Страница 84 от 354 ПърваПърва ... 3474828384858694134 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,246 до 1,260 от общо 5297
Like Tree2904Одобрявам

Втора употреба климатици - част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #1246

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Няма как да Ви препоръчам машина, следа като не знам какво Ви предлагат.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    298
    #1247

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от laptop7788 Виж публикацията
    Гарсониера Варна южно изложение 41м3
    Много малка ми се види.


    "се справя много добре с топло 22гр. и студено 16гр." Я пак кажи лятото на колко гр. стоиш...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    20
    #1248

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Няма как да Ви препоръчам машина, следа като не знам какво Ви предлагат.
    Днес ми предложиха National CS-H258-A за кухнята. Допуснал съм грешка в обозначенията на квадратурата на жилищата, а тя е че съм писал кубици, да се чете квадрата. Гарсониерата е 40 кв.м.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Живее в
    Pleven
    Мнения
    100
    #1249

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    колега за 40кв ти трябват 8квт топлоотдаване

  6. dmi
    dmi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    20
    #1250

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте,днес съвсем случайно си купих от приятел прозоречен климатик SHARP AW-D18E.От две години него ползвал и ме попита дали някой не си търси.Та се спазарихме набързо,изпробвахме го на топло прави 53 градуса,а на студено 1 градус при 18 гр. външна температура.Работи много тихо.Ще ви помоля за малко инфо.и превод Благодаря.IMG_20140329_155128.jpgIMG_20140329_160228.jpg

    - - - - - - - - - -

  7. ogs
    ogs е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    15
    #1251

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Привет, някой може ли да ме осведоми по един въпрос, свързан с Toshiba RAS-285ER (2005-6, 3.2kW за отопление, COP 5.16).
    По-долу съм дал снимка от дистанционното му. Става дума за маркираният бутон - продавачът ми каза, че с него се пуска/спира йонизатора. Но според превода с google translate (japanese->english) на Pdf, който намерих, е по-скоро е някакъв бутон за самопочистване. Ако второто е вярно тогава как се пуска йонизатора, или той си работи винаги, когато е пуснат плазмения филтър?


  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #1252

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Този бутон е за активиране на самопочистване на изпарителя. Йонизатора работи с плазмениа филтър.

  10. ogs
    ogs е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    15
    #1253

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    10x за бързия отговор. Беше важно да го уточня, защото само заради този йонизатор (и плазмен филтър) ъпгрейднах напълно работещия му събрат 255LT, след 7 години служба..

  11. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    2
    #1254

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте,надявам се експертите по Японски машини да помогнат (и най вече Сашо които и преди го е правил). Доста усилия положих да намеря информация за следните две машини и по точно cop-a. Sanyo sap-c250vr и National cu-ba22s5 климите са доста стари а и Японси което прави намирането на инфо много трудно. Много благодаря на всеки отзовал се.

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #1255

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Тези машини сигурно си имат табелки с технически данни. Там всичко пише.
    Kasap, mirandi и Asen Ikonomov харесват това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1256

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    днес ЕДНИ ХОРА,ми сложиха ЕДНИ КЛИМАТИЦИ-2 броя................както винаги перфектен монтаж и машини.да са живи и здрави,като този път спестих и от софра НАБЪРЖЕ си тръгнахаMitsubishi MSZ-AXV40RS (1).jpg,National CS-406TB2.jpg

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1257

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    днес ЕДНИ ХОРА,ми сложиха ЕДНИ КЛИМАТИЦИ-2 броя................както винаги перфектен монтаж и машини.да са живи и здрави,като този път спестих и от софра НАБЪРЖЕ си тръгнаха
    Скръндза, поне поне заргана да беше ги почерпил. Ама ние тук не вярваме много - я снимков материал да видим...
    П.С. Честито и със здраве да си ползваш придобивките!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Stara Zagora
    Мнения
    15
    #1258

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравей, моля за малко помощ.Собственик съм на климатик Дайкин R25dhds. Ето и снимка на табелката от вътрешното тяло
    20140422_125423.jpg
    този модел климатик инверторен ли е или не. Може да е малко тъп въпроса ми, но ме притеснява режима му на работа, а той е следния:
    При зададена температура 23 градуса(същата е достигната и в помещението) компресора включва и започва да се развърта и достига 3.5А т.е 800W, съорветно вътрешното тяло започва да отдава топлина, след около 3 мин, тока е спаднал до 3А(690W),компресора на външното тяло изключва, тока пада 0.150А, а перката на външното тяло продължава да се върти още около 30 секунди и спира и тя. Турбината на вътрешното тяло намалява оборотите си и след около 4 минути пак се включва компресора на външното тяло и така процеса се повтаря. Задавам му по висока температура и климатика започва да работи почти на пълна мощност до достигане на температурата и започва пак да се повтаря описания цикъл по горе. Та въпроса ми е следния нормален ли е този ражим на работа?

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #1259

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Няма как да получите адекватен и напълно верен отговор, без да се знае техническото състояние на модела. Ако всичко му е наред, при тези външни температури е нормално. Минимума в режим отопление, по каталожни данни е 600 W при 80 W консумирана електроенергия.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Stara Zagora
    Мнения
    15
    #1260

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Мен ме притеснява ,че при каквито и да е условия (при режим отопление) няма понижаване на ел. мощността,примернно от 800w до 80W, и ако минимума му е 80W, аз такива стойности немога да отчета стигне ли мощността стойност 660W(3A ток) и климатика изключва

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе