Страница 15 от 21 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 309
Like Tree130Одобрявам

Лудогорец в Евротурнирите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #211

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    бе те и навремето дойдоха на разходка с ЦСКА,ма са ИЗХОДИХА
    Когато стана това, преди скромните 32 години, не знам какво помниш, но явно не е много.
    Ливърпул тогава дойде на война, а не на разходка.
    ЦСКА тогава реално беше един от най-добрите европейски отбори и имаше реален шанс да стане номер 1.
    Да напомням ли, че в тогава детронирания европейски шампион играят Кени Далглиш, Иън Ръш, Греъм Сунес, Брус Гробелар?
    Сега имаме един голям Стивън Джерард и един потенциално бъдещ голям Стърлинг, който не е заслужил още да помня първото му име.
    Аналогията е по-добре да я правиш с мача преди 9 години.
    Хората си свършиха работата, разходиха се у дома и постигнаха това, което им трябваше...

    Kasap, прав си.
    В тази игра, най-важното е постиженията и класирането.
    Миналата година Крейзифорест се напънаха, но не успяха да стигнат до най-доброто класиране на БГ отбор в новата история на 21 век, отпаднаха едно стъпало по-рано от Левски.
    Тази година успяха да изравнят постижението ни - 4-то място в група от ШЛ.
    Така че, вървят нагоре.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #212

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    ее не е точно така .. представянето на Левски в ШЛ беше срамно ,докато сега се представяме достойно и показваме добър футбол

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #213

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ее не е точно така .. представянето на Левски в ШЛ беше срамно ,докато сега се представяме достойно и показваме добър футбол
    Срамно? Загуби от Барселона, Челси и Вердер с разлика са нормални за български отбор според мен. Въпрос на желание от страна на отбор в ШЛ от големите 4 - Испания, Англия, Италия и Германия е дали да те бие с 1 или 5 гола, малко зависи от теб. Има моменти, в които на големите отбори им се играе, всичко им се получава и падаш много., И други, в които по-трудничко се получават нещата, има тактики да се пазиш и почиваш и падаш само с гол - два.

    Иначе факт, представянето на Лудогорец е по-запомнящо се.
    Липсата на каквато и да е история в отбора кара медиите да прокламират общодържавна поддръжка за него, нещо, което няма как да стане ако играе не генномодифициран тим, а такъв с фенове и противници. Никой не очаква фенове на ЦСКА да се радват на победи на Левски или Ботев. Но всички трябва да скачат от радост за Крейзифорест. Да... ама не.
    Създава се впечатление за зверски успехи, но класиранията са факт - осминафинал в УЕФА и последно място в групите на ШЛ, нали така? Напълно нормално и би будило симпатии ако не се показваше зверско пренебрежение към всички други отбори в България и болестно самочувствие, обгърнато с директиви за 2-ри места в ШЛ.
    Просто на мен подобни успехи не ми допадат - нито измъчената победа на Левски над Барселона с 5:4 след загуба в първия мач с 4:0, нито тази на ЦСКА над Ливърпул с 1:0 след загуба в първия мач с 3:1, нито вчерашната, където Ливърпул дойде да вземе точка или 3 с възможно най-малко усилия. Наистина, толкова са слаби, че в момента надали има отбор в ШЛ, който да не може да се надява да ги бие при добро стечение на обстоятелствата, независимо дали този отбор е Лудогорец, Марибор, Бате, но все пак трябва и късметец за това.

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #214

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Това ли е цвета на световният клубен футбол-Реал от Мадрид!? Заради това и рядко гледам футбол вече.То от тази игра остана малко вече .Дами и господа-запознайте се с 11 набедени палячовци с двама метросексуални -единият е с номер 7 ,а другият с номер 14 .Биха си подхождали чудесно като двойка!Ако не са вече такава. Браво на Влади Браво и на Лудогорец!
    Този пост е редактиран от martosblack; 10-12-14 в 02:41.

  6. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #215

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Не ставай смешен, направо ги отнесоха като свиня блажен вестник...

  7. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #216

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Абе аз от прасета не разбирам особено.Не знаех,че прасетата обичат блажен вестник...ама човек се учи дорде е жив

  8.  
     
  9. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #217

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    ясно е, че те боли, ама това е реалността...

  10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #218

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    От какво да ме боли ? От това ,че прасета обичат блажни вестници ли?

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #219

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Миии, достойно представяне. Аз съм доволен от "Лудогорец".
    martosblack одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #220

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Дори с 10 човека срещу Реалци - Лудогорци се бориха мъжки - харесаха ми! Правят красива игра - за мен това е важното...
    stenly, edi1 и martosblack харесват това.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #221

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Убеден съм, че в момента повече от 50% от българите нямат нищо против анонимника, който води на изкуствения разградски отбор...
    Никога не съм гледал мач на бг отбор и толкова да не ми пука дали ще победи.
    espace, svetlio1 и soraka харесват това.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #222

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Кирчу гела: "Къд видя да отпадаме от евротурнирите бе олигрофрен"?!


    - Кой сега е олигрофрен?
    - Киро гела е олигрофрен!

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #223

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Многократно сме коментирали - 2 години Лудогорец имаше невероятен късмет, това не можеше да продължава вечно.
    Ако бяха с късмета от 2013 и 2014, щяха да лепнат един гол преди втория на Милисами ли какви бяха и да продължат да... мачкат Ливърпул и Базел в опити да станат 2-ри в групата.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #224

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Крис замъглено ти е съзнанието поради пристрастия... Аз не се радвам на падението на един БГ отбор! Надявам се да се съвземат!

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #225

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Иво, подходящата дуплика в случая е, че твоето е замъглено от кривоприлаган морал - ти не говориш за отборно пристрастие, а те избива на национална гордост при клубен футбол..
    Това показва, че просто нищо не разбираш от футбол

    Според мен е по-добре без личностни квалификации и с повече уважение към чуждото мнение.
    Ти тъгуваш, аз и много други се радват... Хайде догодина пак ще се чуем в тази тема ако Домуса не прекрати дотогава изкуствения си проект.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 21 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ЛЕВСКИ , ЦСКА или ЛУДОГОРЕЦ?
    От AVATAR_13 във форум Спорт
    Отговори: 102
    Последно: 15-04-22, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе