Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 11 от 103 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #151

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    vladik
    Не знам, но ще попитам представителството и ще постна отговора тук.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #152

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    hristoslav2,
    Можеш ли да попиташ и за 40/46PFL5537K?
    Поне по характеристики има по-висока звукова мощност.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #153

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA Виж публикацията
    inici, не е от Ambilight-a, а е от Самсунг панела. Всички тазгодишни модели на самсунг:6300, 6710, 6800 - тези които са с метални задни корпуси и тънки странични ламели са така. Греят та се нетърпи. Това е от страничната LED подсветка на Самсунг и проблемат е от това, че заводски самите панели са направени да са ярки и затова.
    Ludia,аз съм с Тошиба с Самсунг панел,ама няма никакво греене.При мен да не е летен модел,а при Филипс някакъв нордик?:D

  5. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #154

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Действително HD Natural Motion има 4 режима: изключено, ниско, средно и високо. Образът е кристален и движенията са невероятно плавни. Ще трябва да се свиква с високото качество на картината. Телевизорът е просто върха за тази си цена. Дълго време се двуумях при избора си между Philips 40PFL5507K и Sony KDL40EX650, като по мое лично мнение, като че ли картината при Sony-то е една идея по чиста, но пък от друга страна ме възпираше, че при почти еднаква цена, то Sony-то е в бюджетния клас, а Philips-а е ниския среден клас. Другата разлика между двата което аз видях е, че на Sony-то е малко по-светла картината при почти еднакви настройки на яркостта и си представих как в моят хол ще ми се отрази.Третото което ме възпря, да не взема Sony-то е, че някой ми бе казал, че тези ТВ-та от ниския клас се правят в Индия. Дали е така, не зная. Не зная дали правилно разсъждавам, но определено Philips-а ме грабна накрая. Нека някой , който също е имал наблюдение върху двата, да сподели. Държа да споделя, че ако има двуумящи се хора които искат у дома си качество на приемлива цена, то нека не се двуумят. Определено съм невероятно щастлив с покупката, като единствено сега ще трябва да се пости, за да го изплатя.

    С уважение: Вики

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    17
    #155

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте Цяло нощ чета :P ноп си оставам в задънена улица Обмислям покупка на Тв, като съм се спрял на Philips Принципно гледам 6 и 7-ма серия. В един сайт /Техно Микс/ има доста ртазнообразие от марката и на сносни цени. Телевизора ще се гледа предимно на Булсат / поръчал съм си HD Приемник/, и ще се плейват филми от компютъра или флашка евентуално, субтитрите е хубаво да се потдържат . За 3D нямам никакви претенции - даже ако може да няма :D Иначе за други ексти - колкото повече , толкова повече Амбилайт-а е желателен, НетТВ също . За диагонал 40" или 42", може и 37" разстоянието от което ще се гледа е 3+ метра /четох, че имало значение дали ще е FullHD или HDReady. Ще съм благодарен ако ме насочите към модели около 1000 български пари, до 1300 макс
    Едно голямо благодаря за форума и всичко което правите Благодаря и предварително за помоща

  7. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #156

    Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    @Dmitarcho
    Разстоянието до ТВ при теб е голямо, а бюджета - малък
    Щом си се спрял на Philips, това е може би най-доброто предложение за бюджета ти: PHILIPS 40 PFL 5507 - Techno Mix Може би а други места е на по-добри цени, не съм търсил.
    Наколко насоки от мен - 40" е УЖАСНО малко за гледане на HD от 3+ метра. За такова разстояние минимум 50". Второ - купи си един външен медиа плейър и не се занимавай с глупости като филми от USB на ТВ.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    17
    #157

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    А някоя 32" По ли ще е удачно за това разстояние за ХД или ефирните телевизии от Булсаткома ще са кофти ?
    http://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-p...tml#properties на този се бях спрял последно, преди да помисля, за по-голям диагонал. Някакви отзиви или критики за него ? 900 пари много ли са му ?

  10. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #158

    Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    @Dmitarcho
    За HD ти трябва 70" за 3+ метра.
    32" е просто несериозно ако не е за кухня/спалня/тоалетна/детска.
    7606 - не е лош, но 5507 е по-добър като изключим липсата на Ambilight. Но при теб диагоналът трябва да е водещ при това разстояние и бюджет.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #159

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    vladik
    Не знам, но ще попитам представителството и ще постна отговора тук.
    Отговор:
    40PFL5527 по същество е същия като 5507. Всяка година правим така наречените „ канализирани” модели, които би следвало да се продават от някоя от веригите, примерно Технополис. Ако има интерес към този конкретен модел, може да се направи внос. Права за него имат само Технополис но тъй като доставните цени са същите, те не са го внасяли.

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    hristoslav2,
    Можеш ли да попиташ и за 40/46PFL5537K?
    Поне по характеристики има по-висока звукова мощност.
    Хммм късно ти видях поста...ще попитам след няклко дена, ако не забравя.

    Някой питаше за даунгрейда как става
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:19111:460#460
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-09-12 в 19:07.

  12. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #160

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Внимание относно връзката между лаптоп(компютър) и телевизор модел 5507, чрез VGA...много зле! ТВ-то не разрешава настройки и картината между лаптопа и ТВ-то е в полза на лаптопа!!! Ама е покъртително! Все още не съм пробвал чрез HDMI връзка, но се отчаях от VGA връзката. Пробвах един лаптоп, после друг и малеее... Да не казвам, че и картината предадена в/у ТВ-то е несъразмерна - пробвах всички опции на ТВ-то и или се преоразмерява, или е по-малка от екрана! Тук определено куца!
    Ще пробвам скоро ( събота или неделя) и HDMI връзката и ще пиша реални резултати. Иначе като ТВ по ефир и кабел е отличен ( нали е ТВ).

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #161

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Абе, що мъчиш телевизора с антики?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #162

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky Виж публикацията
    Внимание относно връзката между лаптоп(компютър) и телевизор модел 5507, чрез VGA...много зле! ТВ-то не разрешава настройки и картината между лаптопа и ТВ-то е в полза на лаптопа!!! Ама е покъртително! Все още не съм пробвал чрез HDMI връзка, но се отчаях от VGA връзката. Пробвах един лаптоп, после друг и малеее... Да не казвам, че и картината предадена в/у ТВ-то е несъразмерна - пробвах всички опции на ТВ-то и или се преоразмерява, или е по-малка от екрана! Тук определено куца!
    Ще пробвам скоро ( събота или неделя) и HDMI връзката и ще пиша реални резултати. Иначе като ТВ по ефир и кабел е отличен ( нали е ТВ).
    VGA е аналогова връзка какво може да очакваш с такава връзка? Правилно си се сетил за HDMI връзка - и когато е факт пак пиши дали е в полза на монитора!

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    4
    #163

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Искам да ви питам за мнението за модела на Филипс - 32PFL3507. Ще се гледа на Булсатком, основно и предимно за мачове. В момента е на много добра промоция с 0% лихва в единия от хипермаркетите и така като му гледам характеристиките, ме задволява (единствено липсва FULL HD, но доколкото съм чел при 32 инча трудно може да се открие разлика с HD Ready). Нека някой специалист, сподели с две три изречения мнението си за този телевизор . Благодаря предварително !!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #164

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    И едно видео ревю на страхотния PHILIPS 46pfl7007k/12:
    Review Philips 40PFL7007K Romanian - YouTube

  18. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    1
    #165

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Хора,колебая се между 2 модела един Филипс и LG! ей тука ги поствам 2та и някои ако може да помогне на кой да се спра
    Product DetailsТехнополис - интернет магазин и каталог
    Product DetailsТехнополис - интернет магазин и каталог

    - - - Updated - - -

    Хора,колебая се между 2 модела един Филипс и LG! ей тука ги поствам 2та и някои ако може да помогне на кой да се спра
    http://www.technopolis.bg/b2c/details/13633/P11090103/LED-televizor-PHILIPS-42PFL4007H
    http://www.technopolis.bg/b2c/details/12967/P11090104/3D-Televizor-LG-37LM611S

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 103 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе