Страница 10 от 167 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 2504

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #136

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    О да , този си заслужава , а и цената у нас му падна и е отличен избор в момента .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #137

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз търпеливо чакам Леново официално да предлагат телефони в България :rolleyes:

  4. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #138

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    От магазина на ул. "Раковски"- София казаха , че най -рано през август , било свързано с цялостното лицензиране за Европа на телефоните . Собствениците на Леново имат проблеми с със софта , непрекъснато сменят РОМ-ове , флашват , все нещо ги мъчи , проблеми с двете сим карти , Гугъл плей с българския езиков вариант нещо го няма , иначе са много атрактивни и на ниски цени .

  5. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #139

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз от известно време също се каня да сменя моя Сони-Ериксон Нео с нов, но mtk платформа и нещо не мога да ги харесам тези Леново! Масовите им модели са с добър хардуер и някакви екрани с ниска резолюция!
    Гледам в тубата руски ревюта на най-новите висок клас китайчета и за сега категорично съм се спрял на Zopo! Държа да не е над 5 инча и по възможност 4,7, но с фул хд екран, но такъв екран май само HTC предлагат. Държа да не е с по-малко от 2ГБ рам и камерата му да не е по-лоша от моята, а от ревютата които гледам, само на зопото е по-добра от моята. Всички други като им зумна снимките и на 50-70 метра груба преценка размазват детайла, а моя и на 200 метра не размазва, нищо, че е вече порядъчно остарял.
    Не, че съм фотограф, но често ми се налага да го ползвам за лупа. Стари, ситни затрити надписи които и с лупа не мога да разчета, с телефона като ги снимам и със зума ги разтегля ги разчитам перфектно. Таблета ми Глакси 10.1 Ноут прави с почти същото качество снимки на всякаква светлина, но за тази цел не се справя! тествал съм го.
    Много вярно ми служи телефончето все още. Никога до сега не ми е забил и да се наложи рестартиране. Имам повече от 1 година без да се е налагало да му вадя карта или батерия, но вече не ми стига ресурса му. Като му пусна джипиеса и като ми звънне някой, вдигна ли му и се побърква, а и постоянно пищи, че няма памет.
    На няколко пъти мъчих да го руутна и да му разкарам разните боклуци, ама неуспешно и ме е страх по-рискови операции, че да не ми стане спешно обзавеждането с нов телефон.

  6. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #140

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Китайците напреднаха страшно много , а и имат марки с отлично качество и ниски цени . У нас има магазини , които ги предлагат с гаранция , с цена 100-150лв отгоре на китайския сайт , но трябва да се има предвид , че номера с "подарък" за 25$ вече почти не минава и следва такси и ДДС по фактура . Аз чакам да се появи THL 5000 , който е с 5000мАч батерия за 300$
    http://en.thl.com.cn/product/thl-5000.html

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #141

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    На 20-тия ден пристигна Леновото S920 на жената и е доста добро, от първи впечатления, екрана вади добри цветове.
    На външен вид пристигна опакован като дреха/ мек пакет/ с обядено съдържание toy $50, ама директно в митницата са го запратили пощите. За деня поне 10 такива е имало в Русе, изпратено от SG /Сингапурските пощи/. И митничарката иска да види поръчката и/или и извлечение от плащане, на което да е виден номера на пратката, който ти дават за тракинг. Разделих се с допълнителни 3.50 такса и 44 лв и нещо ДДС. Мито се дължало над 150 Евро. Като понатрупа малко стаж ще драсна повечко за тела За крайна цена от 275 лв е перфектен!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    111
    #142

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    LG G pro 2 да не е модел само за Азия? В официалния сайт на LG го няма нито у нас, нито в Англия, нито в Германия

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #143

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #144

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    в нета има доста тестове на подобните нему и всичките доказват 2 неща:

    1. телефонът е супер
    2. полза от 8 ядра за момента няма

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #145

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    8 ядра харчат батерия повече от 4 ядра
    както каза един мой познат - може да е мтк ама е по икономичен

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #146

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Да ви е честит. Huawei Honor 6 – конкурент на Galaxy S5 и iPhone 5S | TechNews.bg говори се че ще е по-евтин от Акцент 7 което е отлично.Атунтуто удря 37000

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    111
    #147

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Kaкто повечето от вас сигурно знаят - HTC one dual sim беше изтеглен от пазара (поне официалния) у нас поради софтуерен проблем - губеше обхват на едната SIM. Искам да попитам - този проблем само за бройките за нашия пазар ли беше, ако купя такъв телефон сега - има ли вероятност да има същия проблем?

  16. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #148

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    MTK са първите които пуснаха хардуер с 2 сим карти и от тогава, всичко с мтк е двусимово! Имат създадена традиция вече и е нормално техните двусимови апарати да работят най-добре. Резервиран съм към всички двусимово различно от мтк, както в случая с нтс.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    8 ядра харчат батерия повече от 4 ядра
    както каза един мой познат - може да е мтк ама е по икономичен
    Всеки смартфон или компютър харчи толкоз колкото се натоварва с приложения. Ако на 4 ядрен и 8 ядрен вървят едни и същи приложения с еднакво натоварване на хардуера, може и да се окаже, че 8 ядрения да е по-икономичен, поради това, че е по-нова разработка и по енергийно ефективен.
    Но, това е само теоретично. Просто, с по-мощния хардуер ползваме повече ресурси за които си требе лЕб.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244

  18. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #150

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    От вчера и аз се обзаведох с нов китайски смартфон и съм много очарован! Почти половин година отлагах, че не ми се даваха 500 лева за нов телефон, а по-евтините не ме устройват като параметри за нуждите ми и крепях криво-ляво старото Сони-Ериксон Нео, но изведнъж се скапа окончателно след почти 3 години ползване.

    Обзаведох се с това ЗОПО 980+ и още не съм му нагласил всичко, но за 440 леФа от продавалника чисто ново е убииствено. Сега големия проблем ми е да му намеря силиконов гръб, че в комплекта е с флип капак, който го намирам за пунта мара работа, а нямам намерени е да му треперя. Преди сониериксона имах дел страйк и гол не можа да ми изкара и една година! Нацепи му се джама от падане, а сониериксона още като го купих му взех силиконов калъф и протектор и в момента е като нов, а поне 5-7 пъти е падал на твърдо от над един метър височина.

    - - - - - - - - - -

    Особено много държах на камерата, да не е по-лоша от тази на остарелия ми вече СЕ Нео и от ревютата на новите от този клас, останах с впечатление, че зопото правят най-добри снимки, но ми са струва, че общо взето не е по-добър от стария в това отношение, но за това за което ми трябва най-много върши работа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 167 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 08:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 22:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 15:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 23:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 04:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе