Страница 32 от 41 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 609

Toshiba LCD телевизори 2014/ презентация и FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #466

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    От написаното в предният ти пост разбрах, че се оплакваш от бавно зареждане на смарт платформата.
    Ако става въпрос за бавен старт - да така е. Нужно е време за зареждане на Nand паметта и самодиагностика на системата. Твоят комп, след като го стартираш веднага ли почва работа ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    11
    #467

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от popov Виж публикацията
    Я кажи доволен ли си от телевизора.Плеяра върти ли кавото му пусниш.Субтитрите и 3D-то как са,че съм му хвърлил око.
    За мен телевизора е супер,плеъра чете абсолютно всичко, субтитрите вървят без грешка ако са кодирани в unicode.3D още не съм гледал.Хубави и наситени цветове и много добре се справя с SD каналите.При включена функиция "Акт.у-ние осветл.Фон" черното става много прилично за lcd.Общо взето за тези пари - отличен телевизор

    - - - - - - - - - -

    Бих искал,ако не го затруднявам и hristoslav2 да си каже мнението за него -Toshiba 42L7453

    - - - - - - - - - -

    Бих искал,ако не го затруднявам и hristoslav2 да си каже мнението за него -Toshiba 42L7453

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #468

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    От написаното в предният ти пост разбрах, че се оплакваш от бавно зареждане на смарт платформата.
    Ако става въпрос за бавен старт - да така е. Нужно е време за зареждане на Nand паметта и самодиагностика на системата. Твоят комп, след като го стартираш веднага ли почва работа ?
    Ами пускам го картина се появява веднага, но после ако натисна къщичката или да кажем бутона за настроики се появява на екрана долу оня пълнител и пише там незнам си кво си примерно 80% и така докато приключи след малко. Аз нямаше да отворя въпрос за това ама на кумеца неговия пуска го появява се картина натиска къщичката и веднага влиза в смарт менюто а е същия модел с тая разлика че е 50 инча, за това реших да питам и при вас ли е така или само при мене се мота с зареждането.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #469

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Затова те посъветвах да го свържеш с кабел към рутера.

    gogite
    Виждал съм го преди месеци в магазин, набързо без да го тествам с флашката. Основните ми впечатления са главно от прочетеното във форумите и ревютата. Малко е надценен модела
    Toshiba 47L7453 (L74) Review
    Toshiba 55L7400 LED TV Review - Reviewed.com Televisions

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    10
    #470

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Затова те посъветвах да го свържеш с кабел към рутера.
    приятелю говориш колкото да не заспиш в този късен час, искаш да кажеш че ако тв. не е свързан с интернет няма да зареди никога ли, аз съм вързан с wifi но ми зарежда на секундата след като пусна телевизора
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 30-10-14 в 23:22.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #471

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Той говори за
    смарт менюто
    - интернет функциите. Аз така го разбирам.
    Ако има в предвид обикновено стартиране на телевизора, то появата на менюто не може да стане веднага - обясних вече защо.
    Писано е в темата за избор, че стартирането на картината и менюто стават 10-ина секунди след включването на телевизора. Това не ти е старият аналогов CRT телевизор. В сегашните телевизори, 90% от работата е софтуер и е нужно време за неговото зареждане.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 30-10-14 в 23:21.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    28
    #472

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Моя е 50л7335 това със зареждането на системата след пускане, става само след като съм го дръпнал от контакта. Преди време имах проблем с тв-то което се изразяваше в много често забиване след пускане, решението беше нулиране на Тв. Бях направил 3 ъпдейта и нито едно нулиране след това, макар че навсякъде пише да се нулира след ъпдейт.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    10
    #473

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    истината е само една...не си купувайте евтин смарт модел на марката тошиба

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #474

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    То и моя е ъпдеитван 2 пъти маи, но след тва не съм го резетвал дали няма да помогне, щото много ме нерви да пусна на малката да гледа детски и да се чудя как да и обясня що телевизора въри дават новини а аз все още не и пускам детски а чакам ли чакам да "загрее" И ако Христослав е прав защо тогава изключен тв преди 5 мин после не му трябва време да загрява а е готов за работа, значи все пак не зарежда след всяко изключване а след по дълъг период от време при мене.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    28
    #475

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Пробвай с ресета, така се оправи и LG-то дето изтърваше каналите

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    11
    #476

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Toshiba 42L7453.При включена опция "Акт.у-ние осветл.Фон" локалното затъмняване се регулира автоматично като се получава прилично черно,но проблема е, че в зависимост от това тъмна ли е сцената или не, се наблюдава постоянна промяна на самото черно.Та въпроса ми е възможно ли е да си настроя ръчно локалното затъмняване на някаква стойност,защото в настройките не можах да открия нищо, но си мисля,че щом е възможно автоматично да се регулира би трябвало да може и ръчно.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    152
    #477

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от rosska_kik Виж публикацията
    Пробвай с ресета, така се оправи и LG-то дето изтърваше каналите
    Сега говорих и със сервиза им, казаха да го занеса да го видят, значи все пак не е нормално да го чакам да зарежда 1-2 минути за да имам достъп до смарт функциите. Момчето предположи някои ъпдеит да не се е заредил както трябва и каза да го занесат да го преинсталират. Но преди тва ще го резетна да видим. Rosska ти как му правиш резета, от самото меню дето има опция възстанови заводски настроики маи беше или беше нещо друго ?
    И още нещо, толчав раздел за тошиба само аз ли имам тоя модел че никои не каза как е при него стартирането е бати.
    п.п. Говорих и със сервиза в София, абе София си е София, тука сме си провинция Пловдив. Момчето там си ми каза искрено и лично, "свикваи с чакането", така си е при тоя модел някои зареждат по бързо други по бавно, вика мъчили сме да го правим но не става, иска си време за зареждане и зависи от това колко е стоял изключен. Така че къв е извода какъвто каза vasi1 За цената която съм платил за него съм доволен и ще чакам ко да праиш, лошото е ако дадеш 2 бона и е пълен кенеф както се оказа скъпия филипс на един приятел, та има и по лошо от тошиба .
    Този пост е редактиран от pif4o; 31-10-14 в 11:33.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #478

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от gogite Виж публикацията
    Toshiba 42L7453.При включена опция "Акт.у-ние осветл.Фон" локалното затъмняване се регулира автоматично като се получава прилично черно,но проблема е, че в зависимост от това тъмна ли е сцената или не, се наблюдава постоянна промяна на самото черно.Та въпроса ми е възможно ли е да си настроя ръчно локалното затъмняване на някаква стойност,защото в настройките не можах да открия нищо, но си мисля,че щом е възможно автоматично да се регулира би трябвало да може и ръчно.
    Още от по-старите им модели това им е обозначението за "динамичен контраст" и като гледам и в новите модели има само опция вкл./изкл.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    16
    #479

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    По добре го изключи това "Акт.у-ние осветл.Фон"... И при мен е същото - картината "диша" когато е активирано. Можеш да намалиш подсветката до положение около 20, а контрастът да е на 100.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    11
    #480

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от prasse Виж публикацията
    По добре го изключи това "Акт.у-ние осветл.Фон"... И при мен е същото - картината "диша" когато е активирано. Можеш да намалиш подсветката до положение около 20, а контрастът да е на 100.
    Така му се губи готиното черно.Ех,щеше ми се тази функция да не е автоматична ама....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 41 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 15:08
  2. Toshiba RAS 402 EDR / Toshiba RAS 402 GDR / Toshiba RAS 402 GDRH
    От rukar във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-14, 22:56
  3. Toshiba 40TL938 - Toshiba Places !!!!! Help
    От kireto69 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-14, 20:02
  4. Toshiba TOSHIBA 55WL863G или Sony KDL-55ex720
    От iskrens във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-11, 15:12
  5. Нова серия LED телевизори на Toshiba работят без ток
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 29-11-10, 16:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе