Страница 43 от 47 ПърваПърва ... 334142434445 ... ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 704
Like Tree10Одобрявам

Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    11
    #631

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Благодаря ти hristoslav2. Утре ще поръчам Samsung UE32H5030, на промоция е в момента (250 евро).Когато дойде ще пиша

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #632

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Ето едно сравнение на Н5000 и Н5090
    Comparaison des produits s
    разликата е в цвета на корпуса - черно и сребристо и черен + DVB-S2 тунер във вторият

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #633

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница


  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    113
    #634

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Здравейте,

    Моля за препоръка за малък телевизор около 26-29 инча, бюджет около 400 лв. Нямам никаква ориентация в моделите, по възможност да не е куча марка. Ще се гледа кабелна ТВ на мтел. Този става ли - LG 29LN450 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Благодаря предварително.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #635

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    за ставане - става
    LG 29LN450B Televisions - 29” HD READY LED TV WITH BUILT-IN FREEVIEW. - LG Electronics UK
    има много орязан интерфейс

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    113
    #636

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    В края на краищата взех 32 инчов - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...G-32LB561U-LED . Дано не съм сбъркал

    БТВ. За лед телевизорите важи ли вертикалното транспортиране на по-голямо разстояние или това е само за плазмите?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #637

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от drpetar Виж публикацията
    В края на краищата взех 32 инчов - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...G-32LB561U-LED . Дано не съм сбъркал

    БТВ. За лед телевизорите важи ли вертикалното транспортиране на по-голямо разстояние или това е само за плазмите?
    Честито
    Важи най-вече за плазмените телевизори.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    113
    #638
    Мерси за честитката и инфото

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    11
    #639

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Здравей hristoslav2. Първо едно голямо БЛАГОДАРЯ че ми помогна да избера телевизор. От петък съм горда собственичка на Samsung UE32H5000. Обещах да драсна няколко реда за модела,за тези които като мен нямат възможност да го видят и сравнят с други телевизори на място. Както споменах в един от постовете ми тв-то се ползва с най-обикновенна външна антена и се справя много добре. И такаааа започвам:
    1.Външен вид-отличен.Много тънка рамка,матова стойка и полуматово покритие.С три думи: Никакви дразнещи отражения.
    2. Подсветка - за мен е идеална,няма петна(има съвсем малки затъмнения в ъглите почти незабелижими само на бял фон,а на черен все едно че съм изключила телевизора).
    3.Звук- много добър.
    4.Няма проблем със снимки и видео от флашка. Справя се отлично.
    Това са първите ми впечатления. За мен е идеален телевизор за детска стая или спалня.Така че ако някой се двуоми за размера на тв-то, 32" е идеален.
    Друго за сега няма. Още веднъж ти благодаря hristoslav2 за помоща ти. Надявам се, че съм помогнала малко на някой. Поздрави на всички.
    P.S. Телевизора е сглобен в Полша.
    hristoslav2 одобрява това.

  12. rrd
    rrd е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    17
    #640

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Здравейте!
    Търся евтин телевизор 24 инча.Ще се използва за гледане на кабелна тв в стая която се отдава под наем за летния сезон.Та в тази категория попадат тези двата:
    1.https://www.technomarket.bg/products...oshiba-24w1333 или това 2.http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-24PHH4109-LED
    Другите опции са от марките които гледам да избягвам Sang, Neo и други....Давайте и други варианти ако имате в тези ценови клас, другото е да се понапъна още малко за нещо по-скъпо, но дали си заслужава?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #641

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Двата модела се произвеждат от Vestel(Турция), също както и Neo, Telefunken... Най-лесно може да го установиш, като накараш продавач консултантите в магазина да ти покажат менютата на двата модела. В тази насока от мисли не виждам причина, да стоиш настрана от Neo.

  14.  
     
  15. rrd
    rrd е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    17
    #642

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Значи правилно ли съм разбрал посочените от мен Тошиба и Филипс се правят в Турция?То тогава няма значение какво ще купя.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #643

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Да - правилно си разбрал - ниските класове/малките диагонали на Philips, Toshiba, Sharp се произвеждат от Vestel. Сключва се договор в който се определят дизайна, цвета, количеството и цената. Като крайният продукт вместо марката на производителя носи марката па поръчкодателя.
    Това се нарича OEM производство.
    Original equipment manufacturer - Wikipedia, the free encyclopedia

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    43
    #644

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Здравейте!
    Трябва ми бюджетен телевизор 32", ще се гледа от баба ми на село, на кабелна телевизия. За това съм се спрял на HDReady резолюция 1366 x 768.
    Колебая се, между долните два модела. Кой от двата, според вас, е по-добрият избор? Или, ако имате друго предложение в този ценови диапазон, споделете.

    1. LG 32LB550B LED
    2. SAMSUNG UE-32H4000 LED



  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #645

    Отговор: Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

    Те и двата стават, но трябва да прецениш, баба ти с чие меню ще се справи най-лесно. В противен случай, често ще ти звъни...
    Той одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 43 от 47 ПърваПърва ... 334142434445 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Мнения и Избор на 3D телевизор
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 2327
    Последно: 02-12-18, 11:04
  3. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  4. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  5. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе