Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 109 от 156 ПърваПърва ... 5999107108109110111119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,621 до 1,635 от общо 2331
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1621

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    От гледна точка на равномерността на подсветката - втората. но пак зависи от нейната реализация.
    Все пак отиди на място и виж двата модела.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    8
    #1622

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    От гледна точка на равномерността на подсветката - втората. но пак зависи от нейната реализация.
    Все пак отиди на място и виж двата модела.
    Гледах ги, но в магазина е много светло и не съм забелязал да продсветва по краищата. Предполагам, че ако има неравномерна подсветка ще го видя когато е тъмно. Имал съм такъв монитор и е много дразнещо.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1623

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Ако ходиш да гледаш LB730 или го купиш моля пиши отзиви, че и аз съм му наканен но не остава време за оглед. Само проблема с подсветката ме спира да го грабна. Имам ли право примерно да го купя и вкъщи да му си направя всички тестове и ако нещо излезе не по реда си да го заменя на другия ден?

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    8
    #1624

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Гледах го миналата седмица в ТМ. Тъкмо ги монтираха на стените, но нищо не съм забелязъл. Много е светло или не знам къде да гледам.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от CaptainSlow Виж публикацията
    Ако ходиш да гледаш LB730 или го купиш моля пиши отзиви, че и аз съм му наканен но не остава време за оглед. Само проблема с подсветката ме спира да го грабна. Имам ли право примерно да го купя и вкъщи да му си направя всички тестове и ако нещо излезе не по реда си да го заменя на другия ден?
    Нали този модел е Direct LED?

  6. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #1625

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Zlatin Machanev Виж публикацията
    Едно приятелче има сравнително нова плазма,май Панасоник,не съм сигурен,обаче като има повече светлина в стаята много се отразява светлината в плазмата ,което не е хич приятно,не знам дали повечето плазми са така,но..
    И аз не разбирам каква е тая глупава мода новите телевизори да ги правят с лъскави отразяващи дисплеи. Разгледах новите телевизори на LG за 2014 с операционната система, харесаха ми като функционалност, но ми направи много лошо впечетление, че всичките са лъскави стъкларници. В осветено помещение телевизора е пълна трагедия. Дисплея е пълен с паразитни образи и отражения, все едно гледаш картината през огледало. На светло тия отражения дразнят прекалено много и развалят цветовете на картината. Все едно гледам като на стар кинескоп. Къде изчезнаха хубавите матирани дисплеи?

    Аз мразя да гледам на тъмно. Най ми е комфортно да си гледам телевизия на дневна светлина или при леко осветено помещение. Лошото е, че напоследък всички производители залитнаха в тая посока. Май се мъчат се да имитират плазмите с тия стъклени екрани.
    Има ли някой производител, който все още да предлага телевизори с матирани дисплеи без отражения при новите си модели?
    От ревютата в тубата ми изглежда, че моделите на Самсунг изглеждат с по-матови дисплеи, всички останали са заложили на лъскавите огледала.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #1626

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Проблема при новите LG-та се изразява във вертикални ивици в близост до рамката. Аз също мислих да си взимам LB730, но този проблем ме отказа. Ще ги огледам и в някой маркет като имам време, но почти съм сигурен, че ще е масов проблема. В САЩ и Европа аналогични проблеми, явно си е по дизайн...
    Проблема е потвърден от 3 различни бройки от САЩ и две такива от Европа, като изкачат ревютата ще видим, но интересното е, че на CES не се забелязваше подобен дефект, та интересно как така са се изложили като кифладжии. Нищо чудно на ревюиращите да пратят читави бройки, а за простосмъртните - да пробутат дефектните. Ако мине номера - мине.

    LB7200dse71c6.PNG

    Сега си представете по-тъмната част като гледате Футбол, направо ще е кошмар.

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1627

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    И аз не разбирам каква е тая глупава мода новите телевизори да ги правят с лъскави отразяващи дисплеи. Разгледах новите телевизори на LG за 2014 с операционната система, харесаха ми като функционалност, но ми направи много лошо впечетление, че всичките са лъскави стъкларници. В осветено помещение телевизора е пълна трагедия. Дисплея е пълен с паразитни образи и отражения, все едно гледаш картината през огледало. На светло тия отражения дразнят прекалено много и развалят цветовете на картината. Все едно гледам като на стар кинескоп. Къде изчезнаха хубавите матирани дисплеи?

    Аз мразя да гледам на тъмно. Най ми е комфортно да си гледам телевизия на дневна светлина или при леко осветено помещение. Лошото е, че напоследък всички производители залитнаха в тая посока. Май се мъчат се да имитират плазмите с тия стъклени екрани.
    Има ли някой производител, който все още да предлага телевизори с матирани дисплеи без отражения при новите си модели?
    От ревютата в тубата ми изглежда, че моделите на Самсунг изглеждат с по-матови дисплеи, всички останали са заложили на лъскавите огледала.
    Сам си отговори. Samsung използват антиотражателен филтър, който до известна степен е по-добър, отколкото без, но не прави кой знае, какъв ефект.
    Лично аз намирам разлика между огледалата от LM, LA сериите и 6-та серия на Samsung.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    17
    #1628

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...7LA691S-3D-LED
    дайте ми съвет какъв друг led телевизор да гледам но да е с тези параметри и да е до 1500лв поне

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    8
    #1629

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от medemi Виж публикацията
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...7LA691S-3D-LED
    дайте ми съвет какъв друг led телевизор да гледам но да е с тези параметри и да е до 1500лв поне
    За тези пари LA740

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    8
    #1630

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    Проблема при новите LG-та се изразява във вертикални ивици в близост до рамката. Аз също мислих да си взимам LB730, но този проблем ме отказа. Ще ги огледам и в някой маркет като имам време, но почти съм сигурен, че ще е масов проблема. В САЩ и Европа аналогични проблеми, явно си е по дизайн...
    Проблема е потвърден от 3 различни бройки от САЩ и две такива от Европа, като изкачат ревютата ще видим, но интересното е, че на CES не се забелязваше подобен дефект, та интересно как така са се изложили като кифладжии. Нищо чудно на ревюиращите да пратят читави бройки, а за простосмъртните - да пробутат дефектните. Ако мине номера - мине.

    LB7200dse71c6.PNG

    Сега си представете по-тъмната част като гледате Футбол, направо ще е кошмар.

    Взех този модел и наистина има подобен проблем. Обаче не бих казал, че пречи при гледане на футбол или каквото и да е. Забелязва се само, ако гледаш там, а не картината Единствено ми направи впечатление (защото се вглеждах в ъглите) при хокей, където повечето от екрана е бял. Тази неравномерност в подсветката се забелязва само когато има едноцветна картина на цял екран, както е на снимката. Според мен ТВ е добър, но за съжаление цената е висока. Според мен 3D- то е на ниво, както и звука. Когато го купувах гледах и сони w8/2014 и LA740, но избрах този за добро или за лошо
    hristoslav2 одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    39
    #1631

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте, искам да купя подарък до 2 дни и ви моля ако е възможно да ми помогнете в избора на телевизор. Бюджета е скромен до 600 лв., но толкова мога да отделя, изискванията са да бъде от 32 до 40 инча(мястото е ограничено за по-голям, за предпочитане 32 инч), задължително с 3Д, ще се гледа от 1,50 см. Хубаво ще е да е смарт, но не е задължително, ще се гледа през повечето време сателитна телевизия и 3д филми.Спрял съм се на тези модели:
    LG 32LA620S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    PHILIPS 32PFL4508 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    SAMSUNG UE-32F6100 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    PHILIPS 32PFL4508 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Ако има по-добри пишете ми, благодаря ви много

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    59
    #1632

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Нямаш много богат избор в момента. От тези, които си изброил LG или Samsung-a, ако не са ги изкупили вече.

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    7
    #1633

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    И аз да попитам тук за някаква препоръка евентуално за 1-2 модела на ЛГ. Става въпрос за 55LA660s като фаворит засега като цена, но никой нищо не е споменал за този модел как е като цяло. Другият е по-високият, но и по-скъп клас 740-790 но там са съвсем други нещата, ясно е че ще са по-хубави, но въпросът е какво губя ако взема по евтиният модел?

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1634

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    TheOneK
    55LA660, 740, 790
    http://www.lg.com/bg/PDFServlet.pds?...&bvHidden=true
    разликата в картината е пренебрежимо малка

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #1635

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Дайте съвет моля за тв с 3д до 1000 лв. Ще се гледа мачове, пс3 и блу рей филми. До 46 инча големина.
    Мерси

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе