Страница 52 от 56 ПърваПърва ... 2425051525354 ... ПоследноПоследно
Резултати от 766 до 780 от общо 832

Mitsubishi MSZ-GE25VA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #766

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    не знам дали има чак толкова много недоволни от него , но не е за техния пазар предназначен .. разликата е доста голяма то е достатъчно да го сравниш с топ моделите на тошиба на 100 волта дори и отпреди 10г ..

  2.  
     
  3. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    821
    #767

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA


  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #768

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Глупости, глупости, глупости... Надявам се, че темата няма да премине в друга посока, за да не се стига до налагане на мерки.
    "
    и щe Ви служи 7-12 години. "

  5. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    821
    #769

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    и според мен са глупости ,но все пак не се занимавам с това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    10
    #770

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty Виж публикацията
    христо - може да има няколко прости причини :
    1 намалил си скоростта на перката.
    2 мериш с неточен термометър.
    3 може просто да не е темперирало още стаята
    4 може много да го ръчкате нагоре надолу градусите.
    5 г-н Велев беше казал в една друга тема - затвори вратата към коридора.
    и още много причини.
    няма обаче причина 35-ца да не може да стопли 12м2
    Всички нстройки са същите от преди година.Не се пипат.Скоростта е автоматична.Термометъра си е все същия на същото място.Градусите рядко се пипат.След профилактиката извършена от климаком машината не работи както преди.Естествено ми извадиха вода от 9 кладенеца само и само да не го погледнат.В момента при -11 усеща се като - 19 работи няколко часа на 21 градуса отопление на термометъра показва 20 и си топли.предвид високоия минимум на машината би трябвало да преотоплява лично мое мнение.Има топлозагуби предполагам но миналата зима при настойка 16 гр. на дистанционното в стаята беше 21 външна -10.
    Този пост е редактиран от Hristo Todorov; 30-01-14 в 20:28.

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #771

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Странно.....Едното ми GE25,което е на 1 година също вече държи 2-3 градуса надолу.Миналата зима при същите настройки беше точен! 24С heat,фан - авто,жалузи - едно положение нагоре преди вертикала.Стаята не съм му сменял , както и мебели не съм местил .Като му вдигна вента на 3 ги прави градусите,на авто - не.Може ли да е зацапан вътршния темп. датчик например?Иначе като беше -18С при нас - духаше си гореща струя.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #772

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Когато на вън стане топло вътре става по хладно странно но факт.Правят са на умни и бъркат малко сметките

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #773

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Здравейте отново! Имам следния проблем. Вчера тръгнахме да пускаме климатика, включи се обаче в един момент дистанционното спря да да подава команди. Натискам копче-нищо. В следващия момент почва да подава по няколко команди и побърква климатика. Занесох го в магазина, човекът го чисти не знам какво, после ми даде някакво оборотно докато го оправят. След 15 мин ми звънна, че са го оправили-някакъв "кварц" бил счупен, били сме го изтървали. Нямаме спомен да сме го изтървали, но както и да е. Смених му и батериите, сега уж работи, но пак понякога отказва да изпрати команда. Въпросът ми е-имат ли някакви вродени дефекти тези дистанционни, възможно ли е проблемът да е във вътрешното тяло?

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #774

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Не знам за вродени дефекти при дистанционните на МЕ. Трябва да се види къде е проблема? С камера на телефон можеш да провериш дали диода излъчва. На камерата се вижда ясно при натиснат бутон дали свети. Ако излъчва или вътрешното не приема, което е малко вероятно. Или ДУ не излъчва правилния код. Най-вероятно проблема е в ДУ.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #775

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Аха...а какъв е тоя кварцов елемент, дето се бил откачил? Така каза човекът в магазина. Ако аз го отворя мога ли да направя нещо? Ако го занеса на някой, който се занимава с електроника дали ще го оправи? Че нещо човекът в магазина не му се занимава май. Той климатикът е гаранционен, в понеделник идваха да му правят профилактика, но само са го измили и ги е домързяло да го пуснат. Нещо казват, че гаранцията и профилактиката не покривали дистанционното

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #776

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Гаранцията не покрива ДУ. Има кварц, не може без него. Дали е било това, или друго не мога да гадая. Както и дали даден човек може да го оправи или не. Едно е ясно, добре е да го види някой, който знае какво прави. Относно профилактиката, вносителите не изискават от фирмите да мият климатиците, това е работа на собствениците. Изисква се да се замерят работните параметри на машината и ако има отклонения да се вземат мерки. Това е целта на профилактиката в гаранционния срок.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #777

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Ясно, благодаря!

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    91
    #778

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Рай е климатика от 2011 го имам и отоплявам близо 80м3 с вътрешна изолация. Да чукна на дърво само профилактика му правя

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #779

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Ееее не......ще го изхвърля това GE. Вън е +7 градуса, нагласен на 23 градуса в стаятя 24 градуса А той прави ДефросТ...
    ..:-(

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #780

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Цитат Първоначално публикувано от ttanev Виж публикацията
    Ееее не......ще го изхвърля това GE. Вън е +7 градуса, нагласен на 23 градуса в стаятя 24 градуса А той прави ДефросТ...
    ..:-(
    Не упоменаваш, в колко квадрата е сложен...имало ли е мъгла...и т.н. Като гледам на много места из страната тези дни има мъгли. Дори тук в Казанлък вчера имаше, което се случва много рядко. Не съм забелязал моя да прави дефрости без нужда още повече на положителни температури.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 52 от 56 ПърваПърва ... 2425051525354 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. MHI 25 ZJ-S или Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA
    От kaki във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 27
    Последно: 31-08-13, 00:36
  2. Отговори: 8
    Последно: 24-05-13, 18:01
  3. Daikin FTXS20K/25K vs Mitsubishi MSZ-GE25VA
    От maddog9 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 21
    Последно: 20-01-13, 14:08
  4. Fujitsu ASYG 09LE или Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA/MUZ-GE25VA
    От kurdamon във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 18-12-12, 22:22
  5. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 17:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе