Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е вашият ресийвър ?

Гласували
371. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Pioneer

    47 12.67%
  • Onkyo

    52 14.02%
  • Denon

    52 14.02%
  • Yamaha

    103 27.76%
  • Sony

    59 15.90%
  • Marantz

    26 7.01%
  • Tehnics

    9 2.43%
  • Panasonic

    7 1.89%
  • Harman Kardon

    7 1.89%
  • Thunder

    3 0.81%
  • NAD

    3 0.81%
  • Anthem

    0 0%
  • Integra

    1 0.27%
  • Kenwood

    2 0.54%
Страница 26 от 62 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 924

Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    Shumen
    Мнения
    5
    #376

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Колеги,дилемата ми е м/у http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NEER-VSX-527-K И YAMAHA RX-V377 BLACK :: Ресивъри :: Ресивъри :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria моето неуко сравнение е по цената(500лв) Ще съм благодарен за отделеното ви ценно време в съвети

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #377

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравей big bang,
    преди месец-два и аз си задавах този въпрос. Исках за около 1000лв. да си взема ресивър с тонколони 5.1 нещо като второто ти предложение. После се отказах и сега съм тръгнал поетапно да изграждам. Първо ресивър с две фронт колони, след година център и съраунд, и после субуфер /е, може и да не точно в този ред/. Да, така общата конфигурация ще надхвърли доста предварително определения и от мен бюджет от 1000лв., но аз се отказах от всичко накуп. Разбира се ако не ти се занимава или не ти се харчат повече пари и това е решение. Зависи, колко и как ще го употребяваш, дали си привикнал на някакъв по-качествен звук от този на телевизора. При мен например се оказва, че не е задължително да имам стоящи ОТ. Изискват доста свободно място около тях,а и помещението ми е 17 квадрата т.е. малко.
    Точно за този модел Jamo май няма много добри отзиви, но пак казвам, зависи какво очакваш.
    Разгледай по - старите коментари в темата. Може би ще намериш отговори на някой въпроси.
    И накрая да уточня - пиша не от позицията на вещ в "занаята", а от позицията на човек в същото положение, със същите въпроси.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    Shumen
    Мнения
    5
    #378

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Чудя се само за ресийвъра,а не за дадения пакет с ОТ.И аз като теб ще ги вземам поетапно.Все от някаде трябва да се почне,колкото и малки да са ми възможностите от към финанси.Но тези два модела ресивъри ми влизат в първоначалния бюджет от 500лв.колкото и да искам повече нямам. Благодаря за отделеното време

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #379

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Аз бях в същото положение. Взех Ямаха 475 от Черния петък на тази цена. В този ценови диапазон ми препоръчаха Ямаха пред Пионер. Пионерът май не поддържа 4К. Сега погледнах вече го няма в ТП - No products were found on this level. Select another area, ако това те улеснява.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #380

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Най-добрите ресивъри за 2014 година по версия на Audioholics: Yamaha RX-A3040 и Denon AVR-X1100W
    What are the Best Amplifiers in the World? | Audioholics
    What are the Best Loudspeakers in the World? | Audioholics
    What are the Best Subwoofers in the World? | Audioholics

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #381
    Цитат Първоначално публикувано от big bang Виж публикацията
    Чудя се само за ресийвъра,а не за дадения пакет с ОТ.И аз като теб ще ги вземам поетапно.Все от някаде трябва да се почне,колкото и малки да са ми възможностите от към финанси.Но тези два модела ресивъри ми влизат в първоначалния бюджет от 500лв.колкото и да искам повече нямам. Благодаря за отделеното време
    По добре изчакай да събереш още средства, за да можеш да вземеш поне и предни озвучителни тела. Така реално ще можеш да използваш закупеното,а не само да събира прах. В последствие ще доизграждаш ако търсиш 5.1.

    Между двата ти варианта за ресийвър бих избрал Yamaha-та.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #382

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте, бихте ли ми препоръчали ресивър за около 700 лв. който да е що годе качествен, пиша що годе понеже знам, че не мога да очаквам нещо особено добро за тази цена. Ще се ползва предимно за гледане на филми и слушане на музика.
    Благодаря

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #383

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Какви са ОТ които използваш? Иначе виж това:

    1. Yamaha RX-V477 - 699лв.
    2. Onkyo TX-NR636 - 860лв. замисли се за този ако имаш възможност
    3. Denon X1000 - 759лв. - този го чух и даже доста ми хареса, предпочитам го пред Yamaha-та като звук
    Този пост е редактиран от pulsedriverbg; 18-12-14 в 19:54.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #384

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Много благодаря за бързия отговор. В момента нямам ОТ и съм се насочил към това.http://www.technopolis.bg/b2c/detail...70502/Kolona--
    Ако имате други предложения за ОТ ще се радвам да споделите

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #385

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Щом ще се гледат филми значи ще е поне ОТ 5,1, а ти си се насочил само към фронтална. Дори тази цена като гледам е за 1 брой. Въпросите на които трябва да си отговориш преди да започнеш да търсиш са например:
    1, Колко е голямо помещението в което ще се разположиш?
    2, Ще имаш ли място за тях за да са на поне 40~50см от стена?
    3, Колко можеш да отделиш за 6те броя ОТ?
    4, Каква сума можеш да отделиш за кабели?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #386

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Вече ресийвъра е закупен, Yamaha RX-V477, чух го на място сравнихме го с няколко модела на Sony, Harman Kardon и Denon и Yamaha-та ми допадна най-много. Разбира се останалите марки и модели не бяха най-високия клас и затова сравнихме с наличните. Моля не ме разбирайте погрешно не казвам, че останалите ресийвъри не стават, просто сравнение с наличните този ми хареса най-много.
    Благодарности на pulsedriverbg
    За говорителите мога да отделя около 500-600 лв.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #387
    Цитат Първоначално публикувано от volverine Виж публикацията
    Вече ресийвъра е закупен, Yamaha RX-V477, чух го на място сравнихме го с няколко модела на Sony, Harman Kardon и Denon и Yamaha-та ми допадна най-много. Разбира се останалите марки и модели не бяха най-високия клас и затова сравнихме с наличните. Моля не ме разбирайте погрешно не казвам, че останалите ресийвъри не стават, просто сравнение с наличните този ми хареса най-много.
    Благодарности на pulsedriverbg
    За говорителите мога да отделя около 500-600 лв.
    Само за предни или или за всичките 5.1? И не си отговорил на въпросите
    Този пост е редактиран от pulsedriverbg; 19-12-14 в 20:47.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #388

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Споменатия бюджет е само за предни ОТ, с тенденцията за напред да се направи 5.1 от същата марка и модели.
    1. Помещението, в което ще ги разположа е 3х5 метра. След време ще се разположат в помещение което е 3,5 х 3,5 метра.
    2. Няма да имам възможност да ги отделя на разстояние от стената.
    3. Бюджета за останалите ОТ съраунд, суб и др. ще се определи с времето.
    4. Нямам идея на каква цена се предлагат качествени кабели за ОТ.....
    Може ли да ми дадете линк за сайт, в който мога да разгледам за същите?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #389

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Информативно за всички:
    ТМ са залепили много стикери "промо" на част от тонколоните и ресивърите си. Явно разпродават старите си модели, но не знам дали има нещо което си струва.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    20
    #390

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от volverine Виж публикацията
    Споменатия бюджет е само за предни ОТ, с тенденцията за напред да се направи 5.1 от същата марка и модели.
    1. Помещението, в което ще ги разположа е 3х5 метра. След време ще се разположат в помещение което е 3,5 х 3,5 метра.
    2. Няма да имам възможност да ги отделя на разстояние от стената.
    3. Бюджета за останалите ОТ съраунд, суб и др. ще се определи с времето.
    4. Нямам идея на каква цена се предлагат качествени кабели за ОТ.....
    Може ли да ми дадете линк за сайт, в който мога да разгледам за същите?
    За помещение с тези размери мисля, че Тези са доста подходящи. http://www.avitel-bg.com/dali-zensor-3-black-lw
    Разгледай и цялата им серия, доста ги хвалят за цената си.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 62 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5211
    Последно: Вчера, 08:32
  2. Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения
    От avalon4o във форум Други телевизори
    Отговори: 224
    Последно: 01-06-21, 14:50
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 18:05
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 17:31
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 20:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе