Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 127 от 348 ПърваПърва ... 77117125126127128129137177 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,891 до 1,905 от общо 5213
Like Tree1053Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #1891

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Колега kokovox къде точно прочете в мненията ми думичките като надежна и качествена като толкова питаш. Виждам че се правиш на интерсен но не си.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #1892

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Ето точно тук:

    Цитат Първоначално публикувано от brave Виж публикацията
    Като ходя в приятели на гости които също като мен са си правили основни ремонти, гледам че и те ползват същите нови перални Hotpoint Ariston, явно просто са си добри.

  4. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #1893

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    И пак не виждам да съм написал надеждна и качествена, но ти като се правиш на интересен по-добре модератора да ти изтрие мненията защото не са свързани с темата.

    По-скоро твоите са за изтриване.
    Този пост е редактиран от avenger; 12-10-16 в 09:41.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    46
    #1894

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте,
    Аз няма да питам за конкретна пералня, а малко откъм монтажната и част. Инсталирах си пералня която не е вградена, но е под плот, между две страници на кухнята. Почистих идеално под нея плочките с препарат за кухни- обезмаслител и т.н., изчистих добре и гумените крачета, нивелирах я доколкото може и почнах да я набутвам под плота. Е няма такъв зор, просто няма мърдане, а се притеснявах дали няма да шава отдолу. Както и да е, след 5 мин бутане и нагаждане (и двудневна мускулна треска след това , я наврях под плота и през отвори в страницата я вързах, отзад зад нея е кранчето и канала за мръсната вода. Дотук добре, но се замислих как ще я вадя, ако не дай си Боже стане нещо с нея, или я сменям все някога. Сигурно ще разглобявам кухнята, но трябва да разкачвам сума ти инсталации и мивки... . Мислех си и за друг вариант евентуално с някаква по - дебела тел (или да увия шпилка като ухо) като куки да захвана предните крака и да тегля малко по малко, и ще сложа някакъв плат или пластмаса поне под предните крака да има по - малко триене ... Да я надигам и тегля през барабана (не самия барабан но за гуменото уплътнение и предната ламарина) , май ще я повредя Вие какво ще ме посъветвате, някакви други идеи ?

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1895

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brave Виж публикацията
    Колега kokovox къде точно прочете в мненията ми думичките като надежна и качествена като толкова питаш. Виждам че се правиш на интерсен но не си.

    Мда,

    И Аз Съм Забелязал, Че Само Се Заяжда И За Него Марката Горенье Е Най-Великата!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #1896

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от sevdo2000 Виж публикацията
    Здравейте,
    Аз няма да питам за конкретна пералня, а малко откъм монтажната и част. Инсталирах си пералня която не е вградена, но е под плот, между две страници на кухнята. Почистих идеално под нея плочките с препарат за кухни- обезмаслител и т.н., изчистих добре и гумените крачета, нивелирах я доколкото може и почнах да я набутвам под плота. Е няма такъв зор, просто няма мърдане, а се притеснявах дали няма да шава отдолу. Както и да е, след 5 мин бутане и нагаждане (и двудневна мускулна треска след това , я наврях под плота и през отвори в страницата я вързах, отзад зад нея е кранчето и канала за мръсната вода. Дотук добре, но се замислих как ще я вадя, ако не дай си Боже стане нещо с нея, или я сменям все някога. Сигурно ще разглобявам кухнята, но трябва да разкачвам сума ти инсталации и мивки... . Мислех си и за друг вариант евентуално с някаква по - дебела тел (или да увия шпилка като ухо) като куки да захвана предните крака и да тегля малко по малко, и ще сложа някакъв плат или пластмаса поне под предните крака да има по - малко триене ... Да я надигам и тегля през барабана (не самия барабан но за гуменото уплътнение и предната ламарина) , май ще я повредя Вие какво ще ме посъветвате, някакви други идеи ?
    Севдо, сложи плат под задните крака, ако ти се наложи да я вадиш само капваш две капки веро на предните и излиза като по масло. Моята пералня е намушена по същият начин, между стена и шкаф, а над нея е монтирана сушилня.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    46
    #1897

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Севдо, сложи плат под задните крака, ако ти се наложи да я вадиш само капваш две капки веро на предните и излиза като по масло. Моята пералня е намушена по същият начин, между стена и шкаф, а над нея е монтирана сушилня.
    Това с препарата е хитро, но май при мен е неприложимо. Много е тясно там няма никакво място. То точно това е и другия проблем. Нещо объркана тая моята кухня и мястото от двете страници на кухнята до пералнята е по 4-5 мм. и то само при челния панел. в дълбочина се разширява и става по над 1-2 см (понеже е ъглова и стените не са под 90 град.). Още не съм я пробвал на истинска центрофуга с дрехи, а само на почистващата програма, и разбира се - спи. Но предполагам, че няма да се бие в тях и с дрехи. Може с някаква тънка дълга тръбичка да вкарам отдолу от тоя препарат, и все пак варианта с куките на предните крака, например от арматура някаква си остава. Пробвах вчера леко да надигна през барабана предния панел и ми се видя не много стабилно, въпреки че съм виждал че и така местят перални по сервизите. Абе дано се не случва скоро да я вадя оттам.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    1
    #1898

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Търся ръководство за пералня solid-550.Предварително благодаря.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    36
    #1899

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, бихте ли ме насочили коя пералня да избера и защо:
    AEG L-76275FLE - Технoмаркет - онлайн магазин
    http://www.techhttp://www.technomark...484bw-09139109
    Първата си има всичко сякаш, но се притеснявам да не се набутам с нещо скъпо, като чета всичко е от ден до пладне. Дилемата е дали да купя скъпо АЕГ с 5г. гаранция, или да рискувам с по-евтина , която не знам коя да е. Искам да има регулиране на градуси и центрофуга ( поне 1200), поне 7кг., смесена, кратка, допълнително плакнене, съкращаване на времето(time manager), лесно почистване на филтъра, ако има инвертор е +. Гледам по-евтини electrolux и whirlpool , като вторите май нямат съкращаване на времето, но при родителите ми е тази марка стар модел(10г.), а пере много добре.
    Пералнята ми трябва спешно до няколко дни , защото старата 18,5г. Самсунг вече не работи и разнасяме пране в близки.

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1900

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Вземи най-скъпата която можеш да си позволиш...това AEG даже е евтино...нещо не ми вдъхва доверие с тази цена...пералнята е дългосрочна инвестиция...и ако жилището не се отдава под наем,а си я купуваш за теб...вземи си качествена и по скъпа...ще ти се изплати във времето чрез икономия на електроенергия...ефтините уреди харчат много ток....това е логиката....успех...

    Виж тази:http://electrosound.org/index.php?ro...product_id=154
    Този пост е редактиран от iveto; 24-10-16 в 17:23.

  13. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #1901

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Този пост е редактиран от avenger; 25-10-16 в 23:17.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    36
    #1902

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, вчера питах за съвет за пералня, днес посетихме м-н Зора и купихме тази:
    https://zora.bg/aeg/l76285fle/28307
    Дано не сме сбъркали, че положението без пералня е...Утре ще ни я доставят.Интересно, което днес научих е, че магазина и от сайта нямат общо. Та в сайта цената е 849,00лв., в магазина цената същата, Но веднага ни казаха, че те можели да правят допълнителна отстъпка( интересно, без да искаме такава, ни предложиха та я купихме за 806,55 лв. и 5г. гаранция ( при регистрация) Това малко сега ме гложди, защо ни направиха такава отстъпка? На някой случвало ли се е това?

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1903

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Гледай като ти я докарат да е с ОРИГИНАЛНА опаковка и да е ТОЧНО това което си поръчал! За да свалят цената има нещо гнило, може да е мостра, може да ударена леко, може да е върната от онлайн магазина... Добре я огледай, ако бързат, теб да не ти пука, нека си бързат, ти първо огледай пък после подписвай.
    kokovox одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #1904

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Със здраве да си я ползвате дълги години!
    Ако сте им казали, че цената в сайта е същата, за да не ви изгубят за клиенти, както и своята комисионна, са ви направили отстъпката.
    Ако е в оригиналната си опаковка и няма дефекти не разбирам какъв е проблема!
    Само огледайте внимателно уреда при доставката!

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    36
    #1905

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, пак съм аз.Пуснахме новата пералня вече два пъти, но ме притеснява , че когато прикючва програмата се чува доста силно чаткане нещо като прещракване.Моля кажете ако някой има такава дали това е нормално. Инъче е доста безшумна и на фона на това, чаткането много ме притеснява.Този звук се чува и в началото като почва работа също.Сякаш нещо превключва.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе