Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 2 от 101 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #16

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    hristoslav2, може ли 2012г. да очакваме 3D без очила или е рано според теб и какво като цяло да очакваме от Samsung през 2012г.. Питам така защото разкарах C7000 и ми предстои покупка на нещо ново и се чудя дали да не изчакам 2-3 месеца.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #17

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от TonyB
    hristoslav2, може ли 2012г. да очакваме 3D без очила или е рано според теб и какво като цяло да очакваме от Samsung през 2012г.. Питам така защото разкарах C7000 и ми предстои покупка на нещо ново и се чудя дали да не изчакам 2-3 месеца.
    Не - Самсун няма да предложи 3D ТВ без очила. Това е което знам
    - Galaxy Nexus 10,1
    - Galaxy TV (Google based)
    - TV без кабели
    - TV с гласови команди, UE-55E9000
    - TV с ултра тънка рамка, UE-55E8000
    - първите си 4K LCD's & PDP's
    - touch panels и OLED backlighting в LCD's.
    Имай търпение - остават още 2 седмици

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #18

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    -най-вероятно някой от тези
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2

    - първите си 4K LCD's & PDP's
    Ако си забелязал в рекламата им за 2011 зрителите бяха с 3Д очила ,а за 2012 без , така че нищо чудно да изкарат 3Д модел без очила -вероятно топ модел за 10000лв .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #19

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    -най-вероятно някой от тезиАко си забелязал в рекламата им за 2011 зрителите бяха с 3Д очила ,а за 2012 без , така че нищо чудно да изкарат 3Д модел без очила -вероятно топ модел за 10000лв .
    Да и аз това си помислих като гледах клипа.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    26
    #20

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Идея,как да вляза в сервизното меню на 40D7000?И после излизането има ли нещо по специфично?
    Трябва ли да настроя нещо там или е само инфо?
    И ако може някакви оптимални настройки за 40D7000,не че и фабричните са лоши.Но да пробвам възможностите му.
    Последен въпрос:Как да подкарам 5+1 през оптиката?Нещо не ми се получава.Домашното кино е Самсунг С450.
    Явно трябва да се пипне някъде в настройките?!!
    Благодаря предварително!

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #21

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от plamen.petrov
    А старото дистанционно също ли е в пакета? При новото ме притеснява, че може би ще трябва по-често да се зарежда.
    Off: При търсене в Google за "дистанционно D8000" постът от цитата по-горе излиза, но се отваря някаква страница, на която го няма. Нещо се е обозило май...
    в комплекта са и двете дистанционни. Новото се зарежда през USB на телевизора.

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    -най-вероятно някой от тезиАко си забелязал в рекламата им за 2011 зрителите бяха с 3Д очила ,а за 2012 без , така че нищо чудно да изкарат 3Д модел без очила -вероятно топ модел за 10000лв .
    Нещо не си разбрал това беше teaser /закачка/, а не реклама.
    Надявам се Филипс да се размърдат в тази област...
    https://www.youtube.com/watch?v=Ftxv1XzWJes#ws

    Цитат Първоначално публикувано от EMSI_
    Идея,как да вляза в сервизното меню на 40D7000?И после излизането има ли нещо по специфично?
    Трябва ли да настроя нещо там или е само инфо?
    И ако може някакви оптимални настройки за 40D7000,не че и фабричните са лоши.Но да пробвам възможностите му.
    Последен въпрос:Как да подкарам 5+1 през оптиката?Нещо не ми се получава.Домашното кино е Самсунг С450.
    Явно трябва да се пипне някъде в настройките?!!
    Благодаря предварително!
    За какво ти е да влизаш там ? Това меню е предназначено само за сервизните техници и ако не разбираш нищо има голяма вероятност да си прецакаш телевизора...

    Eто ти и настройки
    http://www.facebook.com/media/set/?s...10909255620125

    Зависи дали тв програмата която гледаш в момента подава DD 5.1 сигнал.
    Виж си и настройките на домашното кино.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #22

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Е ,дали ще му викаме "реклама" или "закачка" - все тая -пак си беше един вид обзор на развитието на ТВ технологията /черно-бели ,цветни , "квадратни" ,3Д .../ и накрая - всички пред тв-то без 3Д очила ... "Ще поживеем -ще видим" ,както се казва!
    Весели празници на всички!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #23

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от joro_bul
    Едно питане, попрочетох за дистанционното на D7000/D8000 но се чудя, дали Galaxy S2 HD LTE става за дистанционно и трябва ли да се инсталира нещо за да стане? Смятам да си поръчам такъв тел. та за тва питам.
    Да става.Също така и всеки андроид телефон,но с пачнато apk.Аз съм с HTC Desire и S2.И на двата телефона съм инсталирал Samsung Smart View.На HTC-то е пачната версия (работи всичко без опцията-second tv).На S2 си работи всичко.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    26
    #24

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Благодаря на hristoslav2!
    Ще ги пробвам настройките!
    А сервизното меню го задрасквам от списъка с разучванията.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #25

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Oric , можеш ли да ми дадеш линк за пачнатата версия да я видя как ще работи на Google Nexus S

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #26

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    oric, ако можеш и на мен да пратиш , да я тествам на китайски телефон с Андроид 2.3 и 46д6510 , или линк откъдето може да се свали :rolleyes:
    Доколкото съм чел по руските форуми, трябва да работи всичко без dual TV

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #27

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    То май dual TV си е единствената екстра. Иначе аз за контрол на ТВто ползвам Samsung Remote и си работи много яко

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    45
    #28

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от plamen.petrov
    А старото дистанционно също ли е в пакета? При новото ме притеснява, че може би ще трябва по-често да се зарежда.

    Off: При търсене в Google за "дистанционно D8000" постът от цитата по-горе излиза, но се отваря някаква страница, на която го няма. Нещо се е обозило май...
    Къде ти - днес купих 46D8000 от ТМ и го нямаха новото дистанционно да ми го дадът. Дадоха ми старото.... Щели скоро да ги получат..

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #29

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Честито колега
    Дано това да е краят на премеждията ти с ТВ-тата и да си го гледате със здраве по празниците

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #30

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    http://www.samsung.com/us/appstore.
    Ако се регистрирате, можете да ги разглеждате но никъде не ви дава да ги даунлоуднете??

    Как да си създадете акаунт за Samsung Apps?
    Трябва да влезете и да си регистрирате сметка, за да закупите Apps. Кликването върху "Sign Up" ще отвори прозорец за регистрация с лесно за следване форма. Когато кликнете на "Изпрати", ще бъде изпратен имейл за потвърждение на адреса ви. Просто отворете електронната си поща и да кликнете върху линка за да потвърдите вашия нов акаунт.
    След като сте създали профила си, вие ще трябва само да приемете Общите Условия и предоставите кредитна карта, когато сте готови да закупите Apps.

    Не мога да си спомня моят ID/password. Какво трябва да направя?
    Когато влезете в страницата ще получите линка за членове, които са си забравили или загубили паролите си. На влизане в страницата, има линк "Forgot Your Password?". При кликване върху този линк ще се отвори изкачащ прозорец, където можете да въведете вашия имейл.
    Вие ще получите имейл, на адреса ви, с временна парола. Влезте в използвайки тази временна парола, и бързо променете паролата си с нещо лесно за запомняне. Вашата временна парола ще бъде активна в рамките на няколко дни.

    Мога ли да променя моя ID, или да имам множество ID-та ?
    Не, ID което сте въвели при регистрация не може да бъде добавяно или променяно.

    Как да си закупя приложения онлайн?
    С цел да си закупите онлайн приложение, вашите Samsung TV, Blu-Ray плейър или домашно кино трябва да бъдат активирани, за получаване на download. От началната страница на App Store, изберете всяко едно приложение, което искате да закупите и натиснете "Buy now". Можете да закупите колкото приложения искате наведнъж. След това изберете начина за плащане на избраното приложение, използвайки вашата кредитна карта или App Cash.

    Как мога да закупя и изтегля приложения направо от моя продукт Samsung ?
    За да закупите приложение от вашият Samsung TV, Blu-Ray плейър или домашно кино, то трябва да бъде активирано от вашият акаунт. От Samsung Apps менюто на вашия телевизор, изберете едно приложение, което искате да закупите и натиснете "Buy now". Изкачащ прозорец ще ви подкани да въведете паролата си за вход, въведете 4-цифрената парола и кликнете "OK", за да имате достъп до профила си и Cash App. Вашият нов баланс Cash App ще се появи на екрана и вие ще бъдете подканени да кликнете върху "Buy now", за да завърши сделката. Можете да закупите колкото си изкате приложения наведнъж. App в брой, могат да бъдат закупени само онлайн.


    Как мога да активирам моят Samsung тв или Blu-Ray плейър?
    Отидете в Настройки на Internet@TV менюто и кликнете
    - Internet@TV Вход ID
    - Управление на Apps сметки
    - Създаване на App сметки
    - Свързване в Samsung Apps
    Сега, вие може автоматично да го активирате, като въведете Samsung Apps ID и парола, когато кликнете върху едно приложение за закупуване в App Store.

    Как работи App Cash?
    Вашият App Cash работи точно като подаръчна карта, така че можете да закупите приложения направо през вашия телевизор, или онлайн, без да въвеждате номера на кредитната си карта всеки път. Когато салдото ви стане ниско, може да се пълни автоматично и лесно с помощта на кредитна ви карта.

    Как мога да знам дали приложението е съвместимо с моето устройство на Samsung?
    За да разберете дали приложението е съвместимо с вашето устройство Samsung, проверете тази таблица
    http://www.samsung.com/us/pdf/apps-a...duct-table.pdf
    и сравнете Samsung модела със списъка на съвместими приложения.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 101 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе