Резултати от 1 до 6 от общо 6

SHARP 40LD270E?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    39
    #1

    SHARP 40LD270E?

    кажете мнение за този телевизор?http://technomarket.bg/products/09142327/sharp-40ld270e
    Този пост е редактиран от totti868; 03-09-15 в 09:13.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на borsan
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    13
    #2

    Отговор: SHARP 40LD270E?


  4. Junior Member Аватара на borsan
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    13
    #3

    Отговор: SHARP 40LD270E?

    Здравей, дано не си взел този телевизор, че аз вече се чудя какво да правя с моя. След няма и 3месеца работа и гледам в гоения десен ъгъл има изгорели 3 пиксела. Сега трябва да го карам в сервиза на техномаркет за да видим какво ще стане.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    39
    #4

    Отговор: SHARP 40LD270E?

    още не съм.Той всъщност баща ми иска да го купува.Викам му даи още 100лв и си вземи нещо по добро.Аз например имам 2 ЛГ и съм доволен.Ама не ме чува.Как е иначе като картина.Дай малко повече инфо!!

    - - - - - - - - - -

  6. Junior Member Аватара на borsan
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    13
    #5

    Отговор: SHARP 40LD270E?

    Цитат Първоначално публикувано от totti868 Виж публикацията
    още не съм.Той всъщност баща ми иска да го купува.Викам му даи още 100лв и си вземи нещо по добро.Аз например имам 2 ЛГ и съм доволен.Ама не ме чува.Как е иначе като картина.Дай малко повече инфо!!

    - - - - - - - - - -
    И аз го взех само за гледане на телевизия и да ти кажа като картина на ХД каналите се спрявя добре, но за сд канали от кабелна цифрова е доста зле. Ако се гледа от външен източник няма да е толкова зле за гледане, поне при мен е така от външен източник като Приемник, Блу рей и т.н. се спрявя добре, но това при мен с пикселите незнам как се получи. В крайна сметка като за тези пари по-добър 40инчов тв едва ли ще се намери.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    39
    #6

    Отговор: SHARP 40LD270E?

    Цитат Първоначално публикувано от borsan Виж публикацията
    И аз го взех само за гледане на телевизия и да ти кажа като картина на ХД каналите се спрявя добре, но за сд канали от кабелна цифрова е доста зле. Ако се гледа от външен източник няма да е толкова зле за гледане, поне при мен е така от външен източник като Приемник, Блу рей и т.н. се спрявя добре, но това при мен с пикселите незнам как се получи. В крайна сметка като за тези пари по-добър 40инчов тв едва ли ще се намери.
    ще се гледа с устроиство на близоооо.а как се спрвя със субтитрите на филмите от флашка.Гледам и едни Тошиби 40ки.Те как са

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SHARP AY-ZP40KR
    От ninia във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 48
    Последно: 22-11-12, 21:55
  2. Sharp AY-P28SC
    От thenick във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 3
    Последно: 26-10-11, 18:02
  3. Проблем с SHARP
    От Asklep във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-08-10, 15:56
  4. Panasonic или Sharp
    От momchi007 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 3
    Последно: 07-07-09, 11:55
  5. Мнение за SHARP 32"AD5E и SHARP 26"AD5E
    От dani35 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-07, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе