Страница 41 от 74 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследноПоследно
Резултати от 601 до 615 от общо 1108
Like Tree59Одобрявам

М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    7
    #601

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Ами дай по-подробно инфо за какво точно питаш.Ако може снимка и линк от някаде да се види нагледно и ще ти кажа дали ще стане.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    15
    #602

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Мисля,че повече се използва при запис от конзола,но не виждам вариант да не стане на приемника.А иначе представлява устройство което се закача към устройството,което предава сигнал,а самата карта записва сигнала.Снимки:

    hdpvr_medium.jpg

    Hauppauge Computer Works

    Тази май е с функция за запис на телевизия.


    И още един въпрос,как мога да гледам Евровизия и,на коя програма?БНТ няма да го излъчват.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    7
    #603

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Да това ще стане ама ми се струва малко скъпичко. А за Евровизия нямам представа.
    TVmaster одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    15
    #604

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Благодаря

  6. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    1
    #605

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Здравейте. Бих искал да попитам някой с опит - искам да запиша детски анимации от Супер 7 с аудио за дъщеря ми, че е малка. Имам смарт ТВ Тошиба, с конакс модул (но имам и сет-топ) но записва в .ts формат, който после върви само на телевизора. Не може да се прекодира, не върви на никакъв плеър на лаптопа.
    Мога ли да запиша анимацията (малкото пони, пчеличката мая и пр.) по друг начин - тв тунер за лаптоп не съм чувал да продават. Може ли чрез ДВД-рекордер и свързване с кабели да се получи? Към приемника с конакса ли да е, или със сет-топа? Или някакво друго устройство ако знаете, което да се продава във Варна, но да не е много скъпо, че за едни анимации не ми се дават 300-400 лв.
    Благодаря на всеки, който ми даде компетентно мнение.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #606

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Записа от телевизора се възпроизвежда само от същият телевизор. Шифрован е с вграден в софтуера на телевизора ключ.
    Има модели сет-топ-боксове, записа от които може да се възпроизвежда на компютър.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    78
    #607

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    От няколко дни имам следния проблем. ЕПГ-то като го включа ми дава само черен екран, без информация... Къде може да е проблема? Със сет топ бокс съм...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #608

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от collapse Виж публикацията
    От няколко дни имам следния проблем. ЕПГ-то като го включа ми дава само черен екран, без информация... Къде може да е проблема? Със сет топ бокс съм...
    Рестартирай приемника - изключи го от контакта за поне минута и след това превключвай между канал 1, бтв и нова (за да го подтикнеш към обновяване). С това би трябвало да се оправи.

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    1
    #609

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Здравейте,

    Имам няколко въпроса.

    Програмните пакети еднакви ли са за всички телевизори? В момента съм на Булсатком и някои канали от HD приемника ги няма на останалите приемници (примерно News7 до скоро беше само на HD приемника), на МСАТ отново ли е така, или каквото го има в пакета може да бъде гледано от всички приемници?

    За да гледам HD каналите, достатъчни ли са обикновения пакет и оборудването, което дават при включване, или се закупува отделно HD приемник?

    И понеже информацията в сайта им е прекалено оскъдна, да попитам някои който е минал през това, какви са всички такси, които трябва да платя за да се включа с 3 приемника. До колкото разбирам са 23лв на месец (основен пакет 17лв + два пъти по 3лв) + еднократно 20лв за включване на още два приемника, така ли е?

    Предварително благодаря .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    78
    #610

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zlatacho Виж публикацията
    Рестартирай приемника - изключи го от контакта за поне минута и след това превключвай между канал 1, бтв и нова (за да го подтикнеш към обновяване). С това би трябвало да се оправи.
    Мерси, оправи се - вече всичко е наред...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    85
    #611

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    След тези бури дето минаха във Варна само на мен ли ми е доста слабо качеството на сигнала на доста от каналите ми на цифровата а на еротичните канали нямам никакъв сигнал.Някой има ли подобен проблем ?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #612

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    В момента, при мен всичко е наред. След бурите смениха един усилвател на покрива - беше изгорял.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    РиоДеМаксуда
    Мнения
    77
    #613

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    бурята отмина отдавна, сега жега ни мори...
    та, това, което описваш, vanio, не е нормално и едва ли вече има много хора с подобни проблеми...
    затова, направи каквото зависи от теб: огледай външно кабелите и устройствата, рестартирай това, което може да се рестартира, ресканирай каналите на тв-то...
    и ако няма оправия се жалвай по телефона или в офиса като отидеш да си плащаш утре-вдругиден таксата...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    18
    #614

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Някой може ли да каже, защо когато пусна Картина в картина(КВК) повечето канали ги няма на втория тунер на телевизора това се получава при SAMSUNG UE-65HU8500 и при Samsung UE-46F8000 дали проблема е от телевизорите или от Мсат?

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #615

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    За да работят нормално двата тунера, трябва да имаш поставени два CI модула с карти в двете гнезда на гърба на телевизора.

    Между другото, вчера следобед нямах интернет в продължение на няколко часа, а телефонът им беше включен на автоматичен отговор: в оммента не може да се свържете с нас, опитайте по-късно. Явно не им се обяснява на служителите...Баси некадърното управление и контрол от страна на мениджърите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 41 от 74 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  2. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  3. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  4. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44
  5. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе