Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
251. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26'' и по-малко

    8 3.19%
  • 32''

    86 34.26%
  • 37''

    35 13.94%
  • 40''

    18 7.17%
  • 42''

    78 31.08%
  • 46''

    7 2.79%
  • 47''

    14 5.58%
  • 52''

    5 1.99%
  • 56''

    0 0%
Страница 118 от 118 ПърваПърва ... 68108116117118
Резултати от 1,756 до 1,761 от общо 1761

Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1756

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Staykov
    Може ли да се направи обективно сравнение между 42PFL7404H(1208 лева) vs 42PFL5405H/12(1199 лева) .
    Това са два модела с еднакви цени, но 7 цата е миналогодишен, а 5 цата е от тази година(с по-голям контраст и по-бърза по ТТД).
    Дайте да видим матриците и процесорите, за да не стане грешка при избора.Някой гледал ли ги е един до друг?
    Въпросът е кой от двата да се избере????
    По-добрия модел е 7404 , защото има по-добър процесор , матрицата е S-IPS на LG, каквато вероятно е в 5405, проблема е дали ще намериш бройка която не е била дълго работила мостра. Медия плера и в двата е доста куц , ако това те касае .

  2.  
     
  3. Member Аватара на maxim7
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    някъде по млечния път
    Мнения
    291
    #1757

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от SAGE
    Като собственик на 46PFL8605H/12 не виждам как мога да ти помогна в избора, защото няма как да го сравня с 46PFL7605H/12 или с който и да е друг телевизор, а за мен това е най-хубавия телевизор, който съм имал . Стъклото пред матрицата изобщо не ме дразни, защото когато погледа е фокусиран върху предаването, то отражението не се забелязва (освен ако не се фокусираш умишлено върху него ). Единственото ми притеснение е това, че колонките са отзад и вечер като пусна по-силно звука вероятно преча на съседите, но досега не са се оплаквали (явно харесват музиката и предаванията които гледам ). Ако някой знае как може да монтирам външни колонки без усливател и без да разглобявам телевизора, то нека да сподели.
    на филипса имаш и аудио аналогови и аудио цифрови изходи,подкарваш ги със съответните кабели към AUX на уредбата и готово.може и направо в колони ,ако използваш стъпало за усилване.
    P.S.потърси тонколони на марката ТЪНДЪР

  4. SAGE
    Guest
    #1758

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от maxim7
    на филипса имаш и аудио аналогови и аудио цифрови изходи,подкарваш ги със съответните кабели към AUX на уредбата и готово.може и направо в колони ,ако използваш стъпало за усилване.
    Благодаря за отговора, но нямам уредба, а това в зелен цвят ме заинтригува, но ще ми трябват повече обяснения за да го направя .
    Интересува ме също дали силата на звука ще може да се управлява от дистанционното на телевизора.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    4
    #1759

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от MMMARKOV
    Ако ще го гледаш доста през деня и ще го поставяш близо до прозорци по добре 7 серия заради отражението . Аз го гледам главно вечер и предпочетох 8 серия , по нагоре съм писал с какво ми е харесала повече

    p.s. и има една малка подробност , разликата в цената е 1000 лв
    Благодаря за отговорите. Натежа 7-та серия и си взех нея. Основно заради отражението на стъклото и все още незрялата технология 3D (съществено наличе на crosstalk ефект), както и липсата на видима разлика при работа на двата телевозора в 2D. Като го разнищя ще пиша как е. Ще разчитам на помощта ви ако се налага. Като начало дайте някакви настройки, от които сте най-доволни. Източника най-вероятно ще е Blizoo и HD филми от мултимедия плейър.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1
    #1760

    смяна firmware на PFL7404

    Собственик съм на 52PFL7404 от 14 месеца, като до момента не съм сменял фърмуера. Интересуват ме евенутални проблеми или промени в качеството на изображението, след актуализиране на фъмуера. До момента няма никакви проблеми с телевизора и затова не съм пипал фърмуера.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #1761

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Темата взе да става доста неудобна за четене, а и разгонва фамилията на форума като хардуер поради огромния брой постове в нея. Затова отварям продължение ,а тази ще бъде заключена.

    линк към новата тема
    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,48336.0.html

    Моля ,тези които не са получили отговори на въпросите си тук ,да ги зададат в новата тема. Предварително се извинявам за неудобството.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 118 от 118 ПърваПърва ... 68108116117118

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Philips / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 14-09-12, 19:01
  2. Philips Home Theater System / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 01-09-12, 18:28
  3. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  4. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51
  5. ПРЕМЕСТЕНО: Blu-Ray Player Philips / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 23-11-10, 12:37

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе