Вижте резултатите от анкетата: Как е свързан компютърът към вашият телевизор ?

Гласували
288. Не можете да гласувате в тази анкета
  • HDMI - HDMI

    150 52.08%
  • HDMI - DVI-D

    41 14.24%
  • LAN

    65 22.57%
  • не е свързан

    14 4.86%
  • VGA - VGA

    18 6.25%
Страница 19 от 21 ПърваПърва ... 91718192021 ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 314

Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    10
    #271

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Както беше закачен кабела не съм го вадил, довечера след работа ще пробам на другия вход.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #272

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Предполагам знаеш, че е хубаво преди това да изгасиш съответните устройства.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    10
    #273

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Да сменям кабелите при изгасен комп и тв
    P.S. Сложих тв-то на hdmi 2 и пак същата работа..картина има звук няма.
    P.S.2 - Сложих 13.4 каталист и се появи звук, но трябва ръчно да задавам default устройството, от което искам да излиза звук....,а на xp-to ставаше автоматично.
    Така ли е за win7 или има нещо друго дето ми убягва?
    Този пост е редактиран от jaymz1234; 11-02-14 в 19:15.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    4
    #274

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Здравейте,
    бихте ли ми обяснили аджеба като на малумник(явно съм) какви настройки да направя излезе картина на телевизора.
    Видеото на компа е GeForce 8600 GT 512 mb DDR2 (s-video,VGA,DVI изходи)
    Телевизора е Philips 26PFL3404/12,взел съм кабел DVI to HDMI 1.5 m
    Закачам кабелите пускам компа до тук съм ок,по на там съм си направо бос идея си нямам какво да направя пробвах някакви настройки нищо не става(телевизора съм го ползвал за монитор на стария комп с вградена карта HD5450 чрез HDMI to HDMI кабел работеше без проблем)
    Ровя из настройките ама уви никаква промяна,моля някой да помогне че 2ри ден си блъскам главата.

    П.С кво барах не знам ама след рестарт на компа монитора има картина само до зареждането на windows 7 и край какво изключих идея нямам сега и без монитор останах ,на тв няма промяна все си е така празно :D

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #275

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Kris Виж публикацията
    Здравейте,
    бихте ли ми обяснили аджеба като на малумник(явно съм) какви настройки да направя излезе картина на телевизора.
    Видеото на компа е GeForce 8600 GT 512 mb DDR2 (s-video,VGA,DVI изходи)
    Телевизора е Philips 26PFL3404/12,взел съм кабел DVI to HDMI 1.5 m
    Закачам кабелите пускам компа до тук съм ок,по на там съм си направо бос идея си нямам какво да направя пробвах някакви настройки нищо не става(телевизора съм го ползвал за монитор на стария комп с вградена карта HD5450 чрез HDMI to HDMI кабел работеше без проблем)
    Ровя из настройките ама уви никаква промяна,моля някой да помогне че 2ри ден си блъскам главата.

    П.С кво барах не знам ама след рестарт на компа монитора има картина само до зареждането на windows 7 и край какво изключих идея нямам сега и без монитор останах ,на тв няма промяна все си е така празно :D
    HDMI си е автоамтична настройка - слагаш о тръгва.
    може да се налжи да дадеш ан екрана -connect
    или в менюто на nvidia да кажеш clone display.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    4
    #276

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    DVI to HDMI авто настройка ....не знам за това ама може

    я кажи как точно се прави това чудо clone display

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    29
    #277

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Голям проблем !

    Имам Samsunf 40F6500 лаптоп Dell inspirion N5110

    не успявам да ги свържа с Intel WIDI ? Защо така -лаптопа и телевизора ми свърнзани с рутера ми и са на принципа на Мак филтъра

    Инсталирах Intel WIDI в началото тръгваше , но не откриваше никакви адаптери , вече дори и не иска да стартира тази програма

    Търсих в менюто на ТВ-то дали има някаква изрична насторойка - не открих

    Възможно ли е да се свържат тези неща и как точно става с тази програма - преинсталиирах -пак не тръгва

    Моля помогнете

  10. Banned
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    80
    #278

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Здравейта, свързал съм плазмен тв Панасоник PY8P и компютър HTPC MSI Wind Box с HDMI кабел, сигнала е 1080р всичко си работи но картината не изпълва екрана, отвсякъде има 3,4 пръста широки черни ленти. От опциите на телевизора съм включил зона на сканиране и е малко по-добре но пак не се изпълва целия екран.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    22
    #279

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Имам следната ситуация - телевизор samsung f6500 свързан към видео карта radeon HD6770 с обикновен hdmi. Пускам филм с PotPlayer на телевизора и през няколко секунди се забелязва много леко накъсване на картината? Не мога да разбера има ли нещо общо с input lag-а на телевизора? В "game mode", мисля че го няма накъсването, но пък и motion plus-a го няма тогава. Всъщност всеизвестния "тест с японката", е трагедия като го пусна през компютъра на телевизора с potplayer Иначе от флашка на телевизора върви супер гладко. Нормално ли е това или аз бъркам нещо някъде?

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    2
    #280

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Здравейте, свързал съм телевизора с компютъра с HDMI - DVI, клонирал съм образа и на телевизора показва това което е на монитора, освен видео пуснато от компютъра, пробвах с няколко плеъра и с различни формати филми и клипове, но все показва черен екран и само субтитрите показва. Компютъра е с уиндоус XP и видео карта NVIDIA GeForce 6600 LE, а телевизора е LG 42LA690S. Надявам се да ми помогнете да мога да гледам видео файлове от компютъра на телевизора.

    П.П. След ъпдейтване на драйверите за видео картата проблема се оправи.

    Но искам да попитам при dualview как мога да пусна нещо на телевизора, че не се справих и разбрах, че при клонирането резолюцията е както на монитора, а това не е капацитета на телевизора.
    Този пост е редактиран от Scooter; 12-04-14 в 19:30.

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    2
    #281

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Възможността да избирам dualview не ми я дава всеки път, защо е така? Не съм променял нищо...

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    4
    #282

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    В тази тема намирам най-общо с моя порблем, за това тук пиша. В темата за TV Panasonic има същите въпроси но без отговор.
    Не успявам да свържа лаптопа с TV Panasonic ET60E през HDMI порта. Стана няколко пъти при положение, че телевизора и лаптопа не са работили поне час и то не всеки път. Телевизора работи с приемник, с едно Mac mini, с друг лаптоп.
    Лаптопа се свързва без проблем с един куп телевизори в магазина с изключение на този модел Panasonic и LG LA740, и още едно LG 6-та серия, не помня какво. Пробвахме какво ли не, преинсталирахме целия Windows 7, драйвери, но работи общо взето когато си иска.
    В магазина се мъчиха доста време да подкарат на тяхната мостра, но уви не тръгна там и един път.
    Лаптопът е Lenovo Z570 с GEFORCE GT540M.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    26
    #283

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    IMAG0549.jpgIMAG0552.jpg
    Здравейте,моля за малко помощ.Искам да свържа компа с ТВто и да го ползвам като монитор.Ето снимки на входовете на ТВто и на изходите на компа.Възможно ли е да изкарам картина на Твто, стар Фунай от 2008 и няма HD вход.Ако е възможно то какъв кабел ми трябва и къде да го открия?

  17. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #284

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Трябва ти стара карта с TV Out. С една дума - забрави.

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #285

    Отговор: Свързване на LCD/Plasma към компютър - част2 / FAQ - на първа страница

    Онова отдолу под видеото какво е? (на компютъра)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 21 ПърваПърва ... 91718192021 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Plasma телевизори - част 4
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1725
    Последно: 02-10-23, 00:58
  2. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 10:01
  3. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 10:36
  4. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 19:02
  5. Отговори: 0
    Последно: 11-08-11, 15:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе