Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е готварската ви печка ?

Гласували
286. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    40 13.99%
  • Amica

    9 3.15%
  • Beko

    18 6.29%
  • Bosch

    19 6.64%
  • Candy

    1 0.35%
  • Crown

    4 1.40%
  • Diplomat

    3 1.05%
  • Eldom

    8 2.80%
  • Electrolux

    36 12.59%
  • Fagor

    6 2.10%
  • Finlux

    1 0.35%
  • Gorenje

    76 26.57%
  • Hotpoint-Ariston

    9 3.15%
  • Indesit

    14 4.90%
  • KTN

    0 0%
  • Neo

    4 1.40%
  • Zanussi

    5 1.75%
  • Други

    33 11.54%
Страница 29 от 65 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 963
Like Tree96Одобрявам

Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    12
    #421

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    аvеngеr Oтгoвop: Гoтвapcĸи пeчĸи / FАQ нa пъpвa cтpaницa - oбcъждaнe, мнeния
    Цитaт Πъpвoнaчaлнo пyблиĸyвaнo oт rоѕѕіtа_ Bиж пyблиĸaциятa Здpaвeйтe , мoжe ли мaлĸo пoмoщ , тъpcя инcтpyĸция нa бг зa гaзoвa пeчĸa Xaнca Гoтвapcĸa пeчĸa НАNЅА FСGW 51109 , глeдax в caйтa им , нo нe нaмиpaм нeщo , блaгoдapя
    Ha pycĸи нaмepиx.Eдвa ли щe e тoлĸoвa тpyднo дa paзбepeш зa ĸaĸвo идe peч,aĸo ли нeщo тe зaтpyднявa,пиши нa личнo,щe пoмoгнa c пpeвoдa. A мeждy дpyгoтo,aĸo пeчĸaтa вeчe e ĸyпeнa,тo тъpгoвeцa,oт ĸoгoтo e взeтa,e длъжeн дa пpeдocтaви pъĸoвoдcтвo нa бългapcĸи.
    Благодаря сърдечно за отзивите , на руски и на още 3 езика имам инструкция , и аз намерих PDF инструкцията , и затова просто питах дали случайно някой няма на Бг , за съжаление не съм на "ТИ" с руския и някои неща ме объркват , може и да е проста за употреба , но за първи път се сблъсквам с такова нещо , и доколкото си спомням има нещо за фурната че трябва да се пусне първо да работи около половин час , досега съм готвила на газова бутилка , имам представа , но тук се притеснявам и ми се иска да прочета всичко точно , за да не объркам нещо , все пак е газ а не ток и шега не бива ,искам да ми е сигурно .Благодаря !
    Този пост е редактиран от rossita_; 19-09-16 в 08:58.

  2.  
     
  3. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #422

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Здравейте колеги четох назад в коментарите но не видях да са обсъждани Малки готварски печки, а на мен ми трябва такава. Струват в диапазона 200-300 лева. Харесал сам този модел Diplomat DPL B20E. Направиха ми и специален шкаф в който отдолу ще е микровълнова, а отгоре тази малка готварска печка.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #423

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Използването на такива печки е характерно предимно за Ориента. Известните производители не произвеждат такива печки. Почти всички се правят в Турция. Да те предупредя такава печка се планира за 3-4 години. Като се развали купуваш нова, няма смисъл да се занимаваш с ремонти. Надеждноста им е много ниска.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #424

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Здpaвeйтe,
    Moжe ли няĸoлĸo жoĸepa зa eвтини мoдeли фурни за вграждане oт ниcĸия ĸлac, евентуално c цвят инoĸc? Πo-дългaтa гapaнция и ниcĸaтa цeнa ca пpиopитeт, щe ce пoлзвa oт нaeмaтeли. Opиeнтиpoвъчeн бюджeт, максимум 500 лeвa.
    Блaгoдapя!

  6. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #425

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    За малка готварска печка препоръчвам Елдом Инвест. Вече 5 години без никакъв проблем.

  7. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #426

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Погледни Hansa и Беко додо.
    dodo_pv одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #427

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Здpaвeйтe,
    Moжe ли няĸoлĸo жoĸepa зa eвтини мoдeли фурни за вграждане oт ниcĸия ĸлac, евентуално c цвят инoĸc? Πo-дългaтa гapaнция и ниcĸaтa цeнa ca пpиopитeт, щe ce пoлзвa oт нaeмaтeли. Opиeнтиpoвъчeн бюджeт, максимум 500 лeвa.
    Блaгoдapя!
    Аз съм доволен от този вносител http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=2&i=10 , беше ми препоръчан
    от колеги занимаващи се с обзавеждане. Когато купувах имаха пет годишна гаранция за няколко
    уреда.
    dodo_pv одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    18
    #428

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Здравейте, искам да си сменя старата фурна. Каква марка и модел бихте препоръчали? Искам са е до 200-300 лв максимум и да не е Краун, Нео и другите измислени. Старата ми е Нео, котлоните и фурната не могат да се включват едновременно, което бих искала да избегна с новата фурна.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #429

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Втора употреба.За София мога да препоръчам магазин.Другия вариант е тази.
    http://techno-shop.bg/product/4683/f...oei-68162.html
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 23-10-16 в 17:54.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    25
    #430

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Хора помагайте, търся си надеждна печка/фурна за вграждане до около 550лв. В предвид на черните петъци и намаленията се колебая се между тези два модела https://www.zora.bg/electrolux/eob-3454aox-steam/30659 и https://www.zora.bg/gorenje/bo-635e30x/27255 Като цяло колебанието е дали да е Горение или Електролукс. Тъкмо щях да купя Електролукса, когато управителя ме разубеди с думите, че всеки втори Електролукс му е за сервиз, а с Горението няма проблем. Може и да е искал да ме разколебае за Електролукса защото трябваше да се поръчва от склад или друг магазин и да не му се е занимавал. Горението от друга страна пък е с 3 години гаранция, но слушам мнения, че са си понижили качеството в последно време и не са като преди. Като пари и функции са идентични. Дилемата е gorenje vs elektrolux като марка
    Този пост е редактиран от d_alexiev; 26-11-16 в 08:44.

  13. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #431

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Аз имам подобно Горене от година. Няма проблеми засега. В вашия случай Горенето е малко по-евтино, има повече екстри и година по-дълга гаранция. Аз бих взел него.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    44
    #432

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Мислих много и накрая взех AEG произведена в Германия. Само това Made in Germany ми стига да съм доволен!

  16. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #433

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zack Виж публикацията
    Мислих много и накрая взех AEG произведена в Германия. Само това Made in Germany ми стига да съм доволен!
    Даже и аз съм доволен от "само това ми стига - Made in Germany". И вероятно всички четящи тази тема - ръкопляскат. "Невероятна" идея и информация. Аз пък преди 5 г. не си купих AEG, не изхвърлих пари на улицата и до момента само това ми стига и съм адски доволен за избора си.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    23
    #434

    Отговор: Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

    Здравейте. Реших че ще сменям печката и ми се искаше да чуя мнения. Моята е кобминирана , свободно стояща. Новата ще бъде същата
    Причината поради която реших да я сменям, че ми писна толкова години от смотаната фурна. времето за печене е два пъти по - бавно / Ех къде е старта "МЕчта" / Например не мога да пека нищо под 200 градуса щото няма да се изпече. Ако един кекс се пече за 30- 40 мин - при мен е поне час, че и повече. Реотаните са сменяни - никакъв ефект. Иначе тенекията не е мръднала толкова години. Затова искам да чуя мнения .Бях се спряла на едно горение, но четох че бързо им горели тенекиите. В момента печката ми е мастеркук. Искам читава печка дето си пече нормално, ама незнам как да я позная в магазина. Преди 2-3 години една позната ми се оплакваше че няйната изгаряла всички. И тъй като у нас се пече страшно много - фурната ми е най - важна .Екстрите не ме вълнуват толкова.

  18. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 65 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Strong / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 21
    Последно: 19-03-24, 11:10
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  4. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе