Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 132 от 348 ПърваПърва ... 82122130131132133134142182 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,966 до 1,980 от общо 5217
Like Tree1053Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    12
    #1966

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Мийлето отпадна защото на 1060лв го няма налично, варианта отиде на 1300лв и поради други разходи към момента идва извън бюджетно, след щателно разпитване по магазините и АЕГ-то отпадна, остана варианта със Сименса, от който има само мостри обаче и съм отново в изходна позиция...Усещам леката ирония която идва и практична предвид сумата и удължената гаранция, но не ми е вариант все пак. Продължавам да приемам съвети и предложения.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #1967

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    IvoZ,
    В момента всичко се е изчерпало. Ново зареждане ще има вероятно след средата, да не напиша края на месеца.
    Ако не ти е животоспасяващо, изчакай дотогава.
    Колкото до Beko - разгледай моделите с инверторни мотори. Цените им започваха от малко над 500лв.
    Преди няколко месеца ги даваха и с 5 години пълна гаранция и 10 за мотора. Може пък някой модел да ти хареса.
    Все пак вие ще си я ползвате, а не пишещите във форума.
    kokovox одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    12
    #1968

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    ..Уви...както съм писал малко по-рано, "железният" Електролукс, предаде Богу дух, след 12 години вярна служба, изгледа още две семейства освен нашето и т.н. и т.н.,
    но в момента съм с две малки деца на 5,5 и 1,5 год. и нямам избор, трябва да купя нещо, което по възможност да не се разпадне в близките 4-5 години.
    Този по-слаб Сименс:https://www.tehnomix.bg/siemens-wm-12-n-260-by,
    дали си струва, някой впечатления, мнения, разбира се и за по-силния модел(за който писах по-горе че са само мостри) https://www.tehnomix.bg/siemens-wm-14-t-440-eu,
    събирам мнения...още ден макс и после вече ще стрелям в тъмното.

  5. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #1969

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Евала Техномикс, колко добре описват продуктите, които продават. Втората е намалена, защото е мостра ли? И да е мостра, какво от това? Пералнята не е работила само е седяла в магазина вместо в склада. Има едно Горене с инверторен мотор и 8кг капацитет за към 600лв с 3 години гаранция. Може да погледнете и него. Техномикс го имат.

  6. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #1970

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    https://www.tehnomix.bg/bosch-wan-24161-by близнак на Сименс

    - - - - - - - - - -

    след щателно разпитване по магазините
    Цитат Първоначално публикувано от IvoZ Виж публикацията
    Мийлето отпадна защото на 1060лв го няма налично, варианта отиде на 1300лв и поради други разходи към момента идва извън бюджетно, след щателно разпитване по магазините и АЕГ-то отпадна, остана варианта със Сименса, от който има само мостри обаче и съм отново в изходна позиция...Усещам леката ирония която идва и практична предвид сумата и удължената гаранция, но не ми е вариант все пак. Продължавам да приемам съвети и предложения.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    12
    #1971

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    За сега драмата приключи, капарирах една мостра на https://www.tehnomix.bg/siemens-wm-14-t-440-eu,
    утре я чакам и живот и здраве връзвам и почва да върти, че жена ми и е потготвила яка програма, дано да излезе читава.
    Благодаря на всички за мненията.
    its large одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #1972

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    От сайта ли я взехте или от физическия им магазин?

    Каква е разликата между Сименс и Бош в наши дни? Не са ли едно и също нещо при белите уреди?

  10. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #1973

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    От сайта ли я взехте или от физическия им магазин?

    Каква е разликата между Сименс и Бош в наши дни? Не са ли едно и също нещо при белите уреди?
    Почти никаква.Едно и също производство са.Евтините модели са Бош, а по-високия клас Сименс.Бошовете са с лепен казан, а сименсите с разглобяем в повечето случаи.
    kokovox одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    12
    #1974

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Мострата е от физически магазин. Разлика доколкото знам няма, не съм сигурен и за сериите, смисъл от това което гледах само премиум серията я има при Сименс, а при Бош не, другите си имат взаимозаменяем еквивалент, всички продавач-консултанти ме насочваха към Сименс.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    2
    #1975

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте!
    Някой може ли да сподели мнение за тази пералня ПЕРАЛНЯ AEG L6FBG48S | Перални | Перални | Домакински е&#1 ?
    Благодаря предварително!

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    3
    #1976

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Val3 Виж публикацията
    Здравейте!
    Някой може ли да сподели мнение за тази пералня ПЕРАЛНЯ AEG L6FBG48S | Перални | Перални | Домакински е&#1 ?
    Благодаря предварително!
    Здравейте! Аз си я купих края на годината. В краткия й период на ползване, мога да споделя следното: като цяло съм доволна, събира доста пране, не е шумна, дори и при центрофуга на макс. обороти, прането е добре изпрано, излиза доста по-сухо от прането ми преди. Не ми харесва (това не съм го допроучила като избирах), че температурата не може да се регулира на 40, 50, 60, 70 градуса примерно, ами само на студена - 30 -40 - 60 - 90; при центрофугата е същото - 0 - 800 - 1000 - 1200 - 1400. Предната ми аристон можеше да си я регулирам както искам, и градусите, и центрофугата... Друго предимство - програмата за вълна е екстра (пак сравнено с предната) - дрехите се изпират супер и не се свиха грам. Още нещо в + програмите могат да се скъсяват доста, дори и за 8 кг пране ако нямаш много време да я чакаш и пак добре е изпрано. За издържливост няма как да кажа нещо, божа работа... разчитам, че хванах промоцията за 5 години пълна гаранция...
    Този пост е редактиран от svetlana; 23-01-17 в 10:46.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    2
    #1977

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlana Виж публикацията
    Здравейте! Аз си я купих края на годината. В краткия й период на ползване, мога да споделя следното: като цяло съм доволна, събира доста пране, не е шумна, дори и при центрофуга на макс. обороти, прането е добре изпрано, излиза доста по-сухо от прането ми преди. Не ми харесва (това не съм го допроучила като избирах), че температурата не може да се регулира на 40, 50, 60, 70 градуса примерно, ами само на студена - 30 -40 - 60 - 90; при центрофугата е същото - 0 - 800 - 1000 - 1200 - 1400. Предната ми аристон можеше да си я регулирам както искам, и градусите, и центрофугата... Друго предимство - програмата за вълна е екстра (пак сравнено с предната) - дрехите се изпират супер и не се свиха грам. Още нещо в + програмите могат да се скъсяват доста, дори и за 8 кг пране ако нямаш много време да я чакаш и пак добре е изпрано. За издържливост няма как да кажа нещо, божа работа... разчитам, че хванах промоцията за 5 години пълна гаранция...
    Благодаря за изчерпателният отговор!

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    1
    #1978

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте!
    Мисля да сменям пералнята. Старата е AEG, но вече е много стара (на повече от 10 г.) и не пере хубаво. Можете ли да ми препоръчате пералня до 600 лв, която да пере добре, да има кратка програма, да е икономична . Спряла съм се на Технoмаркет - онлайн магазин или https://www.technomarket.bg/peralni/...3s-it-09144152. Какво ви е мнението за LG, Samsung , Indesit и Whirlpool. Преди години на вилата имах доста хубава Samsung, изпираше много добре, но на третата година се развали(някаква платка, която струваше почти колкото пералнята).
    .

    - - - - - - - - - -

    Моля ви помагайте!
    Много се обърках https://www.technomarket.bg/peralni/...3s-it-09144152 http://www.technomarket.bg/peralni/l...8qda0-09149550 http://www.technomarket.bg/peralni/s...uw-le-09149230 http://www.technomarket.bg/peralni/a...470fl-09123894 Спряла съм се на Самсунг, но ме е страх за платката. От друга страна Аристон е с 36 месеца гаранция. Ако някой има наблюдение върху някой от моделоите да пише.
    Този пост е редактиран от Blagovesta; 28-01-17 в 22:40.

  17. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    3
    #1980

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, моля за помощ при избора на пералня. Спряла съм се на SIEMENS WM14W540 или Miele WDB 030 WCS Classic Eco .
    Разликата в тежестта не е без значение, т.к. се налага периодично местене на пералнята. От значение е и гаранционният и извънгаранционен сервиз.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе