Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 91 до 105 от общо 105

Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #91

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Аз ги тегля от тук LG BD570 - Dexid, the product encyclopedia

  2.  
     
  3. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #92

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Мммм да и аз бях попаднал на този линк ама си мислих че има някаква разлика във фърмуера понеже са за Щатите. В крайна сметка пробвах и стана , първоначално си мислих че фурмуера само се надгражда (в смисъл не може да се сложи по стара версия) но се оказа че може. Остава да пробвам някой филм с DTS-HD звук и ще пиша дали са се оправили нещата.

  4. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #93

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Жалко качих си Firmware BD.8.31.323.C и никаква промяна със звука. Лошото че сега пък не мога да кача друг Firmware , м/у някой с BD 560 има ли проблеми с звука на филмите които са с DTS-HD или само при мен е така.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #94

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Довечера ще пробвам ,че отдавна не съм го пускал - от ХДД ли имаш предвид или от диск ?

  6. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #95

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    От ХДД, трябва да пробвам от диск как стоят нещата. Имах много добро мнение за LG но се оказа работи ли нормално не ти трябва да слагаш актуализациите им на Firmware, вчера и днес се мъча да сложа друга ама без успех.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #96

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    И при мен е същото - DTS-HD MA не върви - или е "неподдържан аудио формат" или ако тръгне е без звук - това през ресивъра . Не върви и Dolby TruHD ... Имам един BD с DTS-HD MA 7.1 и него ще пробвам , но там ме съмнява да не тръгне .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Dobric, Dobrich, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    8
    #97

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    [Здравейте поръчах си blu ray LG BP740(LG BP740 Technical Specifications | LG Electronics UAE), и нещо в едно описание ме озадачава,а именно
    • AAC
    • Dolby Digital
    • Dolby Digital Plus
    • Dolby True HD
    • DTS
    • DTS2.0 + Digital Out
    • DTS-HD MA
    • FLAC
    • LPCM
    • MP3
    • MPEG 1/2 L2
    • WMA


    • Да
    • Да / Да (2 канала)
    • Да / Да (2 канала)
    • Да / Да (2 канала)
    • Да / Да
    • Да
    • Да / Не
    • Да
    • Да / Да
    • Да (PCM само) / Yes
    • Да (PCM само) / Yes
    • Да (PCM само) / Yes
    • .Искам да попитам дали то възпроизвежда само два канала?Искам да го включа през оптичния вход на ресивъра и искам 5.1.Дали ще стане?


    Този пост е редактиран от Станислав Маринов; 26-05-14 в 20:44.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #98

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    През HDMI даже и 7.1 ще имаш със съвместим ресивър .

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Dobric, Dobrich, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    8
    #99

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    През HDMI даже и 7.1 ще имаш със съвместим ресивър .
    Наистина всичко работи,но usb порта не разпознава никакви устройства и ще го връщам за евентуален ремонт или подмяна.Сизключение на този дефект е супер плеар с много глезотийки.

  12. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    1
    #100

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте , вчера случайно намерих на циганският пазар едно LG BD550, купих го за 7 лв. защото си мислиха че е DVD и беше смачкано леко отгоре. Занесох го в нас всичко тръгна но имам няколко проблема от които реших половината и останаха няколко дребни такива. Първо опитах да обновя през интернет , но не можах , плеъра си изтегли firmware но заби на 0 процента , след това намерих сайт от който инсталирах по нов такъв през USB и всичко се оправи , даже намерих успях да го хакна и да си добавя NETCAST с Youtube , Acuweather и Picassa. Дойде момента да пробвам как стоят нещатата с дисковете сложих оригинално DVD но не тръгна , след това промених регионите и всички оригинални дискове тръгнаха но тези които аз съм копирал и записвал не тръгват... това е единият проблем който не мога да реша все още Другият проблем който имам , който не ме бърка толкова много но е много досаден , че LG-то е влязло в някакъв LOC (K) режим на трая и чекмеджето се отваря само когато изключа устройството и го пусна не през POWER бутона а през този който се изваждат дисковете , той се стартира и се отваря, за да го затворя , трябва да го бутна с пръст защото с копчето пак изписва LOC Свързах 1 TB HDD и работи супер , всички MKV-та вървят със субтитри малко малки за жалост Имам въпрос , дали мога да отворя изтегля цял Blue-ray диск директно от харда ? И някой случайно да знае дали е възможно да активирам функцията за гледане на шернати файлове защото за други страни BD550 предлага и тази функция но аз не можах да намеря MOD за това ?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #101

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Активирането на DLNA, вероятно ще стане през сервизното меню.
    Не поддържа пълен Blu-Ray през HDD.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    52
    #102

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Взех си плеъра LG BP325, но имам два проблема. Първият е, че при опит да обновя софтуера през флашка, плеърът изкарва гнездото за диска, прибира го и изключва изцяло вместо да се рестартира, както чета, че е нормално да стане. Софтуерът така и не успява да се инсталира, а в близост до ТВ-то нямам ЛАН кабел, за да обновя по Интернет. Другият проблем са ми субтитрите, които зареждам с 3Д mkv филми също през флашка/филмите са OU/ - излизат ми големи и разфокусирани, опитвам се да ги направя като на ДВД филм, да излизат отчетливо в долната част на екрана, но плеърът не поддържа формат .idx, който се получава при конвертирането им, и забива при опит да ги пусна. Някой сблъсквал ли се е с това и може ли да ми помогне?

  16. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #103

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Не ти трябва да обновяваш софтуера, има вероятност по лошо да стане(ако всичко си върви нормално не пипай). За субтитрите от 3Д.mkv няма да изкараш, що тъй.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    52
    #104

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Какво имаш предвид за 3Д-то, че не разбрах? При Half-sbs филмите субтитрите си излизат чудесно, без картината да ги разпъва или нещо, но при Half-OU засега нищо не ми се получава и продължавам с мъките. По принцип тв-то ми е с пасивно 3Д, а бях чел, че Half-OU са повече към пасивната технология, та затова ми се иска повече тях да подкарам със субтитри.

  18. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #105

    Отговор: Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Ами приятел преди една година някъде си взе 3D Blu-Ray LG и знам че беше бесен че при 3D.mkv не успя да подкара субтитрите, гледам при тебе поне при Half-sbs филмите субтитрите вървят. Ако откриеш някакъв чалъм пиши какъв е да му кажа да пробва че той е маниак киноман и .....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 23:36
  2. Blu-Ray Player Pioneer / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 24
    Последно: 16-04-19, 21:54
  3. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 27-03-15, 00:10
  4. Blu-Ray Player Sony / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 07-01-15, 09:01
  5. Blu-Ray Player Philips / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 14-09-12, 20:01

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе