Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Panasonic ?

Гласували
342. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 19''

    0 0%
  • 26''

    2 0.58%
  • 32''

    78 22.81%
  • 37''

    35 10.23%
  • 42''

    153 44.74%
  • 47''

    59 17.25%
  • 55''

    15 4.39%
Страница 101 от 113 ПърваПърва ... 519199100101102103111 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,501 до 1,515 от общо 1684
Like Tree88Одобрявам

Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    7
    #1501

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте,

    Имам два въпроса.
    Появява ми се следния проблем с Panasonic AS740. Използвам SKYPE и доста често докато говоря ме изхвърля, продължавайки с активния канал. Стартирам skype отново и след малко ме изхвърля по същия начин. Интернет връзката е стабилна. Опитах да говоря през компютъра, който също е на безжична връзка и там няма проблем. От какво може да бъде?
    Ако се върже интернета директно с кабел от рутера към телевизора, ще могат ли да се използват екстрите като Panasonic Viera Remote Control през таблет, който е вързан към същата мрежа, но безжично?
    Благодаря Ви предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1502

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Вече сме го коментирали, че ако ползваш смарт функциите, телевизора задължително се връзва с кабел към рутера. В противен случай често връзката се разпада...поради куп причини.

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    7
    #1503

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    В такъв случай ще може ли да се управлява телевизора чрез таблет?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1504

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Какво чакаш - пробвай


    https://www.avforums.com/review/pana...v-review.10810
    stanislav77 одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1505

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Христослав, да те попитам откъде ти е инфото за 47"WT /DT/FT, че са с матрици на Панасоник? Понеже имам DТ и съм го сравнявал с WT, ами цветовете им нямат нищо общо. DT е с видимо по-точни цветове. На WT не можах да ги докарам близки. На око без апаратура, на Профешънал. Най-малкото червеното на WТ бие към розово. Панелът му е с по-голяма яркост. Като и двата си имат гаден glow ефект. Навeждаме на мисълта, че са на различни производители.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1506

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Някъде в нета, гледах снимка на субпикселната структура при 47DT и от там ясно се виждаше, че е тип IPS-Pro. Възможно е в друга серия да поставят IPS на Innolux.

    Panasonic: the whole truth about OLED and plasma
    Panasonic: tutta la verità su OLED e plasma | DDay.it
    We interviewed Yuki Kusumi, Director of Television Business Division of Panasonic. It speaks of OLED, flat and curved plasma, which did not make sense with the arrival of a better product.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1507

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Мисля, че матрицата е на ЛГ - 47DT60.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    7
    #1508

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте,

    Имах следния проблем с AS740. В един момент показваше, че има интернет връзка, но не можеше да отваря никакви интернет приложения. Връзката е с кабел през рутер. Минах на безжична връзка и резултата беше същия. Същевременно имаше интернет на другите устройства - лаптоп, таблет, GSM и т.н. Рестартирах рутера няколко пъти. Без ефект. Изключих телевизора няколко пъти, включително и от контакта - отново без ефект. На статус на мрежата показва, че има интернет, но не може да отвори нищо и казва да се провери интернет връзката. Накрая реших да върна заводските настройки, макар че не ми се искаше, но все пак го направих. Резултата беше същия. Намира мрежата, казва че се е вързало, но резултат няма. Изключих накрая телевизора. Днес опитах отново и всичко си беше наред. Отваря си всичко нормално. За съжаление всичките ми настройки, профили и т.н. отидоха на вятъра и сега трябва да се прави на ново.
    Въпроса ми е на какво може да се дължи? Как да се процедира в такива случаи и най-вече - как да се избегне? Благодаря предварително.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    56
    #1509

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте,
    Преди около година си взехме Panasonic TX-L47WT60E. Много съм доволен - всичко работи перфектно. Много ме радва нета - за сега не съм срещнал сайт, който да не тръгва, включително тежки Flash базирани страници.
    Въпросът ме е - може ли да ми препоръчате безжична мишка/клавиатура. Знам, че мога да ползвам и таблет/телефон, но ако искам например да натисна бутон на мишка и да провлача - не се получава.

    Предварително благодаря.

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #1510

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от Marinefox Ml Виж публикацията
    Здравейте,
    Преди около година си взехме Panasonic TX-L47WT60E. Много съм доволен - всичко работи перфектно. Много ме радва нета - за сега не съм срещнал сайт, който да не тръгва, включително тежки Flash базирани страници.
    Въпросът ме е - може ли да ми препоръчате безжична мишка/клавиатура. Знам, че мога да ползвам и таблет/телефон, но ако искам например да натисна бутон на мишка и да провлача - не се получава.

    Предварително благодаря.

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ECH-K400-TOUCH

    това или нещо подобно ти трябва

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    56
    #1511

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #1512

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    лично на мен тези са ми неудобни за работа
    разходи се до някой магазин виж ги и прецени дали са ти удобни
    след това поръчвай

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    28
    #1513

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте,
    Взех си PANASONIC TX-42AS650. На 28.10.2014 и не съм имал възможност да го настройвам подробно. С изключение, че на default/normal е малко тъмен, съм доволен.
    Имам въпрос. Като го вземах от Технополис в Бургас, продавач консултанта първо каза, че не бил сигурен дали не са само бройките дето са изложени и че щял да провери.
    След 1 минута се върна с един уж не разопакован. Но лепенката отпред върху екрана (говоря за цветната, на която обикновено пише Panasonic Viera и енергоспестяващия клас) беше видимо намачкана.
    После забелязах, че самия стериопор, който е в кутията беше счупен на няколко части. С изключение на тези забележки изглеждаше нормално, а и бързах защото трябва да взема мой близък от лекар след това.
    Тоест наложи ми се в един ден да избера телевизор и да ходим по лекари.
    Гледаме го телевизорът вече няколко дни, всичко изглежда ОК до колкото виждам.
    Остана ми някаква параноя, че телевизорът може да е бил взет, после в разрешения седем дневен срок да е бил върнат и после да са ми го продали на мен. Или пък да е стоял за мостра... Но гледах да не мисля за тези неща...
    Днес сутринта, кучето ни влезе в стаята, където държа кутиите и други непотребни неща. Животинчето е много възпитано и никога не пикае вкъщи. Приятелката ми обаче го хвана да маркира кутията на Panasonica. Точно нея. Съзнавам, че звуча абсурдно и смешно донякъде, но сега се чудим дали телевизорът е "нов" и "не разопакован" как го поисках или...
    Има ли някакъв вариант проверя колко му е Uptime-а (тоест, колко часове е работил)?
    Произведен е - 05.2014.

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #1514

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от Здравко Генов Виж публикацията
    Здравейте,
    Взех си PANASONIC TX-42AS650. На 28.10.2014 и не съм имал възможност да го настройвам подробно. С изключение, че на default/normal е малко тъмен, съм доволен.
    Имам въпрос. Като го вземах от Технополис в Бургас, продавач консултанта първо каза, че не бил сигурен дали не са само бройките дето са изложени и че щял да провери.
    След 1 минута се върна с един уж не разопакован. Но лепенката отпред върху екрана (говоря за цветната, на която обикновено пише Panasonic Viera и енергоспестяващия клас) беше видимо намачкана.
    После забелязах, че самия стериопор, който е в кутията беше счупен на няколко части. С изключение на тези забележки изглеждаше нормално, а и бързах защото трябва да взема мой близък от лекар след това.
    Тоест наложи ми се в един ден да избера телевизор и да ходим по лекари.
    Гледаме го телевизорът вече няколко дни, всичко изглежда ОК до колкото виждам.
    Остана ми някаква параноя, че телевизорът може да е бил взет, после в разрешения седем дневен срок да е бил върнат и после да са ми го продали на мен. Или пък да е стоял за мостра... Но гледах да не мисля за тези неща...
    Днес сутринта, кучето ни влезе в стаята, където държа кутиите и други непотребни неща. Животинчето е много възпитано и никога не пикае вкъщи. Приятелката ми обаче го хвана да маркира кутията на Panasonica. Точно нея. Съзнавам, че звуча абсурдно и смешно донякъде, но сега се чудим дали телевизорът е "нов" и "не разопакован" как го поисках или...
    Има ли някакъв вариант проверя колко му е Uptime-а (тоест, колко часове е работил)?
    Произведен е - 05.2014.
    виж началото на темата там пишеше как се влиза в сервизното меню

    параноята при теб е на доста високо ниво
    и е напълно излишна ако телевизора работи без проблем и няма външни дефекти

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1515

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Ако менюто е подобно на плазмите -
    "Menu -> Help -> System Information - на ред Status4
    (Menu -> Help -> Version -> Status4.).
    Числото след буквата представлява часовете, като увеличава стойността си на всеки 60 минути "заработено" време.
    [Статус 4 започва с А от 0001 до 0100 часа, след това B за 0100-0200 часа, след това C за 0200-9999 часа....]
    от А0001 до А0100 - първите 100 часа работа
    от B0101 до B0200 - вторите 100 часа работа...

    А0000- това са 0 часа работа"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  4. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  5. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе