Страница 105 от 354 ПърваПърва ... 5595103104105106107115155 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,561 до 1,575 от общо 5297
Like Tree2904Одобрявам

Втора употреба климатици - част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1561

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    и после що купуваме БОКЛУЦИ...................
    tony34al одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1562

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Аман от грозотии бе, докога ще ги слагате тези таралясници.Айде, дълга и безаварийна работа.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    12
    #1563

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте колеги, някой може ли да ми съдейства каде в Варна, Русе или Добрич мога да намеря японски климатик втора утпотреба Тошиба от UDR ili JDR серията, по принцип съм от Силистра но тук японски климатици не се предлагат или ако някой предлага са доста стари модели.

    Благодаря предварително за отделеното внимание
    .
    Този пост е редактиран от pitbullgar; 02-11-14 в 10:07. Причина: мод. едит

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1564

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    varnaclima ,japanclima - вторите не съм ги ползвал нямат офис в Шумен ,от първите съм доволен имам 1 машина от тях ,Саньото ( само че ново го вземах ) добър внимателен монтаж така както поисках го разположиха ,вече 6г бачка без грижи машината

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    28
    #1565

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте.Преди време питах тук за климатик тошиба RAS 285 YDR. Вчера отказа да работи. Вътрешното тяло има някакви признаци на живот. Работи на студено, в режим топло духа много слабо и то студен въздух, а външното тяло изобщо никакъв звук или признаци на живот, Правеше ми впечатление.че дълго време при изключен климатик външното тяло издаваше лек шум. Изключен имам в предвид изключен от дистанционното, а вкл, в тока.Рестартирах го пак не тръгва. Има ли някой идея какво би могло да е? Инересува ме има ли някой в София или Перник , техник на такива климатици, който да ми препоръчате? И може ли всеки техник който се занимава с климатици да ревизира тези втора употреба внос от Япония? Благодаря Ви предварително.

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #1566

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Сиси Виж публикацията
    може ли всеки техник който се занимава с климатици да ревизира тези втора употреба внос от Япония?
    Ако материята не му е чужда и не гледа климатизатора като "голям камък", защо да не може да Ви помогне?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    28
    #1567

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    А Вие Aleksandars ,нямате ли някаква идея какъв може да е проблема? Моля ако знаете някой в София запознат да ми го препоръчате.А между другото току що го включих и работи, но искам да извикам техник да го погледне все пак . Идва зима и да не ме остави в студовете.

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #1568

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    По описаните от Вас симптоми, не знам дали ще се намери човек който да може да направи правилна диагностика. Подобни проблеми много трудно се решават пред компютъра, а е необходимо да се направят замервания и диагностика на машината на място.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    28
    #1569

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Моля Ви тогава ми препоръчайте някой

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #1570

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Имам колега от София на който мога да разчитам, че може да направи диагностика, но дали ще е свободен е друг въпрос. А разбира се, въпроса опира до желание.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    28
    #1571

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Възможно ли е да ми дадеш телефон, смятам че мога да се договоря с него когато е свободен.

    - - - - - - - - - -

    Проблем ми е да се обадя на фирмата , която ми ги монтира / имам 3бр.такива климатици/ , защото са от Пловдив и като им платя транспорта и повредата и ще ми се хване екстра, затова искам някой от по-близо, но нямам представа на кой и ще ти бъда безкрайно благодарна , ако ми дадеш телефона на колегата ти.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    12
    #1572

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте съфорумци, знаете ли някой модели японски климатици които да са еквалент на климатиците на Тошиба PDR,UDR,JDR серията която има дисплей на самия климатик който дисплей да показва градусите,консумиращата моментна енергия в ватове, влажноста на въздуха и тем подобни екстри, питам ваз защото немога лично да си намеря тошиба рециклирана от дадените серии без значение номерацията,просто ги няма обърнах целия интернет, ходих на място в варна и никаде няма тошиба има само чисто нова която е доста скъпичка.Ще съм ви благодарен да ми предложите някой модел които има такъв дисплей,надали от всички сериозни производители на климатици само Тошиба да я имат тази екстра.Благодаря ви предварително.

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1573

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    къде има чисто нова , с каква мощност ?

  17. ogs
    ogs е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    15
    #1574

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте, някой може ли да даде насоки за следния случай. Става дума за Toshiba 255SD, който се ползва 8-ма година за отопление (и вероятно още толкова години в Япония
    Като застудя започна да прави следното - престава да духа топло, струята става студена, перката на външното тяло спира и 2 от лампите почват учестено да мигат - лявата зелено, дясната червено. Дясната мисля, че е за филтър, но той се чисти през няколко дни.

    7747376X.jpg

  18. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #1575

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Това е индикация за проблем. След като се получи това, машината може ли да бъде стартирана отново от управлението?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе