Страница 13 от 23 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 342

Hitachi телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    3
    #181

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от agk Виж публикацията
    ЗДРАВЕЙТЕ ЗНАЕЩИ!
    Дайте съвет за това ТВ-LED LCD HItachi 32HXC01 или 05?
    LED LCD Hitachi 32HXC05
    Заслужава ли си?

    Благодаря за вниманието!
    Поздрави!
    Не! Бях тръгнал да го купувам и добре че се отказах. За същите пари си купих ЛГ 100 HZ Full HD и няма сравнение между двата! Само му виж най големия размер на субтитрите от флашка 44 Pt и ще се разочароваш! На по старите поне бяха големи 54 Pt и се ядваше

    - - - - - - - - - -

    hristoslav2 на твоя въпрос: Модела беше на промоция и парите ми стигаха до толкова.След като му изчезна звука на третия ден го закарах в магазина и след една седмица престой там(или в сервиза) и със хиляди разправии ми го смениха с друг който лично разпечатах за да се убедя че е НОВ. Но След 2 месеца и той отиде в сервиза (изчезна му образа)! Една седмица по късно си го взех и ми казаха че било студена спойка. За сега работи (незнам до кога) но никога не бих си купил пак Хитачи!
    Този пост е редактиран от jaseniv; 20-12-13 в 11:30.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #182

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    jaseniv
    Hitachi са дали някакъв лиценз на Vestel(Турция) да произвеждат телевизори брандирани с тяхнятя марка. Телевизора който си закупил няма нищо общо с Хитачи...
    Pаради кризата Hitachi свиха производството и търговията по света и сега произвеждат телевизори под запазената марка Wooo, но само за японският пазар. HITACHI : Wooo World :

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    11
    #183

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Замислям се за това хитачиHitachi 32HXC05
    Какво ще ме посъветвате?Друга марка ли да взема или този?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    11
    #184

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    В крайна сметка,си взех LG 28" за спалнята.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #185

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от menski Виж публикацията
    Замислям се за това хитачиHitachi 32HXC05
    Какво ще ме посъветвате?Друга марка ли да взема или този?
    Лично аз ако имах избор бих стоял надалеч от Хитачи и Финлукс - едно от нещата на които държа е софтуерната подръжка, а Vestel и конкретно в случая Зора се правят на ударени. Същите модели, но ребрандирани като Sharp, Philips... имат такава подръжка.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    1
    #186

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте купих си Hitachi 32H8L02-R
    и рабрах , че съм се прецакал яко това е най тъпия телевизор , който някога съм виждал
    Има най-лошия звук който съм чувал някога отвратителен е даже си мисля че може би е развален, часовника не работи както трябва, субтитрите са със скапано "Е" , дистанционното е много тъпо и не работят няколко копчета абе прееебах се здраво с това Хитачи, не допускайте същата грешка като мен.
    По добре да си карам с туба телевизор пред тоя боклук за 400 лева как са минах не е истина .Дълбоко съжалявам за това
    Ако някой има нов фърмуер да го поства и съм готов да рискувам да го флашна и да ми отпадне гаранцията щото не мога да го го гледам тоя БОКЛУК.
    Никога няма да си купя повече евтини марки дай 1000 лева да е мирна главата

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #187

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Върни го де , додай някой лев и си вземи телевизор .

    пример

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #188

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от metodista Виж публикацията
    Здравейте купих си Hitachi 32H8L02-R
    и рабрах , че съм се прецакал яко това е най тъпия телевизор , който някога съм виждал
    Има най-лошия звук който съм чувал някога отвратителен е даже си мисля че може би е развален, часовника не работи както трябва, субтитрите са със скапано "Е" , дистанционното е много тъпо и не работят няколко копчета абе прееебах се здраво с това Хитачи, не допускайте същата грешка като мен.
    По добре да си карам с туба телевизор пред тоя боклук за 400 лева как са минах не е истина .Дълбоко съжалявам за това
    Ако някой има нов фърмуер да го поства и съм готов да рискувам да го флашна и да ми отпадне гаранцията щото не мога да го го гледам тоя БОКЛУК.
    Никога няма да си купя повече евтини марки дай 1000 лева да е мирна главата
    Като се набивате в тази зора така е там само боклуци продават.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #189

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от metodista Виж публикацията
    Здравейте купих си Hitachi 32H8L02-R
    и рабрах , че съм се прецакал яко това е най тъпия телевизор , който някога съм виждал
    Има най-лошия звук който съм чувал някога отвратителен е даже си мисля че може би е развален, часовника не работи както трябва, субтитрите са със скапано "Е" , дистанционното е много тъпо и не работят няколко копчета абе прееебах се здраво с това Хитачи, не допускайте същата грешка като мен.
    По добре да си карам с туба телевизор пред тоя боклук за 400 лева как са минах не е истина .Дълбоко съжалявам за това
    Ако някой има нов фърмуер да го поства и съм готов да рискувам да го флашна и да ми отпадне гаранцията щото не мога да го го гледам тоя БОКЛУК.
    Никога няма да си купя повече евтини марки дай 1000 лева да е мирна главата
    1. Щом искаш добър звук, имаш два варианта
    - телевизор Филипс от 6-та серия нагоре
    - външно озвучаване (аудио-видео ресивър и тонколони)
    2. Телевизора, преди да се купи задължително се тества..в магазина.
    3. Има фирмуер за оправане на Е-то, още отпреди 2 години, но управата на Зора се правят на ударени и не го качват на сайта си. Нито предупреждават клиентите си за проблема и възможността за неговото оправяне. Върни се в магазина и говори с управителя да се разрови в архива на и-мейлите си - там го има.
    4. Първо се чете и пита и после се взема - затова са форумите :rolleyes:.
    5, Все още не е късно да го върнеш и да си поискаш обратно парите - първите 3 дни след покупката.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    3
    #190

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Аз го купих в петък преди да затворят Зора! В събота му се радвах а в неделя спря звука и в понеделник сутринта им го върнах! В магазина го пробваха и там се появи звука! Исках да ми върнат парите или да ми го сменят или да додам и да купя друга марка,ама НЕ! След 1 седмица престой в сервиза за проверка и хиляди разправии че продават боклуци ми дадоха друг(добре че шефа им излезе точен),които се скапа след 3 месеца и пак 1 седмица без телевизор! Та няма такъв филм да ти върнат парите първите 3 дни след покупката !!! Никога не правете грешка да си купите Хитачи и тем подобни турски боклуци!

  13. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #191

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jaseniv Виж публикацията
    Аз го купих в петък преди да затворят Зора! В събота му се радвах а в неделя спря звука и в понеделник сутринта им го върнах! В магазина го пробваха и там се появи звука! Исках да ми върнат парите или да ми го сменят или да додам и да купя друга марка,ама НЕ! След 1 седмица престой в сервиза за проверка и хиляди разправии че продават боклуци ми дадоха друг(добре че шефа им излезе точен),които се скапа след 3 месеца и пак 1 седмица без телевизор! Та няма такъв филм да ти върнат парите първите 3 дни след покупката !!! Никога не правете грешка да си купите Хитачи и тем подобни турски боклуци!
    Това за 3-те дни е просто неформално правило, което се спазва в някои от магазините.
    За да си сигурен за това как може да го върнеш, трябва да видиш какво пише на сайта на магазина.
    Принципно връщане до 7 дни има само при онлайн покупки, също и в Карфур съм връщал така по-дребни стоки.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Skopje, Macedonia
    Мнения
    10
    #192

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница

    Би ве замолил доколку некој има сознание каков панел користи Hitachi 32HXC41?
    Сликата изгледа сосема коректна и добра во однос на некој други модели кои се продаваат по цена од 220 евра по промотивна цена.
    Гледам доста незадоволни корисници.
    Благодарам.

    Please, can you tell me what panel does Hitachi 32HXC41 have.
    The picture was not so bad and the price was also Ok.
    Thanks a lot,
    Sashko

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #193

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница

    SaleSk
    Панелот е S-IPS од LG Display. Телевизорот е произведен од Вестел Турција.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Skopje, Macedonia
    Мнения
    10
    #194

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница

    Благодарам hristoslav2. Сликата во квалитет, се мисли на приказот на бои, сенки и агол на гледање беше многу подобар во однос на Sharp кој беше ставен покрај него. На форумов прочитав доста за телевизорот и знам дека го произведуваат во фабриката на Вестел, Турција, каде што се произведува и НЕО.
    Марките кои се продаваат кај вас ги има и кај нас. Поточно или во Техномаркет или во останатите маркети за бела техника.
    Благодарам на одговорот. Доколку го земам, ке споделам импресии. Се надевам дека се разбираме и дека нема да има потреба од Гугл транслејт
    Поздрав и убав ден.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Skopje, Macedonia
    Мнения
    10
    #195

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница

    Јас како што ветив. Се подновив со ново телевизорче за во спална соба, Хитачи смарт верзија, поточно 32HXC41.
    Бидејќи е секундарен телевизор, доволно беше да е 32 инча, и потребно беше да е смарт верзија, заради акција со детето
    Инаку купен е по цена од 215 евра. Мислам дека за оваа цена е одличен избор. Но сепак ке оставам времето да покаже за тоа.
    Првичните впечатоци се сосема позитивни. Има интересна графитна боја, различна од сите останати кои се црни мат или црни сјајни, се мисли на рамката на самиот телевизор. Сликата во поглед на квалитет на приказ е одлична. Релативно природни бои, не нападни, добар контраст, добра униформност на позадинското осветлување, одличен агол на гледање (резултат на IPS вградениот панел).
    Првично е поврзан на LAN и се гледа во најголема мерка преку интернет на YouTube. Сликата не лагува, не стробува, не сецка. Во менито има доста поставувања и можности за да се дотерува сликата по вкус на скоро секој гледач.
    Единствена замерка која ја имам е лошиот квалитет на батерии кои се ставени во пакетот, односно тие се меки како да се направени од пластелин. Препорачувам да не се ставаат во далечинската команда, односно да се заменат со нови уште од сам старт.
    Изработката, односно пластиката е просечна, телевизорот е релативно лесен и има многу тенок кабел за напојување
    Опремен е со аналоген и дигитален DVB-T и DVB-C тјунер, два HDMI влезови, два USB влезови кои можат да испорачаат максимални 500mA струја, CI интерфејс, SCART, VGA, Phones, Coax Out, LAN, side AV. Телевизорот има можност преку Wi-Fi Hitachi уред да се поврзе и безжично, но истиот морате да си го купите дополнително. Не е вклучен во пакувањето.
    Еве и неколку фотографии како тоа изгледа. Се надевам дека некому овие информации ке му бидат од корист.




























Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 23 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 20:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 22:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 17:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 14:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 20:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе