Страница 77 от 110 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,141 до 1,155 от общо 1649
Like Tree696Одобрявам

Собственици на климатици 100V - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #1141

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Ситуацията е точно такава, и за нови и за ползвани. Повечето фирми слагат без даже да знаят какво слагат и забравят. После не ги търси за нищо. Аз затова след като взех първия нов на 200V, се отказах и минах на европейци. Просто тука няма кой да ги обслужва, а ако трябва да търся помощ от "меката" става бавно и скъпо! Моя извод е такъв, добра инвестиция са "японците" но само в определени градове!
    necata2, mkukas, emil vasilev и 1 други харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,710
    #1142

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Аз се чудя как някой е налял толкова пари без да знае какво купува. Това само жена го може...
    Като се купува скъпа техника се проучва и се пита. Едва ли е тайна, че е за японския пазар.
    Иначе за превода подкрепям колегите, а покупката е хубава.
    Kasap, justify, SPSt и 2 други харесват това.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1143

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Той климатика е хубав, ама не е от правилния магазин.
    Този пост е редактиран от avenger; 19-01-17 в 20:37.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1144

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Не знам защо във Варна се ценят толкова Урурувците - всеки трети клим е такъв.
    Явно доста хора там имат нужда от овлажняване...
    estqwerty и mkukas харесват това.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1145

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Там пари имат ве
    DUNDURMA и mkukas харесват това.

  7. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #1146

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от Rumb@ta Виж публикацията
    Аз се чудя как някой е налял толкова пари без да знае какво купува. Това само жена го може...
    Като се купува скъпа техника се проучва и се пита. Едва ли е тайна, че е за японския пазар.
    Иначе за превода подкрепям колегите, а покупката е хубава.
    Абе не само жените го могат. Имаме си 2 ядрени реактора поръчани и платени без централа, където да бъдат монтирани. Да не обиждаме жените, че ако почнем да сравняваме, какви мъжете ги дробим......
    justify одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #1147

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Абе не само жените го могат. Имаме си 2 ядрени реактора поръчани и платени без централа, където да бъдат монтирани. Да не обиждаме жените, че ако почнем да сравняваме, какви мъжете ги дробим......

    Дробим ги, ама за сметка на тяхното мрънкане.
    justify одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1148

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Това за скъпото и Меката не вярно.Изсипваш едни пари на правилните хора,за правилната машина ,с правилния монтаж и се виждате или за профилактика след 3-4 години или да пиете лятоска по една ичкия.
    Aleksandars, vadim, hawai76 и 1 други харесват това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    67
    #1149

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Kasap е ползваме си и двете! Няма значение, кой къде живее и колко "комфорт" може да си позволи.
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 20-01-17 в 06:31.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    Варна
    Мнения
    17
    #1150

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Искам по подробно да обясня за моя Уруру сарара. Купихме къща с котел на ток 24 кw. Предишния собственик е крал ток . Отопляваме около 100кв.м. Мислехме за термопомпа, обиколихме много фирми, срещнахме се с много несериозни хора. Имаме няколко оферти, но на тръбите най-вероятно няма изолация и не могат да се ползват за охлаждане. Ще слагаме климатици. В апартамента имаме подов Дайкин 50 и сме страшно доволни. Значи ще купуваме пак Дайкин. Дневна 65кв.м. казаха ни , че ни трябват два климатика. Харесах Уруру -то заради много високия SCOP и някои екстри. Имам разни каталози. Четох. Ще вземаме най големия и още един по-малък климатик. В термоклима отидохме просто да видим и те никазаха, че имат по-голям , който ще ни е достатъчен. И без това имахме проблем с мястото на вторият климатик. Букви не съм гледала, изобщо не съм предполагала ,че има някакъв паралелен внос . Всичко го разбрах след монтажа , когато видях дистанционното. Аз и на другия Дайкин не му знам буквите. Просто ни заблудиха страшно много.Другата седмица ще ни носят европейско дистанционно, ще слагат трансформатор, и тъй като и монтажа им е калпав ще сменят и тръбния път - ще го удължават. Лично шефа на фирмата ще дойде. Сега за климатика . Топли, но има някакъв шум ( най вероятно външното тяло ). Вечер го слагаме на безшумен режим и след време дава някаква грешка А6 ( това го виждам на приложението, има W-F контрол) . Най вероятно съм включила нещо( ветилация? ) . Изобщо пълно разочарование. Дано другата седмица наистина оправят всичко, защото тогава започвам с КЗП. Няма да оставя нещата така. Машината може да е хубава, но само толкова. От там нататък всичко е пълна трагедия

  13. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #1151

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Явно имало още наивни потребители които с радост си подаряват доверието и парите на Термоклима. Дано не се стига до КЗП, не възлагайте много надежди и на тях.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1152

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Хората в случая не са виновни, надяват се, че получават това, което искат.Колко народ през годините мина от тук по техния път- доверил се, купили и тук разбират, какъв е проблема.
    DUNDURMA, justify и mkukas харесват това.

  16. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #1153

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Аз друго не разбирам: как някой си дава парите без да знае какво купува, независимо дали са 5, 100 или 5000 лв. Човек каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи. Купили сте си възможно най-добрата машина на пазара, но сега упорито се опитвате да я окепазите. Визирам напъните да си смените ДУ. Прочетохте ли нещо за японските машини? Разбрахте ли, че ако ДУ не е оригиналното има голяма вероятност да не Ви работят някой функции. ДУ, което ще Ви доставят дали ще бъде точно същият номер като Вашето? Дълбоко се съмнявам. Дистанционните с йероглифи изобщо не са толкова страшни. Щом жена ми, която е пълен а-техник се справя с основните функции- пускане, спиране, температура, плазма и аспирация, значи всеки може да се справи, особено при наличие на читав превод на дистанционното.
    Фирмата също има някаква вина, но и вие си имате. Спирам дотук, защото ако продължа рискувам да се обидите!
    Пожелавам Ви успех!
    Celeronix и teon харесват това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    55
    #1154

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Аз пък с ръка на сърцето си признавам, че като отидох да си купувам климатик, не попитах дали дистанционното е на японски и трябва ли да си слагам трансформатор.
    Този пост е редактиран от avenger; 20-01-17 в 19:11.
    mkukas одобрява това.

  18. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #1155

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Японец с европейско дистанционно е все едно на ферари да му сложиш двигател от трабант, и да половината функции няма да работят не се кахърете научете ги тея пусти 6 бутона които ще ви трябват вкъщи всичките ми клими са с такива дистанционни и няма такъв кеф превод ще ви намерим а другото тая фирма мъка мъка вече е късно дали сте си парите жалко машината е хубава .Особенно Уруро няма да работи с европейско дистанционно най вероятно .
    Този пост е редактиран от hawai76; 24-01-17 в 21:54.
    DUNDURMA, SPSt и mkukas харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 77 от 110 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнения от собственици на климатици LG
    От zhelko във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 15
    Последно: 27-07-15, 18:50
  2. Отговори: 13
    Последно: 19-12-14, 14:04
  3. Собственици на климатици 100V
    От dean във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1726
    Последно: 23-10-12, 09:00
  4. Собственици на климатици
    От Vanquished във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 122
    Последно: 02-02-12, 18:32
  5. Отговори: 2
    Последно: 12-08-11, 23:17

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе