Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Акумулаторна отвертка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #31

    Re: Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: Акумулаторна отвертка

    Чакай малко, ти ми даваш линкове за професионални бормашини и то с кабел! Темата е за акумулаторна отверка-перфоратор, за домашно ползване и ако се налага човек да си пробие някоя дупка. Не съм ли прав? Просто ти пишеш за съвсем различни работи :-)
    Този пост е редактиран от shogo; 11-02-14 в 10:29.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    58
    #32

    Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: Акумулаторна отвертка

    Какво има да чакам, първия ми пост относно силата на пробиване:

    Цитат Първоначално публикувано от plochkatabg Виж публикацията
    0.5J си е общо взето гъделичкане, перфоратор под 1,5-1.8J си е напълно немощен. Евентуално за тухла би могло да стане, но си зависи и от тухлата, има доста здрави единички с които сигурно бая ще се озори, ако трябва да се направят 20-тина дупки. Бетон 10-ка ми се струва мисията невъзможна.
    Твоя отговор:

    Цитат Първоначално публикувано от shogo Виж публикацията

    Къде пратихте нещата при професионални уреди над 1000 лв? Темата е за домашно ползване!


    Помислих, че не можеш да намериш Метабо с 2.8J за 600 кинта, затова ти дадох линк.

    Основно идеята ми беше, че тези 0.5 J си е гъдел и ти дадох колко трябва да е поне 1.5-1.8J, линка по доло няма нищо общо с мнението ти ... над 1000.


    Акумулаторен перфоратор Metabo BHA 18 LT Compact /2 х батерии 1.5Ah/ - Цена - Продажба

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #33

    Re: Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: Акумулаторна отвертка

    Както, казах, безсмислено е да спорим. Има си тема, има си и питане, ти даваш съвсем различни неща и на много високи цени, главно за професионално ползване. Както отчетох и боша е скъп(който е 300 лв). За домашно ползване е идеален, не вярвам някой да тръгне да дупчи къщата си като швейцарско сирене и то с дупки над 10мм :-)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    58
    #34

    Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: Акумулаторна отвертка

    Цитат Първоначално публикувано от shogo Виж публикацията
    Има си тема, има си и питане, ти даваш съвсем различни неща и на много високи цени, главно за професионално ползване. Както отчетох и боша е скъп(който е 300 лв). За домашно ползване е идеален, не вярвам някой да тръгне да дупчи къщата си като швейцарско сирене и то с дупки над 10мм :-)
    Аз също не смятам да споря, но целият ти последен отговор изцяло противоречи с написаното досега.
    Колегата пита за акумулаторна отверка, ти защо го прати при перфораторите? Аз моето мнение спрямо конкретния въпрос на питащия съм го дал в предишно мое мнение и е точно на място, това че споделих, че тази сила на удара е гъделичкане и явно това те подразни, та изместихме темата въз основа на твоите последвали въпроси, които няма лошо също да се знаят.

    Що ли някъде ми се мерна, че пишеш в женски род и май вече го преправи, ако е така-жена трудно пада по гръб, ама от време на време си трябва!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #35

    Re: Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: Акумулаторна отвертка

    Цитат Първоначално публикувано от plochkatabg Виж публикацията
    Аз също не смятам да споря, но целият ти последен отговор изцяло противоречи с написаното досега.
    Колегата пита за акумулаторна отверка, ти защо го прати при перфораторите? Аз моето мнение спрямо конкретния въпрос на питащия съм го дал в предишно мое мнение и е точно на място, това че споделих, че тази сила на удара е гъделичкане и явно това те подразни, та изместихме темата въз основа на твоите последвали въпроси, които няма лошо също да се знаят.

    Що ли някъде ми се мерна, че пишеш в женски род и май вече го преправи, ако е така-жена трудно пада по гръб, ама от време на време си трябва!
    Така, пиша наистина за последен път тука. Виж, добре, как се развива темата и какво всъщност иска човека. Да завие/отвие някой винт и да си пробие някоя дупка, ако му се наложи. Още иска добра батерия, защото няма да го ползва много и се притеснява да не се скапе. Е, аз му предлагам точно това. Ползвам го вече 5 години, на мен си ми върши идеална работа за вкъщи. Батерията е зареждам 1-2 пъти в годината. Никакъв проблем с нея. Отчетох, че е малко скъп, аз си го взех на промоция за 250лв(и аз нямаше да дам 319, идват ми вече в повечко). Та, мисля съм точно по темата ;-)

    П.С. Женския род беше грешка при писането, затова едитнах. Познавам и много мъже, които не падат по гръб и си знаят тяхното, като коне с капаци :-)

  7. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #36

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Здравейте, да не пускам нова тема, а да попитам в старата...

    DWT Ударна бормашина 810 W DWT SBM-1050 T, я дават, че си регулира оборотите, дават и нещо като 2-скоростна предавка, дали ще може да се сложи вътрешен шестостен за захващане на битове (като на винтоверт)? Какво ще кажете за марката, дават и голяма гаранция, заслужава ли си?

    Благодаря....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #37

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Средна ръка - над лошите китайци, но под средните.В общи линии дървена марка, сравнена с хубав инструмент.Може да се ползва за завиване, ама с 2,6 кг машина ще ти увиснат ръцете, особено ако завиваш на таван, пък и няма регулатор на усилието, ще караш на изуст.За някой и друг винт става, ама за повече не си заслужава.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #38

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Имам малко по-старият модел, като цяло, цяло лято я тормозех за разбъркване на шпакловки и лепила. Както каза колегата за винтоверт нестава - тежка е. Като цяло за домашно използване е супер.

  11. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    2
    #39

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Ето една машинка която би покрила изскванията ти Винтоверт-бормашина акумулаторен

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    2
    #40

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Аз бих ти препоръчал Bosch PSR Select. С вградени накрайници, много е яка.
    Цената е почти като на IXO-то. Виж тук: Акумулаторна отвертка Bosch PSR Select | Да Знаеш Как

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 22-11-13, 13:26
  2. Отвертка с триъгълен връх
    От Mindbased във форум Друга битова техника
    Отговори: 5
    Последно: 10-11-09, 21:32
  3. Отговори: 4
    Последно: 21-03-09, 21:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе