Резултати от 1 до 4 от общо 4

Sharp 40LE814EV-ако знаех някога колко проблеми ще имам....ПОМОЩ !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    47
    #1

    Sharp 40LE814EV-ако знаех някога колко проблеми ще имам....ПОМОЩ !!!

    Здравейте, нуждая се от съвет за този Sharp 40LE814EV-използвам го от 3.5 години и мога да кажа че тази покупка за 2200лв тогава е най-голямата ми грешка!!! Смених два кабелни оператора сега съм на трети и при трите винаги има канали които не може да инсталира или отвори никога !!!! (Бях и с CA MODUL и сега съм без)Преди десетина дни от оператора направиха промени добавиха канали-имам и ФИЛИПС 47 инча на две години е -преинсталирах за 3 мин и...няма проблем !!!Но шарпа-няма шансове !!! Смених държава за настройка Финландия с Швейцария и обратно (България няма) давам авто инсталация и ....поне 8 честоти не открива .Задавам ръчно дадена честота -открива я сега и я запаметява .Проверявам -отваря всичко.Следващата я открива и следващата и така .И какво да видя като инсталира всички-последните се отварят но първите -НЕ !!!! Изписва-NO BROADCAST NOW !!! PLEASE SEE EPG !!! Как може да съществува толкова скапан,нескопосан ,недомислен и т.н СОФТУЕР създаван някога !!!! Hristoslav и всички които имате представа -моля помогнете как да се справя над 15 пъти инсталирам и преинсталирам и след това даже преподреждам каналите и на другия ден вкл. и service change и наново и....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #2

    Отговор: Sharp 40LE814EV-ако знаех някога колко проблеми ще имам....ПОМОЩ !!!

    Да старите модели имаха проблеми с кабелните оператори..
    Пробва ли с ъпдейт ?

    LC-40LE814E - LC40LE814E - LED TV - Archiv - Sharp

    LC-xxLE814E Software Version 1.13 Software Version 1.13

  4. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #3

    Отговор: Sharp 40LE814EV-ако знаех някога колко проблеми ще имам....ПОМОЩ !!!

    Погледни в кой списьк ти дава тези канали който тьршиш.Дане би нещо той да си подрежда списьците и там да не откриваш желаните от теб канали.
    При мен имаше подобен проблем , и докато разбера брах ядове. При сканиране едни програми ги има в DBT/C/ други в негов си списьк...и най накрая видях опция/всички списьци в едно/ използва е и за сега е добре.
    С коя версия си на софта..скоро да си е подновявьл


    ПС-Сетих се нещо, както ти казах и аз имах подобен случай
    - С приемник ли си сега
    когато бях с /приемник/ честотата за нашия град бе една, а аз задавах други такива-при който /тв/ откриваше много канали за гледане и с/д изгасване и пускане на др-ден ги нямаше.
    Незнам ако промениш настройките/честота начална/ на приемника дали ще получиш желаното от теб. И дали тези програми са вклю в твоя пакет.
    Поздрави
    Този пост е редактиран от zmeya.70; 26-06-14 в 22:11.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    47
    #4

    Отговор: Sharp 40LE814EV-ако знаех някога колко проблеми ще имам....ПОМОЩ !!!

    Здравейте и благодаря за отговорите -от една година съм с тази версия на софтуера-1.13 !!! Не съм с приемник само с антена е.Пробвах и ръчно въвеждане на 23-24 честоти отзад напред и пак е така !!!! Аз избор на списъци нямам -явно твоя софтуер е друг !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 62
    Последно: 15-11-20, 08:08
  2. Колко е шумен SHARP AY/АЕ-XP9HR
    От wizli във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 37
    Последно: 08-11-12, 11:29
  3. Проблем при тв SHARP LC-40LE814EV
    От bvitanov във форум Sharp телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 11-02-11, 11:49
  4. Отговори: 1
    Последно: 24-12-09, 20:40
  5. Имам проблеми с кирилизацията на DVP 5960/37
    От Moniblanje във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 17-12-07, 22:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе