Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос: Относно 4к видео

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Живее в
    BG
    Мнения
    43
    #1

    Question Въпрос: Относно 4к видео

    Здравейте, имам питане относно 4к видео, пуснах 4к видео файл с размер 1гб. При опит да гледам видеото с MXPlayer PRo i KODI видеото сече и в горния край има някаква лента(жълтеникаво зелена по цялат дължина). Когато го пусна с фабричният плеър няма проблем, върви си без да насича и няма дефекти. Да ви попитам на какво се дължи ? Лошото с фабричният плеър е че не мога да променям цвета на субтитрите. Има ли алтернативен плеър който да поддъжа 4к? Телевизора е Philips и поддържа 4к.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: Въпрос: Относно 4к видео

    Цитат Първоначално публикувано от UserBG1234 Виж публикацията
    Здравейте, имам питане относно 4к видео, пуснах 4к видео файл с размер 1гб. При опит да гледам видеото с MXPlayer PRo i KODI видеото сече и в горния край има някаква лента(жълтеникаво зелена по цялат дължина). Когато го пусна с фабричният плеър няма проблем, върви си без да насича и няма дефекти. Да ви попитам на какво се дължи ? Лошото с фабричният плеър е че не мога да променям цвета на субтитрите. Има ли алтернативен плеър който да поддъжа 4к? Телевизора е Philips и поддържа 4к.
    В маркета има колкото искаш плеяри....Пробвай с VLC и ARCHOS...особено VLC......

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Живее в
    BG
    Мнения
    43
    #3

    Отговор: Въпрос: Относно 4к видео

    Поддържат ли 4к ? VLC ползвах , не съм пробвал 4к , но е нещо бъгав, изразява се в това че имам флашка включена и не я вижда , единствения начин да я види е да я извадя и да я сложа пак...но след изключване на ТВ и после пускане не я вижда... Сега тегля Pacific Rim 13гб. от замунда пише че е 4к и ще пробавам с него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. въпрос относно лсд
    От marea-ta във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 15-08-10, 19:12
  2. относно производителите на видео карти
    От metancho във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 07-11-06, 12:39
  3. Въпрос относно DC++ ?
    От ipnaid във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-09-06, 00:32
  4. Въпрос относно PSU?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 21-04-05, 19:39
  5. Въпрос относно DVD
    От m във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 15:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе