Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е готварската ви печка ?

Гласували
286. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    40 13.99%
  • Amica

    9 3.15%
  • Beko

    18 6.29%
  • Bosch

    19 6.64%
  • Candy

    1 0.35%
  • Crown

    4 1.40%
  • Diplomat

    3 1.05%
  • Eldom

    8 2.80%
  • Electrolux

    36 12.59%
  • Fagor

    6 2.10%
  • Finlux

    1 0.35%
  • Gorenje

    76 26.57%
  • Hotpoint-Ariston

    9 3.15%
  • Indesit

    14 4.90%
  • KTN

    0 0%
  • Neo

    4 1.40%
  • Zanussi

    5 1.75%
  • Други

    33 11.54%
Страница 25 от 65 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 963
Like Tree96Одобрявам

Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,223
    #361

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Трябва да има печене само с долен нагревател. Означават го като позиция за мокро почистване - с една каничка в упътването. И аз отначало се бях ядосал много. Но по метода проба - грешка всичко си дойде на мястото.
    Успех с готвенето!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #362

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Трябва да има печене само с долен нагревател. Означават го като позиция за мокро почистване - с една каничка в упътването. И аз отначало се бях ядосал много. Но по метода проба - грешка всичко си дойде на мястото.
    Успех с готвенето!
    Оо, къде бил ключа от палатката. Ама и тяхната кожа, как са го скрили, никога нямаше да се сетя. Дано наистина да пече само отдолу на тая функция, ако е така, ми ставаш най-добрия приятел, колега! Поздрави!

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #363

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Не се вкарвай в театри.Прочети внимателно инструкцията към уреда и ще разбереш как да го включваш на желания режим.Те книжките служат за това - да бъдат четени.Колегата Gena_bs те е посъветвал правилно.
    Аз ще допълня, че е необходимо малко време на всяка жена да свикне с печката.Това е класика в жанра.
    Нова печка, пробваме я(обикновено баница се пече) и резултата не е очаквания и изведнъж - какво става тук?
    Ами нищо особено не става.След първите 2-3 опита всичко си идва на мястото и нищо толкова ново и страшно под слънцето.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #364

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от badr Виж публикацията
    Не се вкарвай в театри.Прочети внимателно инструкцията към уреда и ще разбереш как да го включваш на желания режим.Те книжките служат за това - да бъдат четени.Колегата Gena_bs те е посъветвал правилно.
    Аз ще допълня, че е необходимо малко време на всяка жена да свикне с печката.Това е класика в жанра.
    Нова печка, пробваме я(обикновено баница се пече) и резултата не е очаквания и изведнъж - какво става тук?
    Ами нищо особено не става.След първите 2-3 опита всичко си идва на мястото и нищо толкова ново и страшно под слънцето.
    Прави сте. Май колкото по-малко емоция вкарва човек в нещата, толкова по-добре.
    kokovox одобрява това.

  6. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #365

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Dimitar Kostov Виж публикацията
    Ще проверя и още как, даже ще им пиша. Щото нещо не можахме да се оправим с баницата-малко не се опече отдолу.
    На кой "рафт" поставихте тавата с баницата? Има значение къде във височина се поставят различните печива, но това се постига с опит, защото що-годе всяка фурна си е за себе си (почти).

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #366

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky Виж публикацията
    На кой "рафт" поставихте тавата с баницата? Има значение къде във височина се поставят различните печива, но това се постига с опит, защото що-годе всяка фурна си е за себе си (почти).
    Ами на най-долния. Почвам да си мисля, че трябва да се слага по-нагоре, макар че целта е да се изпича по-добре отдолу. Щото топлината бяга нагоре, а фурната е височка, хич да не е.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,223
    #367

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Не мога да намеря в електронен вариант упътването за печката, за да ти дам линк.
    По спомен баницата се печеше по средата на фурната, а температурата и времето са написани за съответния тип кори на опаковката. Около 190 градуса предварително загрята фурна ми се върти в главата, но не съм сигурен.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    36
    #368

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Здравейте! Преди 2 дена поръчах следния модел печка :
    GORENJE K-65320 BW :: Готварски печки :: Готварски печки :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria

    Проблема е че в описанието пише че печката е клас А-20% ,което ще рече А+. Обаче когато печката пристигна на нея пишеше едно голямо А. Проверих и в конкурентния магазин Технополис , там същия модел е А++ Така,значи не става въпрос за обикновена грешка. Това е умишлено! Еми ,ще кажете голяма работа..... да ама не е.... Признавам си ,че именно това ме накара да купя точно този модел,а не някой по евтин.Защото разликата в тока ще ми избие горницата,ако ме разбирате.Сигурен съм че това го правят в договорка и 2 те вериги и то за много уреди , уж конкуренти ама айде...и всеки си мълчи..
    Комисията по потребителите? А след това и в БТВ. Да се научат да не лъжат хората!!!
    mirandi одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    8
    #369

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Здравейте! Попаднах на марката Hansa, която предлага печки на доста добри цени. Мисля че марката ханза е другото име на амика но не съм сигурен.Това е името за източна Европа или по-скоро за *****. Някой има ли уреди на тази марка, не съм срещнал негативни мнения из нета, но не съм и търсил много. Искам да купя за майка ми готварска печка и се замислих над 500лв. А++ 69 литра и изглежда че е стъклокерамична.
    *Стъклокерамична готварска печка Hansa FCCW 53009

  12. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #370

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Вижте ги на място. И аз бях харесал Амика, Hansa преди няколко години. Сториха ми се много тънки ламарините им. Накрая си взех Електролукс. За същите пари а с повече екстри. Незалепващо покритие, телескопични релси, 3 тави, грил, печене на вентилатор и т.н. Доволен съм. Телескопичните релси са голямо удобство, печене на вентилатор също. Гледайте фурната. Котлоните на всички са почти еднакви.

  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    2
    #371

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Търсим стъклокерамична печка 50см широка. Старата ни е горене и май пак ще вземем от тази марка. Спряхме се на тази като оптимален вариант между цена и екстри.
    Стъклокерамична печка gorenje EC55325AW

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #372

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Мисля, че са добри. На нашата й хванахме цаката-вече прави перфектни баници, а и не само.
    jivago одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #373

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Здравейте, търся си готварска печка.До сега се справяхме с добрия стар Раховец, но дойде време за смяна.
    Харесах тези два модела:
    http://www.technopol...304-GX/p/700582
    http://www.technopol...4502OX/p/707541
    Дали си заслужава разликата в цената от 130лв. повече за Electrolux.Основно ме притеснява покритието на фурната, да не се окаже някой боклук при Beko-то и да ръждяса още първата година.Котлоните не ме притесняват много, те най-често страдат от слаби спойки, което е лесно поправимо, имах и плот Gorenje и той имаше проблеми с тях, така че относно котлоните въпроса е на късмет.
    Другото което ме притеснява е електронния таймер, ако се развали или скапе от високата температура, не мога да си пусна печката(може би може да се шунтира в последствие, ако създаде проблем).
    Beko-то има една опция повече: Push и Pull бутони, те дават ли чести дефекти, ако да ще търся без такива екстри.Държа на телескопичната система, цвят Инокс и да е 50см. широка.Другото мога да го преглътна, ако се намерят по-добри модели, на горе-долу сходна цена.

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    1
    #374

    Отговор: Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте , искам да питам нещо във връзка с моята печка ИНДЕЗИТ със стъклокерамичен плот за около 650 лв. Печката я купихме преди около 8 месеца от Техномаркет Варна. Не знам така ли трябва да работи , но никак не съм доволен от котлоните . Включвам на 6 , загрява се целия котлон , слагам тенджерата с вода (4 л) и след няколко минути се чува цък и като вдигна тенджерата виждам, че свети само реотана по вънния край на котлона .От тука нататък следват мъките , водата за да заври трябва повече от половин час .Така работят и 4 котлона. Как работят котлоните на вашите печки ? Благодаря предварително за отговорите,

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    74
    #375

    Отговор: Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Сега имам да избирам печка за един познат, която ще е за квартира. Казват, че печките на Бош - свободностоящите са турски, Електролукса е полски. Котлоните не ме интересуват, нямам предпочитания дали ще е със стъклокерамичен... важно е качеството на фурната вътре. От моята Сименс фурна съм много доволен, много бързо загрява - за 40 минути приготвя едно ядене.
    Електрическа готварска печка, бяла HSE720120
    http://www.technopolis.bg/bg/Electri...30AOW/p/707559

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 65 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Strong / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 21
    Последно: 19-03-24, 11:10
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  4. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе