко от нова плей не чете ... пробвай след рестарт - може да се е омазало нещо - тия на НОВА сайтовете не бяха ли още с "флаш" ?
    Виж дали има опция за изчисване на кеш-а.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #39

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Не става, нищо не чете от нова но и няма значение де. На лято ще го пратя в командировка на морето, ще купя друг. Просто споделях мнение.

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #40

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Малка корекция за Самсунга, понеже за Нова ползвам вграденото му приложение (по-удобно е) не бях го ползвал през браузъра, та сега пробвах - зарежда сайта и картинки, но видео не възпроизвежда. Явно ползват нещо което не се поддържа.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    4
    #41

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Здравейте изчетох почти целия форум и пак не мога да взема решение.Трябва да избера между LG 49LF630V и Panasonic TX-50CS630Е.LG е с IPC и слаб контраст,но по силна операционна система webos2.По принцип ще се гледа от 2 метра и не знам панасоника дали няма да дойде голям(говоря по принцип дали не трябва да мина на 48").Ще се ползва за гледане на филми от PC и SD канали на blizoo.Главно ме интересува картината тъй като както казах ще е вързан към PC и smart функциите не са от голямо значение.Имам и ресивър и това че панасоника не поддържа DTS не е от голямо значение.Изчетох доста ревюта но ме интересува и вашето мнение.И само да споделя преди да се спра на тези модели върнах sharp LC-49cfe5001.За мен ужасна картина,а и може би това че в момента гледам на плазма.Затова не искам да правя пак грешка тъй като шарпа го взех от емаг и сега чакам да го заменям.И последно загледах и Самсунг 48J5200.Бюджета ми е 1200 лв и трябва да е от емаг
    Panasonica =1135 лв

    LG- 1039 лв.
    Samsung - 999 лв.
    Този пост е редактиран от plamzito; 11-01-16 в 12:38.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,172
    #42

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Относно DTS - не си мисли , че като имаш ресивър , който го поддържа , ще можеш да възпроизвеждаш файлове с такъв звук.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #43

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    При положение, че РС ще е свързан с ресивър няма да има проблем с ДТС.

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    4
    #44

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Да интересувам се главно от качеството на картината.Контраст, цветове, черно и т.н. Виждам че има доста притежатели на модела TX-50cs630e нека и те кажат как се представя телевизора с картината,не с вградените плеъри.А и не можах да намеря какъв е процесора на панасоника видях някъде dual core x4
    Този пост е редактиран от plamzito; 11-01-16 в 19:07.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    1
    #45

    Отговор: Panasonic телевизори 2016

    Имам 50cs630 и според мен картината е много добра.
    ruuni9 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 24 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Plasma телевизори - част 4
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1725
    Последно: 01-10-23, 23:58
  2. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  3. Квалификации Евро 2016
    От iihtiandar във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 10-06-16, 08:03
  4. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  5. Отговори: 0
    Последно: 02-03-12, 10:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе