Страница 27 от 53 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследноПоследно
Резултати от 391 до 405 от общо 786
Like Tree221Одобрявам

Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    4
    #391

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Хора, пиша ви в тази тема, защотто не намерих по-подходящо място.... или можеби бях намерил, но от там ме изгониха най-безкруполно и потъпкаха за пореден път свободата на словото.
    Та за какво иде реч:
    Тази вечер по HBO даваха епизод от сериала Game of thrones, цялото семейство се бяхме наредили пред Тв и точно момента в който трябваше да почне..... греда...... Черен екран и голям надпис, че тия от Булсатком не са си платили.... Както и да е, превключих на HBO GO и с малко изпускане на началото всичко беше наред.
    Доста ядосан, влязох във форума на булсатком и намерих тема точно за този проблем, написах им какво мисля за тях, че е смешно да се плаща за услуга която не работи, че са едни лъжливи мижетурки и т.н. Изказах си и мнението, че е тъпо да се плаща за Диема спорт само заради едната Формула1 и на всичкото отгоре за 4 лв на месец дори не е в HD формат и така с мисълта за международния знак отправен към тях приключих темата.
    Минами, почувствах се удовлетворен, че си изказах мнението и оставих настрана таблета. След няколко минути обзет от любопитство, какво мислят колегите за ситуацията, влязох отново във форума на Измамниците и какво да видя....... Цялата тема беше изтрита, все едно че никога не е имало такъв проблем и никой не е писал и ред, не само това но и съм с бан до 27-ми април за това че съм написал какво мисля за тях и за скапаните им услиги.
    Та това е, кучетата си лаят, а кервана си върви!
    Да живее България и ще се поздравяваме вече със "здравей балък"
    Това е от мен, излях си душата тук, дано не съм бил малко досаден, но човек има нужда някуде да изрази себеси и да каже какво го мъчи.
    Приятна вечер!
    ockac23, Nasko Hristov и stoianmitkov харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #392

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    Доста е зле приложението за телевизия, изисква доста добра връзка и от време на време прекъсва през wi-fi , картината не е много хубава на голям екран, сега видях че предлагат максимално качество от 360p за интернет приложението, не знам как е при мобилните устройства.
    Аз съм много доволен от приложението.Гледам на iPad Air 2 и качеството на картината е отлично.Няма прекъсвания и може да си правиш отметки за програмата директно в календара.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #393

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    Доста е зле приложението за телевизия, изисква доста добра връзка и от време на време прекъсва през wi-fi , картината не е много хубава на голям екран, сега видях че предлагат максимално качество от 360p за интернет приложението, не знам как е при мобилните устройства.
    Ползвам приложението с андроид стик. Нямам проблеми с качеството.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #394

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ockac23 Виж публикацията
    Ползвам приложението с андроид стик. Нямам проблеми с качеството.
    Колега, може ли малко обяснения за този андроид стик! Колко струва такова нещо, от къде се намира, става ли за всички смарт тв. и как се работи с това чудо?

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #395

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    @stoianmitkov


    Има различни видове, модели и т.н. Аз лично ползвам ето този, взех го от амазон:

    http://www.aliexpress.com/item/Quad-...687498334.html

    Връзва се към HDMI порт на телевизора. Трябва ти мишка за да го управляваш. Клавиатурата си излиза сама on screen. Иначе е както всяко андроид устройство на гугъл. Сваляш приложението на булсат от google play и си готов. Можеш също и да си броузваш в интернет с него, да си гледаш пощата да ползваш всякакви други приложения направо на телевизора си. Нужен ти е WiFi router за връзка с нет.

    Наскоро мернах и тука в Технополис такива подобни стикове за около 150 лв. Излиза по-скъпо.
    Този пост е редактиран от ockac23; 21-04-15 в 19:58.
    stoianmitkov одобрява това.

  7. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #396

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    Доста е зле приложението за телевизия, изисква доста добра връзка и от време на време прекъсва през wi-fi , картината не е много хубава на голям екран, сега видях че предлагат максимално качество от 360p за интернет приложението, не знам как е при мобилните устройства.
    "Със сухо дупе... риба не се лови". При мен работи с мобилна връзка от Теленор така все едно съм в къщи и използвам услугата от доставчика.
    Картината е безупречна. Нямам никакви оплаквания относно качеството плюс факта, че има една камара Немски телевизии в приложението.... За мен лично е повече от супер. А това, че отсъства окабеляване само ме радва безумно много!!!!!!!!
    ockac23 одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #397

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Като гледам всички доволни са с android приложение, както съм писал коментирам интернет приложението, сега пак го гледах на компютъра на 50 mbps и картината на BTV HD не е кристално ясна.Дано андроида да е по-добре.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    8
    #398

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Ето един скрипт който пооправя малко визуално нещата в IPTV, за качеството на програмите ще чакаме булсат да го подобрят скоро
    Frogst одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #399

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Прав е колегата lazito5 във форума на Булсат е нещо като инквизиция и не се допускат недоволни клиенти.Освен това има (вероятно)и служители на Булсат които се заяждат и допринасят а отвращението на всички клиенти.
    Булсат може да се гледа ЕДИНСТВЕННО когато имате вила и да си сложите няколко приемника на различни места,иначе е отврат.''Очаквайте скоро'' пишат навсякъде с цел задържане на клиенти
    И моля колегите да пишат по темата а тя е ''Тв от Булсатком'' и нищо друго.Приложения и други глупости много добре ги знаеме,но това са детски работи
    jonov одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #400

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Колеги, моля за малко информация. Пуснах си пакета диема екстра, но много не ми се струва hd , а я рекламират за такава. Плюс това на логото пише само diema sport без hd след това. Моля за мнение от някой, който има наблюдение по въпроса!

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #401

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    СД е Диема-та , нЕма място за ХД варианта ...
    stoianmitkov одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #402

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Оригинално ли си е sd или булсат нещо я режат? В смисъл при виваком и близу също ли не е hd?

  16. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #403

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    Има ги и двата варианта аз съм на виваком и само когато е live е някаква имитация на HD

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #404

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    При Близу също ги има двата варианта. HD-то обаче не е имитация, но е само на живи предавания, а студията са SD .

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #405

    Отговор: Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

    При БулЯ е само СД варианта , както и БНТ ХД е в СД ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 27 от 53 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 672
    Последно: 16-04-24, 20:14
  2. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  3. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе