Страница 61 от 99 ПърваПърва ... 1151596061626371 ... ПоследноПоследно
Резултати от 901 до 915 от общо 1477
Like Tree340Одобрявам

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #901

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Откога са пуснали двете НВО и диема спорт безплатно? Аз вчера разбрах без да искам. Дори и два порна канала работеха и то през деня?!? Иди че разбери какво става като не пише нищо в сайта им.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #902

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Верно работят, не че ще ги гледам, но трябва да се отбележи. И CinemaX 2-та работят. На Диемите нещо не ми харесва качеството, студиото им е минало покрай ХД с това назъбено качество, директните мачове не знам как са. Отлично ще е , ако са решили да ги пуснат, а не кампанийно за зарибяване на нови клиенти. Ако ги пуснат постоянно избиват рибата и остават без конкуренция. Само History HD липсва. Дори съм навит да вдигнат с още 2 лв пакетите, но да ми вдигнат и скоростта от 75 на пълни 100 мегабита и торента да ми кове 12,5МБ, не Маймунда, а и международния, че е малко по-слабичък. Е те тогава вече ще кажа евала.
    Диемата, ако остане ще е Ок, за да си гледам директно Иван Тенчев и Ф1. Не знам как са директните предавания, но са минали покрай HD. Трябва да се гледа повече, де. Вижте Евроспорт - еталонът за HD. Разликата с Диемите е голяма. Бих плащал за HD, ако:

    1. Гледам всеки ден Тв
    2. Всички канали ги има в HD
    3.Качеството е и идва директно от спътника с максимален битрейт над 15mbps до 20mbps, почти блурей качество. Евроспорт е много близо и си личи разликата, с който и да е друг HD канал. Не съм гледал отдавна тв. Променили са му логото, преди класическото повече ме кефеше.

    Дори и нищо от горепосоченото да не стане, пак съм доволен от качеството и цената, която плащам. Ъптайма на връзката ми е 99.99%. Спира, когато няма ток. Аварии много рядко. В годината веднъж, дваж и то не всяка. До 30мин-1час оправят нещата. И да махнат Диемите, ще продължа да си гледам стрийма на Скай Ф1 от Торент.тв.
    Обещо взето win-win ситуация.
    Този пост е редактиран от JacksonSoloist; 06-02-16 в 15:04.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #903

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Оказа се правили профилактика. Само че вече не ги ловя след нея.
    Въпросът е защо нямам Синемакс изобщо в схемата. Пресканирах оня ден. Другите ги има, но нямат сигнал. А тази не присъства въобще - със или без сигнал. )))
    И нали за да се хващат тия е нужен Ка модул или карта с приемник. Как тогава ги хващах без?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #904

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    КА модул е необходим за разкодиране на платените канали - когато са пуснати свободно, както беше през уикенда, могат да се гледат и без модул. Cinemax и Cinemax 2 са на честота 535 MHz.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #905

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    Оказа се правили профилактика. Само че вече не ги ловя след нея.
    Въпросът е защо нямам Синемакс изобщо в схемата. Пресканирах оня ден. Другите ги има, но нямат сигнал. А тази не присъства въобще - със или без сигнал. )))
    И нали за да се хващат тия е нужен Ка модул или карта с приемник. Как тогава ги хващах без?
    Тия два канала ми липсват - просто номерата на програмата, на която са, се прескачат автоматично. Дори ръчно като искам да ги избера не става нищо. Примерно единият е на номер 121 и като стигна 120 и натисна напред отива на 122. Ако избера от дистанционното 121 не отваря нищо.
    Май трябва пак да се пресканира. С коя от трите опции - пълно, бързо или мрежово сканиране? Аз правих пълно.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #906

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Би трябвало на "ръчно" да няма проблем. А Диема Спорт излиза ли ти? Питам, защото на честотата, на която е HBO има и свободни канали, а честотата на която са Диема и Cinemax са само платени, но едва ли е от това.
    Да не би, без да искаш, да си активирал пропускане на канала? Имам едно LG, на което ми се случва от време на време. Виж за всеки случай в настройките за DVB-C - "Канали" (или "Редактиране на канали"), макар че е странно точно за двата Cinemax-а да е активирано.
    Този пост е редактиран от Frogst; 09-02-16 в 11:42.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #907

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Би трябвало на "ръчно" да няма проблем. А Диема Спорт излиза ли ти? Питам, защото на честотата, на която е HBO има и свободни канали, а честотата на която са Диема и Cinemax са само платени, но едва ли е от това.
    Да не би, без да искаш, да си активирал пропускане на канала? Имам едно LG, на което ми се случва от време на време. Виж за всеки случай в настройките за DVB-C - "Канали" (или "Редактиране на канали"), макар че е странно точно за двата Cinemax-а да е активирано.
    Всички ми излизаха - диеми спорт и тем подобни. Не съм активирал да пропуска канал, избрах всичко възможно да търси на пълно сканиране. Макар да е по-бавно. Иначе да, LG ми е.
    Аз преди имах проблеми с някои канали - забиваше ми телевизорът при 2-3 канала, но LG пуснаха ъпдейт и се оправи. Обаче доста нерви и време ми отне, трябваше да го носим до сервиза в кв. Мусагеница.
    Ще видя това за редактирането.

  10. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #908

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Каналите на Синемакс не излизат, когато се избере пълно сканиране. Трябва след това да се избере опцията "ръчно" сканиране, цифров кабел, и да се въведе честотата 535 MHz. След това автоматично добавя тези два канала на празните места в списъка и вече може да се избират от дистанционното на телевизора.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #909

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Ахааа Мерси!

    - - - - - - - - - -

    IDx прави ли ви проблеми с аудиото? Обаждах им се, пресканирах като ми казаха, сменявах честота и я връщах, нищо не стана. Ако съм избрал бг аудио само си сменя от време на време на английско или обратното. Няма оправия. Вече му свикнах, ама не си е работа.

  12. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #910

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    В момента нямам кодираните програми въпреки , че са платени. Има ли някой същия проблем?

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #911

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз такива нямам по принцип, но ти ги тормози по телефона и във фейсбука, може и по имейла - за да ти обърнат внимание. Или вече ти ги пуснаха

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    26
    #912

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7 Виж публикацията
    В момента нямам кодираните програми въпреки , че са платени. Има ли някой същия проблем?
    Продължава ли това? аз оня ден пробвах да сменя ка модула от единия на другия тв .. не стана .. върнах го на стария и там не запали .. / по принцип се чака около 10 мин / чаках над 30 и не ..

  16. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #913

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Чак днес сутринта тръгнаха. След сума рестарти

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    17
    #914

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здравейте,
    Имам следния проблем с Диема Спорт ХД ( червената ) : Доста досадно насича за една секунда, понякога често през определен интервал друг път по-рядко. По-интересното е, че проблемът се проявява когато предават пряко футболен мач. Независимо дали е от Англия или България. Вчера го тествах вечерта даваха футболен мач на запис и проблемът не се проявява. Днес дойдоха техници от Нет1 и казаха, че най-вероятно е от кодировката (не знам точно какво означава това), това което направиха беше да извадят КА модула и да го почистят. Казаха че ако продължи проблемът ще дойдат да тестват с друг КА модул.
    Дали някой е имал този проблем и изобщо може ли за съвети какво да направя евентуално да го отстраня?
    Благодаря предварително .

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #915

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 61 от 99 ПърваПърва ... 1151596061626371 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе