Страница 63 от 147 ПърваПърва ... 1353616263646573113 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 2196
Like Tree294Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #931

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Само за информация-нали не мислиш, че е неръждавейка? Това е цвят инокс. Цветът не прави хладилника, както и колата.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    26
    #932

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За цвета отговаря старшината в къщи,разбрах и от магазините ,че не е неръждавейка,но заповедта си е заповед.
    Май се спряхме на този либхер CUPesf 2901 Comfort ,това което не ми хареса е че има стъкло под лавиците на вратата и имам притеснение ,че могат да се строшат.Отделно изглежда ми леко дървен.В техномаркет отворих да видя един произволен Либхер и видях че чекмеджетата на фризера са начупени.Явно в Либхер се отделя внимание само на хладилната система,а от там нататък каквото сложат.Загледахме се и по един Индезит Indesit BIAA 10 X Хладилници Цени, оферти и мнения, каталог на магазините
    ,но продавач консултанта беше категоричен в полза на либхера.
    Препоръки?

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #933

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    прочети темата за ЛИБХЕР

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #934

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Прекалено много изисквания за хладилник от този обем и клас!
    За цвета - накарай старшината да си остави отпечатъка върху "inox"-a. За да види как се набива на очи. И после да пробва да го изчисти с обикновена кърпичка. Смятам, че ако няма да бършеш ти хладилника, проблемът с цвета ще ти отпадне автоматично.
    Оттам-нататък задачата ти се улеснява неимоверно!
    А и сравни цените на съвместими продукти на Liebherr и AEG/Electrolux примерно и ще ти мине мерака за първата марка! Разликата в цената е доста голяма, повярвай ми!

  6. ndk
    ndk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    28
    #935

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте предстои ми закупуване на хладилник с фризер някой има ли наблюдение над тези модели
    Хладилник с фризер Hotpoint-Ariston ENBLH 19221 FW

    https://zora.bg/hotpoint-ariston/enblh-19221-fw/23525
    и
    Хладилник с фризер Hotpoint-Ariston ENBGH 19223 FW

    https://zora.bg/hotpoint-ariston/enbgh-19223-fw/24821
    бюджета ми е до 1500лв.Или ми дайте мнение за някой друг модел ,търся сходни модели с по-голям фризер и хладилна част.
    Този дали си струва
    Този пост е редактиран от ndk; 13-04-15 в 13:59.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #936

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте, налага ми се да купувам нов хладилник и след като изчетох голяма част от темата, стигнах до извода, че в днешно време марката е по-малко важна, а по-голямо значение има гаранцията. Спрях се на това.

    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...-3021/p/662967

    В Технополис е с 3 години гаранция, а в ЕМАГ го дават с 4г., но съм чувал, че с ЕМАГ кореспонденцията по повод на рекламации е почти невъзможна. Въпросът ми е струва ли си самият модел, а ако не, към какво друго да се ориентирам до около 800-900 лева? Имам ограничения относно височината да е около 180см максимум. Предварително благодаря на отзовалите се!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #937

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Не знам каква "голяма част от темата" сте изчели. От избора Ви на марка личи, че това не е точно така.
    Ориентирайте се към нещо друго или търсете промоция на Liebherr с поне 5 годишна гаранция. Не, че ще ви спести нервите и загубеното време, но ще имате работещ хладилник поне до този срок. С малки прекъсвания, заради повреди в доста от случаите.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #938

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Ами четох, каквото можах за 1-2 дни, но явно не е било достатъчно Препоръчайте поне 1-2 други марки да знам какво да гледам?

  11. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    7
    #939

    Отговор: Re:Re: Хладилници,... хладилници - 2009г!

    Здравейте! Нуждая се от вашата помощ и компетентност за избор на хладилник с фризер, тъй като на мен тази област ми е малко чужда. Търси се хладилник с фризер, който да е надежден и икономичен и възможно по-евтин (говорим за среден клас, 400-500лв). Четох, че хладилниците с 2 компресора вече били изместени от някаква нова технология, която позволявала на 1 по-голям компресор да върши същата работа, но все пак не мога да преценя кой е по-добрият вариант. Ако някой би ме насочил към поне 2-3 конкретни модела, ще съм му много благодарна! Предварително ви благодаря

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #940

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    400-500лв едвам и за един компресор стигат, но можеш да погледнеш INDESIT BIAA 12 за тия парички.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #941

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    то ако слагаха компресор от 500 лв ,с мед да ги намажеш ..

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    7
    #942

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Благодаря за предложението Ще се обмисля доста сериозно. Засега INDESIT-a остава като вариант, а другият, който разглеждаме, е ето този:
    https://www.zora.bg/whirlpool/wbe-3411aw/17298
    Но така като гледам съществена разлика май нямат...освен в обема

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #943

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Polina Ivanova Виж публикацията
    Но така като гледам съществена разлика май нямат...освен в обема
    То затова се гледа на място, а не по картинка - сглобка, материали, това-онова... Виж ги, напипкай ги и ще си го познаеш. Успех!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #944

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Можете да видите двата модела в Зора и си преценете дали и кой от тях си заслужава!

    Съветът ми, обаче е да се насочите към марка / модел с 5 години пълна гаранция на производител и/или вносител!
    Всичко друго е празни приказки и гадаене.
    В момента една марка от бивша Югославия има такава промоция. Понеже не съм й голям фен, не искам да я споменавам директно.

    Никой не може да Ви гарантира срок на безпроблемна работа при сегашното състояние на нещата. Имам предвид политиката на производители и търговци.
    В общия случай у нас специално, ако сегашните хладилници от нисък/среден клас (че и по-скъпите) изкарат 3 - 5 години си е направо постижение.

    Специално за Whirpool - преди няколко месеца търсих хладилник с горна камера до 500лв. В Зора имаше два модела, които трудно бих различил, ако не беше разликата в емблемата. Единият беше Crown, другият - Whirpool. Не казвам, че не са добри, а просто споделям мои наблюдения. За съжаление не помня колко беше разликата в цената.

    Успех!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #945

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Някой може ли да ми помогне с малко пояснение - спрях се на този Бош Хладилник с фризер Bosch KGV36VW32, 309 л, Клас A++, H 186 cм, Бял - eMAG.bg

    но на други места забелязах, че този модел е посочен като
    BOSCH KGV 36VW32S или дори като

    BOSCH KGV 36 VW 32BG S

    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-fridge-freezer/Combo-fridge-freezer-BOSCH-KGV-36VW32S/p/663837

    BOSCH KGV 36 VW 32 S

    Това един и също модел ли е или все пак има някаква разлика?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе