Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 24 от 45 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 666

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #346

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Като гледам какви странни изисквания ( да не кажа друга дума ) имат някои хора, се убеждавам, че никога няма да се появи оператор, задоволяващ нуждите на 100% от потребителите.

  2.  
     
  3. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #347

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Ти нали си доволен ? Вземи посочи странните изисквания на някои хора, според теб за да могат и те да се убедят в правотата ти и да се коригират.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #348

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз даже не ползвам услугите на Виваком. Просто обобщих наблюденията си от различните теми и изискванията на някои хора - с шанс за осъществяване, клонящ към 0% от финансова гледна за операторите. Няма оператор / не само тук, но и по света /, който да инвестира в нещо, което го гледат или искат по-малко 0.005% от зрителите. Като не си доволен знаеш какво се прави - местиш се, а в краен случай ти пускаш такава услуга, за да видим заедно как се задоволяват безсмислени изисквания.

    П.С. При моят оператор също има неща, които не харесвам и бих искал да има и то далеч "по-нормални", но не съм тръгнал да се оплаквам.

  5. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #349

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nqmapa Виж публикацията
    Да питам ползващите IPTV на виваком - махнаха ли ви архива,тайм шифтинга на FOX ? И на още няколко канала изчезна. А дори едно съобщение не са пратили за предупреждение.
    Фокс държали правата на няколко канала та затова било така. Аз звънях заради нешънъла, и отговора беше нещо ала бала.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    214
    #350

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Аз имам 2 прости изисквания към тия дебили - първо ДА МОГА СПОКОЙНО да гледам телевизия, а не почти всеки път като си включа телевизора и да се налага хард рестарт на приемника заради нащърбената картина забиваща вероятно на 320х240 резолюция, както и ДА СПРАТ С ЛЪЖИТЕ, по няколко параграфа ме излъгаха зимата, когато се включиш към тях. А именно това че като си на 100mbps, колкото повече телевизори имаш, толкова е по-ниска скоростта, това че не ме включиха с оптика до дома, както ми бе обещано, това че нямат никаква поддръжка и не удовлетворяват желанията на клиента, ето например, АЗ ИМАМ И СЪМ КУПИЛ качествен кабел за връзка от оптичното устройство в мазето до апартамента ми, искам да бъде подменен тънкия UTP кабел, който поглъща смущенията и деградира качеството, заради мазалото от кабели, между които минава... многократно съм се обаждал и само с оправдания ми излизат насреща, затова че ги мързи да пратят 1-2ма техници да отключат шкафа и да сменят кабела, за което дори съм ГОТОВ ДА СИ ПЛАТЯ...

  7. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #351

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Дали има вариант да си прекратя предсрочно договора за тв и интернет.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #352

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Ми има, "само" трябва да си платиш всички оставащи такси до края му...

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #353

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Гледам,има програма тв предавания за Примера по каналите на Булсат,което,разбира се е много неприятно.Интересното е,че мачовете на Барса и Реал са по ф+хд,програма която липсва в пакета на Виваком.Булсат като стари тарикати им пробутаха 2 програми,а мачовете на лидерите по трета.Какво мислят от Вива,били ли са изиграни и можеха ли да сключат договор в който да си гарантират съдържанието.Въпроси на които вероятно няма да получим отговор.Жалко,за зрителите,които за да гледат Примера трябва да плащат на Була в едно с всичките им помии.Няма такава държава!Просто няма.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #354

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Има ли и какви са варинтите за гледане на 6 телевизора с един абонамент (по скоро на една чиния, да не се търси място за втора)? Става върос за едно и също място. В момента са максимума 4 и два телевизора увисват.
    Този пост е редактиран от yanko78; 21-10-15 в 08:58.

  12. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #355

    Re: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    @yanko78
    Купуваш си четворно LNB и мултиключ 5 към 8, монтираш, окабеляваш и си готов за 8 телевизора(1 спътник). Разбира се приемниците и абонаментите са м/у теб и оператора ти.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #356

    Отговор: Re: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zlatko Виж публикацията
    @yanko78
    Купуваш си четворно LNB и мултиключ 5 към 8, монтираш, окабеляваш и си готов за 8 телевизора(1 спътник). Разбира се приемниците и абонаментите са м/у теб и оператора ти.
    Благодаря за изчерпателният отговор.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #357

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Darakchiev Виж публикацията
    Дали има вариант да си прекратя предсрочно договора за тв и интернет.
    Оглеждай се дали случайно няма да направят промени в общите условия. В едномесечен срок имаш право да се откажеш, без да дължиш неустойки.

  16. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #358

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    омръзна ми да ми забива тъпия им рутер и скапания пишман оптичен нет с коаксиалните кабели.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #359

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    И кой те излъга,че нета ти е оптипен ?

  18. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    821
    #360

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Daxy Виж публикацията
    омръзна ми да ми забива тъпия им рутер и скапания пишман оптичен нет с коаксиалните кабели.
    Не само забива,но и си променя настройките.Пълен ташак им е рутера.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 45 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1475
    Последно: 18-03-24, 11:28
  2. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 10:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе