Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 91 от 116 ПърваПърва ... 41818990919293101 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,351 до 1,365 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1351

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Баси каръка дето си - трябва да те запишат в рекордите на Гинес..На твое място, бих писал на Панасоник Европа..да им разкажа одисеята си.

    P.S. Моят 50VT20E още си работи без проблем - купен Август 2010 година

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    626
    #1352

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    дали съм карък - не знам, но само се моля да имам възможност да изпитам собственоръчно тези 100 000 часа живот на панела , че досега все нещо не се получава - тъкмо си разработя телевизора и хоп - той се развали
    а аз много си пазя и щадя техниката

  4. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #1353

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Здравей, бъди сигурен, че не можеш да достигнеш тези часове . Дори и да не спираш телевизора ще ти трябват над 11 год. за да направиш 100 000 часа. При нормална употреба отиваме на над 30 г, което смятам за невъзможен срок. Телевизора просто ще бъде смешен пред съвременните си аналози и несъвместим с доста стандарти. Така ,че си вземи телевизор по възможност с удължена гаранция и не му мисли.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    8
    #1354
    Попаднах на един панасоник който получи проблем с включването.не иска да запали зелената лампичка отпред светва но екрана си остава черен и няма никаква реакция. Май са сериозни нещата ?

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1355

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Изключи го от захранването и от всички свързани с него устройства(за 5 минути)а после го включи и стартирай отново. Пиши какво става.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    52
    #1356

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Такааааа, тъй като съм супер доволен от Panasonic ТХ-P60ZT60E днес отидох до Технополис и купих последната бройка, която е била мостра 4000 часа и мноооого добра цена + 5 години гаранция.
    Телевизорът има на две места съвсем леки Image Retention(IR,виждат се само на чисто бял или чисто син екран. Надявам се да успея да ги изчистя. Приемам съвети и препоръки, за колко време да пускам заливки(какви) и на какви настройки да е TV-то.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-08-14 в 14:02.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    626
    #1357

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    вече съм с нов панел - този път не ми смениха телевизора с нов , а ми подмениха панела .
    предния панел е навъртял 1720 часа и около 1190 вкл/изкл . сега разработвам новия - дано изкара повече

    п.п сега си ъпдейтнах и софтуера с новата версия - беше 1266 а сега е 1267. някой да знае в какво се състои ъпдейта?
    Този пост е редактиран от apmil4ev; 10-08-14 в 13:49.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1358

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/


  11. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    626
    #1359

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    интересно, в тази страница Source Code Download Page има сорса на фирмуера

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    11
    #1360

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Следният проблем:
    Тук-там, като че ли най-вече при бързи сцени градациите по яркост се накъсват; вместо плавен преход има черги от стъпала; като нискобитов цвят.
    Грешка в настройките, слаб процесор или... Телевизорът е 42ST60. Имах същия проблем с друг телевизор, едно Сони 42W655, но там в менюто има настройка "плавен преход", а при Панасоника не намерих нищо в този смисъл.
    Предварително благодаря!

  13. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #1361

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kim22 Виж публикацията
    Следният проблем:
    Тук-там, като че ли най-вече при бързи сцени градациите по яркост се накъсват; вместо плавен преход има черги от стъпала; като нискобитов цвят.
    Грешка в настройките, слаб процесор или... Телевизорът е 42ST60. Имах същия проблем с друг телевизор, едно Сони 42W655, но там в менюто има настройка "плавен преход", а при Панасоника не намерих нищо в този смисъл.
    Предварително благодаря!
    При мен е същото, бях питал и никой не можа да ми отговори. За първи път имам плазма и аз така смятах че трябва вече да виждам бързо минаващите буквички на рекламите, но... уви, не е така. доста ме разочарова това честно казано. Естествено е че няма как да включа IFC на Максимум или Среден за да се подобри това.

    Имам едно питане и аз: Защо когато гледам от плеъра си филми на всеки 30 минути ми излиза горе вдясно "Игрово време 30мин." , "Игрово време 60мин." и т.н. От къде мога да го спра. Преди не се появяваше.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1362

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Ако имате предвид "бягащи" текстове , то в повечето случаи телевизиите така си ги излъчват - кофти , вижда се и на стари CRT тв .
    За надписа "игрово време" мисля ,че се появяваше при включен режим "игра" , ама сега не съм пред тв и не мога да проверя с точност .

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1363

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kim22 Виж публикацията
    Следният проблем:
    Тук-там, като че ли най-вече при бързи сцени градациите по яркост се накъсват; вместо плавен преход има черги от стъпала; като нискобитов цвят.
    Грешка в настройките, слаб процесор или... Телевизорът е 42ST60. Имах същия проблем с друг телевизор, едно Сони 42W655, но там в менюто има настройка "плавен преход", а при Панасоника не намерих нищо в този смисъл.
    Предварително благодаря!
    Colour banding - Wikipedia, the free encyclopedia
    Причината е, в наистина нискобитовият цвят в телевизионният сигнал - 6bit, докато видеопанела ти е 10bit(още през 2008 година Pioneer пуснаха модел с реални 12bit на цвят)
    Може да забележиш от време на време и постеризация
    Posterization - Wikipedia, the free encyclopedia

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    При мен е същото, бях питал и никой не можа да ми отговори. За първи път имам плазма и аз така смятах че трябва вече да виждам бързо минаващите буквички на рекламите, но... уви, не е така. доста ме разочарова това честно казано. Естествено е че няма как да включа IFC на Максимум или Среден за да се подобри това.

    Имам едно питане и аз: Защо когато гледам от плеъра си филми на всеки 30 минути ми излиза горе вдясно "Игрово време 30мин." , "Игрово време 60мин." и т.н. От къде мога да го спра. Преди не се появяваше.
    Размазмането на текста от бара в рекламите зависи от скоростта му на движение. Някои рекламни агенции вече се усетиха и при част от рекламите текстът се чете. Проблемът е, че поръчителя иска точно определен текст да мине за определеното за рекламата време...но без да се интересуват какъв ще бъде крайният ефект. Пускането на IFC ще оправи проблема но после, като си пуснеш филм задължителлно го изключи.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    11
    #1364

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    @hristoslav2: Сърдечно благодаря; както винаги - на ниво!

  18. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #1365

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    И от мен благодарности за разясненията. В крайна сметка се оказва че телевизора ми е прекалено добър и хубав и затова изкарва лоша картина
    Ако се замисли човек така излиза.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе