Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 42
Like Tree12Одобрявам

Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    73
    #16

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    В Технополис съм върнал един Самсунг преди години след като го ползвах близо 5 месеца.
    Не отговаряше на спецификациите.
    Всичко става, но трябва да си упорит.

  2.  
     
  3. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #17

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    Колкото и да го мъчите проблема не е в кабелите. Телевизора си е проблема. При мен ТВ-то е закачено по същия начин на стената и си виси кабела за захранването, а коаксиалният е сложен по различен начин и почти не се вижда.
    НО въпреки, всичко пробвай да пуснеш, някакъв филм от флашка или от компа с HDMI.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #18

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    Според мен нещо андроида се цака. След ъпдейта е станало някво мазало. То със смартфоните е така , кво остава с ТВ-тата. Същите бъгъвни със смартфон ъпдейтнат с по нов андроид - ту гугъл спира, ту WiFi изключва не знам кво още..Тепърва ще почват тея проблеми с тоз андроид!
    Въпроса е сега как да се ресетне - при андроида знам комбинации с бутони и аджеба кое как ма те ТВ-та са мъгла още .Пробвай стандартни първоначални настройки пък да видим..
    Нещо по руските форуми няма ли - руснаците са №1 по разцъкване ..

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    15
    #19

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    От форума на Филипс попаднах на същия случай с идентичния PUS 7600 който хардуерно се различава че е с два тунера иначе софтуерно е същия андроид 5.1

    https://youtu.be/U32wjH8aQX0

    Линк

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    71
    #20

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    Аз съм колегата който ги осъди. Няма да се оправиш нито с ТМ, нито с КЗП, нито с дистрибуторите, нито със сервизите ...

    Вземи си адвокат и си спести обикалянето из гореизброените.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    15
    #21

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    Ами пуснах Жалба в КЗП, да видим какво ще направят. Дали ще защитят мен като потребител или не, като гледам как ме гледат и с какво пренебрежение ми говорят ми се струва че колегата Младенов е много прав

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    15
    #22

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    Все още няма никакъв резултат от КЗП, ни дума ни вопъл ни стон ..... !!!!!

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #23

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    Няма да се учудя..вероятно покрай празниците са засипани с молби, а и вероятно вече са във ваканция....
    Направи като колегата - Петър Младенов

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    71
    #24

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    O не, изобщо не са засипани. Още като си казал срещу кого е жалбата и отговорът е ясен. А отговор ще си получиш в края на срока (30 дена) + седмица за връчване ... че може и по-късно. Защото си решил да си търсиш правата ....

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    15
    #25

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    Жалбата е пусната на 24 номември 2015, 30 дневният срок не е спазен вече според мен. Докога ще ме влачат предстои да видим.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    71
    #26

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    + 7 дни срок на връчване.
    Изходящата дата ще е най-вероятно последния възможен ден от едномесечния срок
    Освен това куриера най-вероятно ще я разнася десетина дни ... (печата на плика ще е в срок).

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Dec 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    107
    #27

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    И какво е положението с този телевизор към днешна дата???

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    15
    #28

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    Положението е плачевно. Комисията за защита на потребителя(търговеца) направила проверка по моята жалба и техномаркет взеха телевизора за да го тестват в независим сервиз. Тествали го и излизат със становище че телевизора няма проблем.Интересното е че този независим сервиз е на гърба на Технимаркет К &К сервиз, техния си сервиз. Взех си аз телевизора и веднага пуснах ютуб, нямаше и 20 минути и картината се наряза на целия екран, проблема си е налице и в момента. Като си го взимах от техномаркет служителите се държаха нагло и надменно, аз исках с управителя да се видя те ме питат закакво ми е. После викат: Първо да ти върнеме телевизора пък после управителя. Дават ми някакво споразумение в 2 екземпляра да подпиша, вима им какво се споразумяваме в случая, връщате ми скапан телевизор за на 2500 лева, не желая да се споразумявам така. Ако съм щял да подписвам , те пак щели да го прикрепят към жалбата това споразумение. Така че в българия всичко е един голям фарс.Излезе управителя на магазина, и аз го питам: Нали този телевизор е перфектен? Що не си го вземете в офиса там да си го гледате, а аз да доплатя някой лев и да взема по скъп ? НЕМОЖЕ ! Тоя телевизор ще си вземеш.
    И така, на този етап телевизора с проблемите си е у нас, няма закони в България. ЧУвствам се ограбен.

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #29

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    Цитат Първоначално публикувано от bulgaran Виж публикацията
    Положението е плачевно. Комисията за защита на потребителя(търговеца) направила проверка по моята жалба и техномаркет взеха телевизора за да го тестват в независим сервиз. Тествали го и излизат със становище че телевизора няма проблем.Интересното е че този независим сервиз е на гърба на Технимаркет К &К сервиз, техния си сервиз. Взех си аз телевизора и веднага пуснах ютуб, нямаше и 20 минути и картината се наряза на целия екран, проблема си е налице и в момента. Като си го взимах от техномаркет служителите се държаха нагло и надменно, аз исках с управителя да се видя те ме питат закакво ми е. После викат: Първо да ти върнеме телевизора пък после управителя. Дават ми някакво споразумение в 2 екземпляра да подпиша, вима им какво се споразумяваме в случая, връщате ми скапан телевизор за на 2500 лева, не желая да се споразумявам така. Ако съм щял да подписвам , те пак щели да го прикрепят към жалбата това споразумение. Така че в българия всичко е един голям фарс.Излезе управителя на магазина, и аз го питам: Нали този телевизор е перфектен? Що не си го вземете в офиса там да си го гледате, а аз да доплатя някой лев и да взема по скъп ? НЕМОЖЕ ! Тоя телевизор ще си вземеш.
    И така, на този етап телевизора с проблемите си е у нас, няма закони в България. ЧУвствам се ограбен.
    Ти когато получи обратно телевизора в магазина изпробваха ли го пред теб и там всичко "ок"ли беше.Ако протокола е от "КиК"сервиз лесно можеш да докажеш в съда че сервиза никак не е независим .Съди "м-шите"до дупка не се примирявай вземи си адвокат и ги почвай.
    hristoslav2 одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #30

    Отговор: Проблеми с чисто нов телевизор 55PUS-7100/12

    При такива случаи, винаги ме сполетява мисълта - дали във форума не може да се организира бойкот на магазина и сервиза? А ръководството на компанията да бъде залято с имейли...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам 3D Телевизор Samsung UE-55F7000 чисто нов неразпечатван
    От ogiclub във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 07-03-14, 20:33
  2. Телевизор Elite 51 и проблеми със субтитри
    От Victoria Cvetkova във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 09-11-13, 20:36
  3. Проблеми с цвета на LCD телевизор свързан към PC
    От erolchy във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 3
    Последно: 14-03-12, 22:32
  4. Отговори: 7
    Последно: 23-01-12, 19:54
  5. Продавам сателитен приемник Opticum 7100 CXE PLUS
    От rosssyy във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 04-02-11, 17:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе