Страница 46 от 69 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследноПоследно
Резултати от 676 до 690 от общо 1027
Like Tree60Одобрявам

Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #676

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Абе, направили са, ама не баш...клавиатурата е като на лаптоп от 500лв. За тези пари бих предпочел 13"-ова ябълка. Иначе за мен, ако се търси бизнес ултрабук и парите не са проблем - X1 Carbon е победител.
    Този пост е редактиран от pilot; 20-05-15 в 17:15.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #677

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Мдаа, X1 Carbon е чудесен

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    36
    #678

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    за този модел струва ли си парите ACER V5-573G-54218G1TAKK :: Лаптопи :: Лаптопи :: Лаптопи :: IT Продукти :: Technomarket Bulgaria май са последни бройки по магазините мостри да вземам ли или да изчакам

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #679

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Не. Струва си, ако е с FHD IPS.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #680

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Народе... лятото идва, ще ми се да се обзаведа с нещо по-леко от сегашната ми Lenovo E530 щайга.
    Предвид топлите чувства към този производител и непосилните за мен цени на X1 Carbon... - какво ще кажете за Lenovo Yoga 3 Pro?
    Лекинко са ми над бюджета, но видях наживо и ми грабна окото на първо четене.
    Някой досег конкретно с тези Yoga? Имат ли наследени проблемите на по-евтините Йоги?
    Някакво друго предложение за ултрабук Lenovo?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #681

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Под 15" ли трябва да е? Тези йоги са си чисто огледало Въобще с какво те грабнаха?

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #682

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Ако трябва да съм честен... с гъзария - хареса ми на външен вид, екрана е много ярък и детайлен, подлъгва ме може би, че лъскавината на екрана няма да ми пречи...
    13.3, 1.2 кила, с това ме грабна... Тъча... знам ли, с Win 10 може да стане приятен за използване на 13.3
    Иначе, да - под 15, 15 и сегашния ми си върши чудесна работа.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #683

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    13.3, 1.2 кила, с това ме грабна...
    Разгледай тези с FHD. Недостатък е плитката клавиатура, в предвид че си свикнал с тинкпад. Но повечето ултрабуци са си с такива, с някои изключения...
    Този мисля, че е най-оптимален. Имаш и 3 г гаранция с промо за 1-вата година. Подлежи и на ъпгрейд, ако искаш повече памет...
    Този пост е редактиран от pilot; 23-06-15 в 18:07.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #684

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Купи ли си машинка?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    67
    #685

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Нацепен Лаптоп Asus G751JT-T7118D + още ъпгрейд-16GB RAM, 1TB+250GB SSD, Intel Quad-Core i7-4720HQ, 17.3' FullHD IPS (1920x1080) LED A-G ako някой търси лаптоп с 16GB рам, 256GB SSD и карта GTX 970M да погледне

  13. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #686

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Знаех си че трябва да има причина никога да не съм пазарувал от този онлайн магазин.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    7
    #687

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Здравейте, имам нужда от помощ. Искам да си сменя стария компютър в къщи с лаптоп. Ще се ползва основно за интернет, гледане на филми и клипове от ютюб. Търся нещо около 700-800лв.Какво ще кажете за този, струва ли си

    LENOVO IDEAPAD G50-30 80G001AABM :: Лаптопи :: Лаптопи :: Лаптопи :: IT Продукти :: Technomarket Bulgaria

  16. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #688

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.


  17. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    7
    #689

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Tова, което пропуснах е че искам да е с Windows

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    67
    #690

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    След като закупих лаптоп на Асус се регистрирах тук https://asuspromotions.com/bg/bg/pag...bility/contact за връщане на парите, ако лаптопа се повреди до края на първата година от гаранцията. Регистрацията беше одобрена Asus Reliability - Registration Approved

    Уважаеми Г-Н Димитров,

    Регистрационен номер: 53194

    Поздравления, искането ви за регистрация на ASUS Promotions е одобрено.

    Ако устройството ви се повреди между 8-ия и 365-ия ден от датата покупка, моля влезте в промоционалния сайт за по-нататъшни инструкции.

    Ако имате някакви въпроси, моля прочетете Правилата и условията или Често задавани въпроси на нашия уебсайт или пишете на support.en@asuspromotions.com

    С уважение,

    ASUS Promotions Обслужване на клиенти

    но след това продължават писма на английски от този мейл support.en@asuspromotions.com за незавършена регистрация, за липсващи снимки от касова бележка. Писах им че съм снимал и пратил всичко и съм одобрен, но спамът продължава. Каква е тая работа според вас. Мисля да върна продукта и да не се занимавам повече.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 46 от 69 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 10-12-10, 17:49
  2. Напрежение по корпуса на преносими компютри и несамо
    От glarus във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 9
    Последно: 04-10-10, 13:45
  3. Отговори: 0
    Последно: 11-08-10, 12:43
  4. Отговори: 0
    Последно: 26-11-09, 11:56
  5. Отговори: 2
    Последно: 05-06-09, 00:23

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе