Страница 21 от 41 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 609

Toshiba LCD телевизори 2014/ презентация и FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #301

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Не вярвам да е от телевизора проблема ти. Доколкото съм запознат за максимално качество на булсат е добре да си свържеш приемника и тв-то посредством hdmi кабел. Виж си кабелите, викни техници и т,н. Надали така може да ти се помогне.


    Относно новите телевизори, чакам с нетърпение новата 7-ма серия и ревюта! Очаква се доста апетитна хапка да е с фул леда и локал диминг.
    Този пост е редактиран от JacksonSoloist; 20-04-14 в 03:20.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #302

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Пробва ли да видиш картината на ефирна телевизия? Това с картината на квадрати е причинено от ниският битрейт и приемника на Булсатком, а вероятно и връзката между приемника и телевизора.

  4. HIV
    HIV е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    31
    #303

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Относно кабелите - смених HDMI кабела, който ми дадоха от булсатком и купих нов от ТМ. А за ефирна телевизия нямам антена. Но е много дразнеща картината. Особено фона отздад като загледаш.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #304

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Сигурно имаш предвид картината на тв7/ Ринг/Диема/бтв екшън (особено тв7/нюз7 са ужас) ...

  6. HIV
    HIV е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    31
    #305

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Не мисля че този телевизор си заслужава 850 лв. Но вече е мой - Шанс:rolleyes:

  7. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #306

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Ами виж сега. Това е среден клас Тв. Аз съм с Toshiba 40XV733G от 2010 г. и мисля, че са от един клас. А твоят е наследник на TL938. За съжаление смениха матриците. Моят е с на Самсунг SPVA, след това са с на LG. За 800 лева толкова. Моят го купувах за 1100, така че бъди доволен. Разбира се, че с такъв род тв компромисите са много, въпреки това като за не толкова претенциозен потребител и с леки корекции на цветове и настройки, за парите си вади хич не лоша картинка. Тошиба все пак не са Самсунг или никога не са имали тв от ранга на Сони HX955(за мен последното най-добро сони), и за това и цените са по-ниски в съотвените класове(не говоря за high end-а, там нямат шанс). Пак споменавам новата 7-ма серия на Тошиба, не я сравнявай изобщо с твоята 7-ма. Много интересни тенденции наблюдавам. Вкарват direct led с local dimming. Да видим зоните колко ще са. Прави впечатление, че и другите производители, като LG, мисля и Panasonic, ще разчитат на direct led тази година. Local dimming само във върховите серии, а тази 7-ма на Тошиба, няма да е върхова, а под нея. Май така се очертава. И аз чакам и искам OLED, но май близките 3-4 г. да не се надяваме на 50-ка за 2000-3000 лева и то сносна. Така че може би преди OLED, ще взема ново lcd, вече ще събирам парички за фул лед и локал диминг. Съжалявам, че 2012-та нямах пари за HX955. или Филипс 9-та серия, но Тошибката ми бе доста нова. Та така, да видим новата 7-ма серия на Тошиба. Жалко, че може би няма да е със SPVA, но все пак ще е 4 поколения след моя и малко или много и с новите подобрения на картината, белкем извади по-добра картинка.
    Този пост е редактиран от JacksonSoloist; 20-04-14 в 03:53.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    14
    #307

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Здравейте и честити празници,

    Изчетох всички теми за Тошиба и от никъде не разбрах има ли модели, които да записват на USB. Според сайта на Тошиба.бг PVR i Timeshift са достъпни само за определени страни, като BG естествено липсва. Един консултант на Техномаркет ми каза, че няма модел от продаваните в магазина, който да записва-в някои магазини на други търговци, напротив, пише че функцията е налична. В "шапката" на темата също се обяснява как се прави запис.
    Искам да поръчам от Техномаркет модела 50L4333 - някой знае ли нещо за него и най-вече има ли PVR.

  10. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #308

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Питане към доайените на форума: Христославе, дали изтече информация за новата 7-ма серия с каква матрица ще е? (скапана индустрия полудяла е - май няма да е с Va на Самсунг?)И мога ли да помоля като излезне ревю в aveforums или някой друг уважаван сайт, да го споделите и тук и да дадете и ваше мнение, което ще е полезно за всички, макар и с 2,3 изречения синтезирано най-вече за качеството на картината - скалиране на SD, HD, филмов режим. 3Д не гледам. Склонен съм да се доверя на преценката ви, тъй като първото ми lcd след ваша препоръка го взех и не сбърках, за което съм благодарен.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #309

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от rossan Виж публикацията
    Здравейте и честити празници,

    Изчетох всички теми за Тошиба и от никъде не разбрах има ли модели, които да записват на USB. Според сайта на Тошиба.бг PVR i Timeshift са достъпни само за определени страни, като BG естествено липсва. Един консултант на Техномаркет ми каза, че няма модел от продаваните в магазина, който да записва-в някои магазини на други търговци, напротив, пише че функцията е налична. В "шапката" на темата също се обяснява как се прави запис.
    Искам да поръчам от Техномаркет модела 50L4333 - някой знае ли нещо за него и най-вече има ли PVR.
    Тествай на място в магазина, но след като му зададеш за страна - Германия.
    Toshiba L4353 (50L4353) 3D LED LCD TV Review | AVForums

    Цитат Първоначално публикувано от JacksonSoloist Виж публикацията
    Питане към доайените на форума: Христославе, дали изтече информация за новата 7-ма серия с каква матрица ще е? (скапана индустрия полудяла е - май няма да е с Va на Самсунг?)И мога ли да помоля като излезне ревю в aveforums или някой друг уважаван сайт, да го споделите и тук и да дадете и ваше мнение, което ще е полезно за всички, макар и с 2,3 изречения синтезирано най-вече за качеството на картината - скалиране на SD, HD, филмов режим. 3Д не гледам. Склонен съм да се доверя на преценката ви, тъй като първото ми lcd след ваша препоръка го взех и не сбърках, за което съм благодарен.
    за момента няма такава информация
    Съдейки по предлаганите диагонали би трябвало да е IPS
    M7 Series Televisions - Toshiba
    ревюта на нови модели
    Toshiba 50L1400U LED TV Review - Reviewed.com Televisions

    Toshiba 32D3454DB review | Plasma and lcd tvs Reviews | TechRadar
    L7453 Local Dimming LED Leads Toshiba 2014 Non-4K TV Range
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-04-14 в 21:15.

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    2
    #310

    Проблем с телевизор "Toshiba 40L7335DG"

    Проблемът на телевизора е следния:
    Когато вляза в приложенията на телевизора горе в десния ъгъл на екрана,вместо да ми покаже опцията "Wi-Fi" ми показва "-X-".
    И когато реша,да се свържа в интернет "youtube" ми изписва,че е в демо режим!
    Телевизора обаче е вързан с интернет и пише,че свърската е осъществена.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    3
    #311

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от rhaegar Виж публикацията
    Извинявам се, ако не публикувам в правилната тема.

    Мога ли да свържа колони Logitech Surround Sound Speakers Z506 ( JAR Computers - 5+1 Logitech Surround Sound Speakers Z506, 27W + 4x8W + 1x15 - Тонколони 5 + 1 ) към телевизор Toshiba 40L7335DG
    ( 40L7335DG - Toshiba ) без да използвам друго устройство?
    Някой с полезна идея?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #312

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    От изхода за слушалки . За истински 5.1 ти трябва декодер , а от тв през оптиката .

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #313

    Отговор: Проблем с телевизор "Toshiba 40L7335DG"

    Пробвай с кабел към рутера.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #314

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Здравейте ! Телевизора е Toshiba W4333 . Свързан е безжично към нета . Браузера и скайпа работят ,но не и приложенията като Youtube и т.н - каква може да е причината ? Проблем с връзката няма ! За страна е зададено България - възможно ли затова да не работят Toshiba Cloud Services ?

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #315

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Задай за страна Германия.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 41 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 15:08
  2. Toshiba RAS 402 EDR / Toshiba RAS 402 GDR / Toshiba RAS 402 GDRH
    От rukar във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-14, 22:56
  3. Toshiba 40TL938 - Toshiba Places !!!!! Help
    От kireto69 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-14, 20:02
  4. Toshiba TOSHIBA 55WL863G или Sony KDL-55ex720
    От iskrens във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-11, 15:12
  5. Нова серия LED телевизори на Toshiba работят без ток
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 29-11-10, 16:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе