Страница 37 от 63 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследноПоследно
Резултати от 541 до 555 от общо 936
Like Tree57Одобрявам

AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #541

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря competition,но не откривам там АDB 2840 C на Blizoo, а и нещо взех да се разколебавам.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    21
    #542

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от redred Виж публикацията
    Здравейте, покрай черния петък закупих една yamaha av 677. Дойде ред за тонколони. Преди да обиколя магазините, реших да направя проучване в нета. Спрях се на марка dali zensor 3 или други модели на същата фирма -стоящи или букшелф. Търся колони за рок, поп трип хоп, джаз. Стаята е около 20 кв. А бюджета около 1500-2000. За сега със dali, но четейки баса не e от най-дълбоките.(поне това пишат по фоумите :-) ). Споделете на какво слушате Yamahata.
    Колега,

    За посочения от теб бюджет и ако става въпрос само за предни - веднага ще ти препоръчам Klipsch RF-82II ( 1 750 лв./чифт). Аз лично ползвам комплект 5.1 RB-81II с ресийвър Yamaha Rx A2040 и звукът им е страхотен. Но, RF-82II са страхотни за типа музика, който слушаш. А и тези колони можеш да ги прослушаш в София при дилъра им.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #543

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    На Yamaha 475 /няма вграден wi-fi/ може ли да се постви рутер, с който да установи интернет връзка или няма да го разпознае и трябва задължително да търся YWA-10 ?

  5. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #544

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Може, но няма гаранция. Правил съм подобни гимнастики с един LevelOne + HTR-4065 и прекъсваше постоянно. Имам идея да опитам с по-читав рутер, но към момента не разполагам с такъв. В момента съм share-нал връзката си от настолния компютър и работи без ядове.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    23
    #545

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от myrfi12 Виж публикацията
    На Yamaha 475 /няма вграден wi-fi/ може ли да се постви рутер, с който да установи интернет връзка или няма да го разпознае и трябва задължително да търся YWA-10 ?
    Здравейте,



    Не други Wi Fi адаптери, не са съвместими с който и да е модел на Yamaha, независимо дали ставамвъпрос за 4,5,6 или 7 серия.
    Необходим си е dongle YWA-10


    Все пак ако не ви се занимава с кабели и разстоянието между модема и усилвателя е голямо.... Аз бих посъветвал просто да си вземете един маршрутизатор или модем(че)(има ги по 20-30лв и то доста добри).

    След това само настройвате втория модем да приема интернет връзката на сегашния ви модем, след което с едно Интернет кабелче(1 метър) свързвате Ресивъра и 2-рия модем. Това е най-лесния и евтин метод, усобено ако сте като мен два модема във къщи, за да може да се обхване и да има цялото жилище добра Интернет връзка.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #546

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    айде и аз барабар петко с мъжете..........та на въпроса с малко пояснения.кръстникът ми ми прати от ИНГИЛИЗКО(днес го вземам) YAMAHA RX V1900 ЗА СМЕШНА според мен цена и плащане-като имам(100 паунда).знам,че ще е без микрофона и малкото дистанционно(то за кво е-не знам),та ако си го оставя и него ОЕЛЕКСНА,ще иам ли нужда от тези две неща и какво мога да очаквам от ресивъра.ще се ползва за музика и филми,като в момента съм с УНИВЕРСУМ-2500(усилвателя) по препоръка на един КАСАПИН и съм много доволен.колоните ми са QUADRAL ALL 110 и HECO INTERIOR 120 и джангъра е силен и чист(напълно съм наясно,че колоните не са СУПА-ДУПА,но за моя слух и джоб са перфектни).дайте някакви препоръки и насоки за уфер ли,за център ли(не нови) и като цяло за машинката.кат я инсталирам,ще ви досаждам повече.машинката е в къщииииииииииии.някой да има мануала на български.
    вече изникна и първия въпрос-има ли този модел АЦР, иначе на първо слушане без колони съм доволен.може ли и как се обучава дистанционното за другите техники като тв и т.н.
    Този пост е редактиран от DUNDURMA; 07-04-15 в 13:00.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #547

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    а бре колеги,никой ли няма въпросната машина или прекалено много искам от вас
    RX-V1900 - RX-V - AV Receivers - Audio & Visual - Products - Yamaha United States

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #548

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Yamaha RX-V679 et RX-V779 : Amplificateurs 7.2, YPAO R.S.C, DLNA, AirPlay, Bluetooth, DSD, HDCP 2.2 | HDfever - разочароващо ... няма Dolby Atmos, няма DTS:X ...

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #549

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Подозирам, че това ще е запазено за по-високия клас.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #550

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Сигурно , но другите (Онкио) не спят и всичко това го има в аналогичния клас ...

  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    6
    #551

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте! Търся ръководство за Yamaha rx-v357 на руски език че с англ. не се справям много добре

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #552

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения


  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #553

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения


  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #554

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте,
    вчера взех един стар плейър за седмица - две, но не мога да изкарам звук през ресийвъра. Чинчовете ги слагам на AUDIO и на AV5, пробвах и с опциите на екранното меню, но не успях. На всичко отгоре сега на дисплея на ресийвъра ми се появи PCM. Ровя в книжката, но не откривам нищо. Не знам каквое и ка да го махна. Какво не върша както трябва? Какво е това PCM и как да го махна?

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    74
    #555

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Натискаш AV5 на дистанционното, след това OPTIONS, и избираш AUDIO IN - там трябва да бъде пак 5. Друго не се сещам да може да се е объркало. А PCM си е нормално да ти изписва - това е декодера, който се използва в момента. С бутона INFO си сменяш информацията на дисплея.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 37 от 63 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 264
    Последно: 08-02-24, 16:32
  2. Отговори: 142
    Последно: 02-02-24, 22:51
  3. Отговори: 43
    Последно: 01-02-24, 17:27
  4. Отговори: 93
    Последно: 16-05-22, 20:22
  5. Отговори: 3
    Последно: 04-04-15, 18:22

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе