Страница 59 от 147 ПърваПърва ... 949575859606169109 ... ПоследноПоследно
Резултати от 871 до 885 от общо 2196
Like Tree294Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #871

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Виж и Уърпула, дето го коментираме на предишната страница. gnf-то май остана доволен.
    Вчера имах възможност да го видя в действие. Страхотен хладилник! В почти безшумна среда не се чува, изключително тих и незабележим, трябваше да го докосна, за да разбера, че работи. Установих, че съвсем, съвсем малко се стопля от двете страни. За малко двучленно домакинство е чудесно решение.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    2
    #872

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте от няколко дни избирам хладилник и се спрях на този модел:
    BOSCH KGV39VL31S
    BOSCH KGV 39 VL 31 S
    Въпроса ми е някой има ли впечатления от този модел положителни или отрицателни. Също така ако може да ми препоръчате друг модел или марка в този ценови диапазон до 950 лв. Принципно изискванията ми са да е такива размери, по възможност витрини от закалено стъкло, щеше да е добре да има и антибактериални филтри (или както там се водят) но не успях да намеря. Благодаря на всички предварително.



    П.С. За пръв път ше пъзарувам от tehnomix да се надяваме, че ще са корекни относно доставка и евентуално бъдещо ползване на гаранционен сервиз.

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #873

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Identd Виж публикацията
    Здравейте от няколко дни избирам хладилник и се спрях на този модел:
    BOSCH KGV39VL31S
    BOSCH KGV 39 VL 31 S
    Въпроса ми е някой има ли впечатления от този модел положителни или отрицателни. Също така ако може да ми препоръчате друг модел или марка в този ценови диапазон до 950 лв. Принципно изискванията ми са да е такива размери, по възможност витрини от закалено стъкло, щеше да е добре да има и антибактериални филтри (или както там се водят) но не успях да намеря. Благодаря на всички предварително.



    П.С. За пръв път ше пъзарувам от tehnomix да се надяваме, че ще са корекни относно доставка и евентуално бъдещо ползване на гаранционен сервиз.
    Аз съм с такъв, от 2, 3 месеца само че по малкия 36. Нямам забележки, само една. Не може да се задава температура на фризера. Общо взето в горния панел за контрола на температирата се задава температура на хладилника, а тя в свързана с температурата на фризера, колкото е по ниска горе толкова е по ниска и в фризера.
    Та нещата се решават с един термометър в фризера [emoji2]
    Това ми трябваше понеже тези дни 'замразявах антифриз'
    В общи линии, когато горе е 4 долу, е -35. Когато е на 6 в фризера е -30

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #874

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Потърси си нещо с два отделни охлаждащи кръга!
    Т.е. да може да се регулират отделно температурите на хладилна и фризерна част. Иначе няма никакъв смисъл от "цифровия" термостат. По този начин можеш да си изключваш хладилната част, ако не я ползваш. По стечение на обстоятелствата се разделих с хладилник с два охладителни кръга и сега ме е яд!
    За съжаление вече почти не се срещат хладилници с два компресора, което за мен е най-добрия вариант. Изключваш отделението, което не ползваш в определ период. Дори да се повреди някоя част, другата ще си функционира.

  6. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #875

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Здравейте,
    има ли тук някой собственик на какъвто и да е модел на румънски двукомпресорен хладилник с фризер ARCTIC, за да сподели впечатления за шумност и ергономичност?
    Благодаря.
    Ако е с румънски компресори и да супер безшумен не ти трябва.

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #876

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Потърси си нещо с два отделни охлаждащи кръга!
    Т.е. да може да се регулират отделно температурите на хладилна и фризерна част. Иначе няма никакъв смисъл от "цифровия" термостат. По този начин можеш да си изключваш хладилната част, ако не я ползваш. По стечение на обстоятелствата се разделих с хладилник с два охладителни кръга и сега ме е яд!
    За съжаление вече почти не се срещат хладилници с два компресора, което за мен е най-добрия вариант. Изключваш отделението, което не ползваш в определ период. Дори да се повреди някоя част, другата ще си функционира.
    Много ще ми е интересно как ще ползваш само фризер или само хладилник. Да си сложиш бирата или маслото в фризера, или пък ако ти трябва лед в хладилника няма как да стане...

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #877

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Много ще ми е интересно как ще ползваш само фризер или само хладилник. Да си сложиш бирата или маслото в фризера, или пък ако ти трябва лед в хладилника няма как да стане...
    Нищо интересно няма - помисли за жилище, което се обитава от време на време.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    265
    #878

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Оглеждам се за хладилник и пералня, най-вероятно втора ръка от магазин.

    Ще се ползва за квартира, та, се чудя дали да е с вътрешна камера или извадена отвън (отново малка). Говоря за хладилниците с големината на пералня.
    Като марки към какво да се насоча?

  11. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    6
    #879

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте!
    И на мен ми се налага да купувам хладилник, доста четох и съвсем се обърках.
    Проблемът ми е, че ми трябва хладилник с фризер, който обаче ще стой в неотопляема стая, където когато отсъствам от вкъщи е възможно температурата да падне и до 1-2 градуса.
    Едното нещо което разбрах е, че най добре да е с климатичен клас SN за който би трябвало да работи на +10 градуса.
    В моя случай хладилник с 1 компресор и 2 охладителни кръга би ли ми свършил работа, ако в стаята температурата е ниска, ще се изключи ли и фризерната част ако има отделно регулиране на хладилна/фризерна част?
    Благодаря предварително.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    23
    #880

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте ,искам да кажа ,че си купихме хладилник наистина от три дни е но е супер.Не се чува как работи ,за 5 мин в ледарката замръзна водата ,в отделението фреш бях сложила месо след два дни го извадих да готвя и цвета не се е променил нито замръзнал нито нищо все едно сега го купувам от магазина Много съм доволна и щастлива ,а хладилника е LG GT-5247AVEW само че от друг сайт


  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    36
    #881

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте, трябва да купувам хладилник с фризер и днес след оглед в технополис и техномаркет се спряхме на два модела:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NJE-RK-6191-EX
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...EG-S53600-CSSO
    Моля за мнение, тъй като аег-то още два дни е на промоция с 5год. гаранция,и трябва да решим. Ако имате и вие предложения за бюджет до 800-900 лв. голям обем на фризера, инокс,да НЕ е no-frost.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #882

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Бих отнесъл AEG-а при такава дилема.

  16. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #883

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За тези пари можеш да си вземеш BOSCH. Предполагам ще се намери и размер на фризера които те устройва..,
    Примерно този - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...CH-KGV-39VL30S

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #884

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,
    Трябва да купувам хладилник до края на седмицата.
    Изискванията са - бял, обем до 260л, горен фризер, височина до 145 - 160см, цена 399 до 560лв., клас SN - ST поне, колкото се може по-голям капацитет за замразяване - поне 2,5-3кг/24ч. Ако и няма стърчащи дръжки ще е най-добре. Иска ми се и по-голяма гаранция, но май само Gorenje и Liebherr имат фабрична 3 годишна.
    От двата часа обикаляне снощи в ТП ограничихме избора до 4 марки:
    1.http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...ENJE-RF-6278-W
    2.http://www.technopolis.bg/b2c/detail...BEKO-DS-227020
    3.http://www.technopolis.bg/b2c/detail...SI-ZRT-27100WA
    4.http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UX-EJ-2800-AOW
    Първият ме устройва най-много, но съм предубеден относно марката. А и скоро имаше оплакване във форума точно от този модел.

    Моля за препоръки и впечатления!
    То е ясно, че всичките са средна хубост, но вде пак ми се иска да изкарат поне 3 години...

  18. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #885

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Аз като гледам няма кои знае каква разлика между марките. Всички изброени са един дол дренки. Може би само бекото е една идея по-смотано....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе