Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е съдомиялната ви ?

Гласували
326. Не можете да гласувате в тази анкета
  • АЕG

    37 11.35%
  • Beko

    59 18.10%
  • Blomberg

    8 2.45%
  • Bosch

    67 20.55%
  • Candy

    4 1.23%
  • Daewoo

    3 0.92%
  • Electrolux

    35 10.74%
  • Fagor

    3 0.92%
  • Gorenje

    20 6.13%
  • Hotpoint-Ariston

    20 6.13%
  • Indesit

    9 2.76%
  • Midea

    14 4.29%
  • Neo

    0 0%
  • Siemens

    14 4.29%
  • Whirpool

    22 6.75%
  • Zanussi

    8 2.45%
  • Conegliano

    3 0.92%
Страница 32 от 68 ПърваПърва ... 22303132333442 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 1015
Like Tree109Одобрявам

Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    72
    #466

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Здpaвeйтe,имaм пpoблeм cъc cъдoмиялнa ВЕКО DІЅ 5530.Bĸлючиx я вeчepтa дa миe и cyтpинтa ĸaтo cтaнax мe изнeнaдa,чe нeпpeĸъcнaтo бyчи пoмпa(cпopeд мeн)-звyĸa e тoзи c ĸoйтo вceĸи път тpъгвa и нaĸpaя ĸaтo cвъpшвa пpoгpaмaтa пaĸ ce чyвa зa мaлĸo.Caмo чe ceгa нe cпиpaшe и вepoятнo цялa нoщ e бyчaлa.Ha диcплeя cтoeшe чe имa oщe 32 мин. ,нo чиниитe бяxa измити.Πpaвиx няĸoлĸo oпитa дa я пycнa,нo ĸoятo и пpoгpaмa дa избepa пpaви нoнcтoп caмo тoвa-бpъмчи няĸaĸвa пoмпa.Haпpaвиx cлeднaтa глyпocт:нaляx няĸoлĸo ĸyпичĸи вoдa дa видя дaли щe я изпoмпи и вcичĸaтa вoдa изтeчe oтдoлy.He мe питaйтe ĸoлĸo пoт xвъpлиx дa пoпивaм вoдa oт лaминaтa.Дpyгo ĸoeтo ми пpaви впeчaтлeниe e ,чe ĸaтo cмeням пpoгpaмитe (тe ca 5) нa вcяĸo нaтиcĸaнe нa бyтoн издaвa звyĸoв cигнaл-тoвa e нopмaлнo,a ceгa издaвa cигнaл дoĸaтo пpeвъpтя пpoгpaмитe вeднъж oт 1дo5 и cлeд тoвa ниĸaĸъв звyĸ дoĸaтo мe pecтapтиpaм.Oбaдиx ce в cepвиз,нo чaĸ в втopниĸ мoгaт пpaтят тexниĸ.Bъпpoca e дaли aз мoгa дa нaпpaвя нeщo c вaшa пoмoщ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #467

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Избираме малка съдомиялна. Избора като гледам е ограничен до BOSCH SKS 51E22EU и AEG F-57202W0. Идея коя да изберем? АЕГ-то вътрешното покритие не е ламарина е някакво бяло като порцелан казаха ни, че с времето се олющвало/рони. А за боша, че електроника е в долната част и при протичане може да се намокри.

  4. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #468

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Взимай по-евтиното и си доплати за по-дълга гаранция. Аз лично бих взел някоя Мидея наполовина на цената на тези и с 5 годишна гаранция.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #469

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз имам Мидеа, струваща наполовина на тези 2-те. Стандартна гаранция 5 години без допълнително заплащане.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    10
    #470

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Малко късно но все пак отговор. Днес имах подобно изживяване. Миялната преляла и сработил предпазният поплавък, който е в тавичката на дъното най-отдолу. Помпата за източването работи, като бясна, а на дисплея никаква индикация за живот. Накланяш на пред, за да се изтече водата. Препоръчвам да е в банята. След това търсиш причината защо е преляла. 99,9% че виновника е нивомера. Ако може почистваш, ако не, нов и си отново в играта.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    620
    #471

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Колеги, и аз искам някакво мнение за проблем. Миялната машина е Юролукс. Забелязах, че след края на програмата не изпомпва водата. На дъното остава вода. Няма никакви индикации и никакви други функционални проблеми. Чиниите са измити и всичко си е наред, само останала вода. Какво може да и е?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    75
    #472

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от avast3 Виж публикацията
    Аз имам Мидеа, струваща наполовина на тези 2-те. Стандартна гаранция 5 години без допълнително заплащане.
    Този пост е редактиран от presar; 07-02-16 в 22:58.

  10. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #473

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    И аз да дам рапорт за моята нова Мидея 12 комплекта. Ами нищо особено. Мие, но винаги остава вода по пода на машината. Сушенето не й е от силните страни. Веднъж не беше изплакнала като хората и всичко беше в пяна. Веднъж таблетката си беше останала почти цяла. Сложих и сол и гланц и регулирах датчиците, но половината време има някакъв проблем. Иначе има 5 години гаранция и е някаква ламарина отвътре. Не знам в мен ли е вината за проблемите или просто Мидеята толкова си може.
    Този пост е редактиран от kokovox; 10-02-16 в 23:28.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #474
    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    И аз да дам рапорт за моята нова Мидея 12 комплекта. Ами нищо особено. Мие но винаги остава вода по пода на машината. Сушенето не и е от силните страни. Веднъж не беше изплакнала като хората и всичко беше в пяна. Веднъж таблетката си беше останала почти цяла. Сложих и сол и гланц и реголирах датчиците, но половината време има някакъв проблем. Иначе има 5 години гаранция и е някаква ламарина отвътре. Не знам в мен ли е вината за проблемите или просто Мидеята толкова ви може.
    Моята мидейка 6 комплекта се представя повече от задоволително.Не очаквах толкова добро поведение. Между другото, доколкото разбрах, в заводите на Мидеа се произвеждат и миячки надруги марки. След съответното брандиране,цената рипа с 25-30%.Поразгледах в технотата докато избирах и други марки. Странно, някак доста приличах на нашата китайска Пена.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #475

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз съм с beko, от тия малките. Повече от година и половина се справя отлично.....мие, суши и в много редки случаи като я отвориш веднага след края на програмата по дъното вътре има пяна. 300 кинта ко и плащаш ? :-)
    mirandi одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #476

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Аваст прав си. Аз затова взех Мидеята. Използвал съм евтини модели на Уърпул и Дженерал Електрик и бих казал, че Мидеята им отстъпва. Върши работа, но може и доста по-добре. Яд ме е че не взех Уърпул или Бош за 100 лева отгоре. Ама не е толкова зле засега де. Може да се нагодим и нещата да се подобрят в бъдеще.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #477

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    При мен с Беко пяна остава единствено от таблетките на Лидл, с Финиш няма проблем. Може би щото е 45см и изплаква с по-малко вода знам ли...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #478

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    ....и аз използвам таблетки от Лидл може и от тях да е

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #479

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    И ние ползваме Мидеа, модел за вграждане вече 7-ма година. Мие и изсушава отлично, без никакви повреди откакто е купена.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #480
    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Аваст прав си. Аз затова взех Мидеята. Използвал съм евтини модели на Уърпул и Дженерал Електрик и бих казал, че Мидеята им отстъпва. Върши работа, но може и доста по-добре. Яд ме е че не взех Уърпул или Бош за 100 лева отгоре. Ама не е толкова зле засега де. Може да се нагодим и нещата да се подобрят в бъдеще.
    Ако трябва да съм честен,имах опасения при покупката,че хвърлям 300лв на вятъра. Или съм голям късметлия или за пореден път се окава, че бранд и цена не означават автоматично качество и дълголетие.
    П.П. Микровълновата печка, която ползвам близо 15г.е от същата куча марка. Е, голямо куче излезе тази Мидейка
    ttanev одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 68 ПърваПърва ... 22303132333442 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1687
    Последно: 22-04-24, 14:02
  2. Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане
    От mvarbanov във форум Бяла техника
    Отговори: 1252
    Последно: 06-04-24, 20:57
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  5. Мнения и обсъждане на tv LG LCD 37LD420
    От pacho-gr във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-10, 18:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе