Страница 75 от 147 ПърваПърва ... 2565737475767785125 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,111 до 1,125 от общо 2196
Like Tree294Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    102
    #1111

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Колега, да не гледаш друг модел? Защото този който съм дал, няма диспенсър. NO frost също, гаранцията на AEG e по-малка и компресора май не е инверторен (плюс е и че има 10годишна гаранция). Единствено сега намерих в емаг същия почти модел, но явно без дисплей или не знам и аз, защото има други букви и по-малка цена.
    Другото което е, в маркета дават 5г гаранция, а в емаг 2г... Странна работа.

  2.  
     
  3. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #1112

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    https://www.technomarket.bg/samsung-...special-prices

    - - - - - - - - - -

    прочети внимателно
    SAMSUNG Уреди за вграждане с 5 години гаранция!


  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #1113

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Аз взех за квартира преди месец по-малкия SAMSUNG RB-29HSR2DSA/EF, заради 5-годишната гаранция, широкия климатичен регион, в който може да работи коректно, ниската цена и безумно тихата му работа. Нямам представа колко време ще изкара и дали подлежи на някакъв ремонт, но за 120 лева годишен разход при най-лошия вариант ме устройваше.

  5. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #1114

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от mrowcp Виж публикацията
    Колега, да не гледаш друг модел? Защото този който съм дал, няма диспенсър. NO frost също, гаранцията на AEG e по-малка и компресора май не е инверторен (плюс е и че има 10годишна гаранция). Единствено сега намерих в емаг същия почти модел, но явно без дисплей или не знам и аз, защото има други букви и по-малка цена.
    Другото което е, в маркета дават 5г гаранция, а в емаг 2г... Странна работа.
    Прощавай, грешката е моя.В линка, който си посочил Хладилник с фризер AEG S-53620CSX2 | AEG - Techmart.bg е посочен диспенсър и нофрост, но срещу тях има червен кръст.Това е така.Гаранцията е по-малка, но липсата на инвертор обаче си е плюс.По-големи са обемите.А качеството е по-добро, особено спрямо нофроста на Самсунг, чийто нагреватели често горят и това налага смяната му заедно с изпарителя.Изпарителя е 140лв, като добавиш и зареждането става 200лв.Не дай си боже изгори компресор - това означава нов хладилник.10-г е гаранцията на компресора, но само ако не се е повредил поради други повреди.Самсунг обикновено имат повече и разнообразни екстри, но качеството при тях е посредствено.
    bagerista9 одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #1115

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте, колеги!
    Днес докато си разглеждах за пералня ми изскочи предложение за "сайд бай сайд" хладилник на марката "Medion" в онлайн магазина на "Зора" на цена от 899 лв., уж намаленa от 1399лв. Въпросът ми е, някой знае ли нещо за тази марка и що за чудо ще е този хладилник? Защото ако го бива можем да си закупим един и без друго ни влиза бюджета на тази цена.
    Лично не успях да намеря нищо за тази марка и по-конкретно изработката им на хладилна техника, само за лаптопи излязоха доста мнения.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    45
    #1116

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,
    Искам да си взема хладилник с широчина 70см и фризер отдолу. Харесва ми идеята, че без да са с две крила пак имат увеличен обем ( не колкото двувратките естествено). Моля, ако има модел с такава широчина, който да си заслужава да ми го препоръчате. До тук съм гледал два модела на Беко, един на Уирпуул и един на Аристон.
    Благодаря предварително!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    9
    #1117

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,

    Поздрави на всички във форума!

    Имаме нужда от помощ за избор на хладилник. Относно височината - искаме да не е от най-високите (> 2 метра), а от тези около 180 - 190 см, което намалява използваемия обем и искаме да компенсираме с по-голяма ширина. Друг критерий е да e инокс и да бъде само с долна камера, с което отпадат голяма част от side-by-side моделите. Обмисляме вариант да купиме 2 еднакви или близки по дизайн хладилника, които да бъдат един до друг с ляво и дясно отваряне на вратата. Има и модели с по-голяма ширина (около 70 см.), които са с долна камера и посочената височина и са добър вариант също. Лимитът ни за цена е 3.5К - 4К. Един такъв side-by-side излиза по-скъпо от 2 малки хладилника, които ще ни дадат и повече обем, но ще бъде от по-висок клас и наистина ни е трудно да преценим кой вариант е по-добър.

    Ще бъдем благодарни, ако просто ни наносичите към някоя утвърдена и сигурна към момента марка или към конкретни модели.

    Ето и няколко модела, които сме коментирали:
    Side by side Electrolux EN6084JOX
    Side by Side Haier HTF-610DM7
    SIEMENS KM 40 FAI 20 EU (Малко над бюджета)
    Side by side Sharp SJFP810VST, Ioni Plasmacluster (Малко над бюджета)

    LIEBHERR CPesf 4613

    2 X LIEBHERR CBef 4315

    Благодаря предварително!

  10. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #1118

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    ХЛАДИЛНИК AEG S94400CTX0 | Хладилници с фризер | Хладил&#1 -не мисля,че си заслужават 1000лв отгоре.
    Цитат Първоначално публикувано от exciter101 Виж публикацията
    Здравейте,
    Искам да си взема хладилник с широчина 70см и фризер отдолу. Харесва ми идеята, че без да са с две крила пак имат увеличен обем ( не колкото двувратките естествено). Моля, ако има модел с такава широчина, който да си заслужава да ми го препоръчате. До тук съм гледал два модела на Беко, един на Уирпуул и един на Аристон.
    Благодаря предварително!
    - - - - - - - - - -

    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...PZQZB/p/660686

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от MiroslavM Виж публикацията
    Здравейте,

    Поздрави на всички във форума!

    Имаме нужда от помощ за избор на хладилник. Относно височината - искаме да не е от най-високите (> 2 метра), а от тези около 180 - 190 см, което намалява използваемия обем и искаме да компенсираме с по-голяма ширина. Друг критерий е да e инокс и да бъде само с долна камера, с което отпадат голяма част от side-by-side моделите. Обмисляме вариант да купиме 2 еднакви или близки по дизайн хладилника, които да бъдат един до друг с ляво и дясно отваряне на вратата. Има и модели с по-голяма ширина (около 70 см.), които са с долна камера и посочената височина и са добър вариант също. Лимитът ни за цена е 3.5К - 4К. Един такъв side-by-side излиза по-скъпо от 2 малки хладилника, които ще ни дадат и повече обем, но ще бъде от по-висок клас и наистина ни е трудно да преценим кой вариант е по-добър.

    Ще бъдем благодарни, ако просто ни наносичите към някоя утвърдена и сигурна към момента марка или към конкретни модели.

    Ето и няколко модела, които сме коментирали:
    Side by side Electrolux EN6084JOX
    Side by Side Haier HTF-610DM7
    SIEMENS KM 40 FAI 20 EU (Малко над бюджета)
    Side by side Sharp SJFP810VST, Ioni Plasmacluster (Малко над бюджета)

    LIEBHERR CPesf 4613

    2 X LIEBHERR CBef 4315

    Благодаря предварително!
    Зависи от потребностите ви и желаните екстри https://www.tehnomix.bg/bosch-KAD90VI20 https://www.tehnomix.bg/bosch-KAG90AI20 http://www.lg.com/bg/hladilnitzi/lg-GS9366PZQVD http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...0CSX2/p/667343

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    9
    #1119

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Благодаря ви за отговора! Посочените хладилници не са с долна камера, освен последният модел, който пък е само 60 см на ширина и не отговарят на критериите. Ще бъдем благодарни и ако просто ни насочите към някоя от сигурните и качествени марки към момента - Siemens, Samsung, LG, Liebherr, Bosch, AEG, Electrolux, Sharp? Коя според вас заслужава доверие за по-голяма инвестиция?

  12. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #1120

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    AEG,Bosch/Siemens.
    Този пост е редактиран от bagerista9; 13-12-16 в 15:19.

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    9
    #1121

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    А какво ви е мнението за Miele? Заслужават ли по-скъпата си цена?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #1122

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    По-скоро не. Доколкото знам Либхер прави хладилниците на Мийле. Не си ги правят сами. Но моето си е лаишко мнение.
    bagerista9 одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    91
    #1123
    Здравейте.
    Искам да си купя хладилник с голям фризер и се спрях на този
    https://www.zora.bg/hotpoint-ariston/enblh-19211-fw/32583
    , който е с най-голям фризер и е най-евтин от тези с големите фризери. Искам да знам дали Аристон хладилници са надеждни и издръжливи, защотото освен в перални незнам дали са добри в други ел.уреди?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,247
    #1124

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    1.На хартия и на снимките изглежда много добре.
    Имай предвид, че допълнителната зона за зеленчци и плодове намалява значително обема на хладилника.
    хладилници Hotpoint ENBLH 19211 FW
    http://www.hotpoint.bg/ha/_pdf/manua...G-CZ-HU-UA.pdf
    2.Надеждност и издръжливост - на късмет, като всичко. Много зависи и в какви условия и как се експлоатира.
    Имаш 3 години гаранция. Купи си застраховка за още две години, ако искаш да си спокоен.
    3.Пожелавам ти да имаш достатъчно продукти, които да ъхраняваш във фризера!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    91
    #1125
    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    1.На хартия и на снимките изглежда много добре.
    Имай предвид, че допълнителната зона за зеленчци и плодове намалява значително обема на хладилника.
    хладилници Hotpoint ENBLH 19211 FW
    http://www.hotpoint.bg/ha/_pdf/manua...G-CZ-HU-UA.pdf
    2.Надеждност и издръжливост - на късмет, като всичко. Много зависи и в какви условия и как се експлоатира.
    Имаш 3 години гаранция. Купи си застраховка за още две години, ако искаш да си спокоен.
    3.Пожелавам ти да имаш достатъчно продукти, които да ъхраняваш във фризера!
    Благодаря ти за бързия отговор. Ако го сравним с този http://www.technopolis.bg/bg/Combo-fridge-freezer/Combo-fridge-freezer-BEKO-RCNE-520-K21-DW/p/660597 според Вас кой е по-добър или някой, който е ползвал хладилници от тези марки да напише своите впечатления. Предварително благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе