Страница 12 от 37 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 542
Like Tree70Одобрявам

Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #166

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Пробвай IMAX.3D.BluRay.AVC.DD.5.1-PHX от аренабг. Този с ДД Атмос къде го намери, че ми стана интересно?
    В За...да го имаше , ще видя днес ако се свали при мен (малко ми е бавен нета) да го пробвам на Egret-а ,че преди съм имал проблеми с DDTrueHD файлове.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #167

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    В За...да го имаше , ще видя днес ако се свали при мен (малко ми е бавен нета) да го пробвам на Egret-а ,че преди съм имал проблеми с DDTrueHD файлове.
    Намерих го. Тръгна нормално с DDTrueHD на моята Дива.
    svetlio1 одобрява това.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    6
    #168

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Как се пуска джубокса в режим с 3 реда иконки? Правя всичко по описанието ,но иконките в джубокса си остават на 2 реда. С медиейтър 1000х3д съм,ако има някакво значение.

  5. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #169

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от dvjordanov Виж публикацията
    Как се пуска джубокса в режим с 3 реда иконки? Правя всичко по описанието ,но иконките в джубокса си остават на 2 реда. С медиейтър 1000х3д съм,ако има някакво значение.
    Лесно е. Влизаш на екран в който виждаш постерите ( обложките ) на филмите на два реда. На дистанционното трябва да натиснеш бутона вляво под стрелките (срещу бутона "I" -инфо ) и вдясно ще ти излезе под меню, на което първо се вижда "XML Search" в жълто. Превърти надолу докато стигнеш до "Hide Movie Info". Натискаш и готово. Джубокса става на три реда. Успех

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #170

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Чете си idx/sub , а и всички останали модели със същия чип . Я да питам и аз - някой ако свалил новия Трансформърс да каже върви ли без проблеми , че съм го пуснал и после видях ,че бил с новия ДД Атмос кодиран - ако не да свалям друг релийз ?
    Колега,да разбирам ли,че си го пробвал/гледал 3Д торенти SBS или OU с външни/вътрешни "динамични субтитри"?

    dvjordanov
    Как се пуска джубокса в режим с 3 реда иконки? Правя всичко по описанието ,но иконките в джубокса си остават на 2 реда. С медиейтър 1000х3д съм,ако има някакво значение
    А ти колега пробвал ли го в 3Д режим?

  7. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #171

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от playdeni Виж публикацията
    Колега,да разбирам ли,че си го пробвал/гледал 3Д торенти SBS или OU с външни/вътрешни "динамични субтитри"?



    А ти колега пробвал ли го в 3Д режим?
    Въпроса ти е към други колеги, но ще ти отговоря и аз. Да, ползвал съм го многократно в "3Д режим" и разните му там типове субтитри и си работи перфектно, а за напред ще работи още по-перфектно заради добрата подръжка. Ако искаш повече инфо по въпроса прочети назад в темата. Там сме дискутирали някои проблеми, които са отстранени с течение на времето... С две думи прочети я цялата. Не е толкова голяма като темата за стария и добър плеър DIVA FULL HD в две части. Аз лично от много време насам НЕ гледам 3D.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #172

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Въпроса ти е към други колеги, но ще ти отговоря и аз, че съм го ползвал многократно в "3Д режим и си работи перфектно. Ако искаш повече инфо по въпроса прочети назад в темата. Там сме дискутирали някои проблеми които са отстранени с течение на времето... С две думи прочети я цялата. Не е толкова голяма като темата за стария и добър плеър DIVA FULL HD. Аз лично от много време насам НЕ гледам 3D.
    Благодаря колега,
    темата я прочетох няколко пъти,но никъде не става ясно,чете ли idx/sub (защото и в самата спецификация на MED1000X3D не пише,че ги поддържа),защото както съм написам в първият ми пост,аз имам Попкорн А-110,с който не съм имал проблем с нито един HD филм,но сега си купих 3Д ТВ и когато пусна някой SBS или OU торент видеото тръгва,но динамичните субтитри НЕ,единствено тръгват обикновенните SRT суб,НО.....3Д филм с обикновенни суб...е отвратително за гледане!Реално аз ще си купя нов плеър MED1000X3D единствено заради 3Д суб.,затова и питам,да не се окажа с 2 плеъра,който да не стават за това,което ми трябват.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #173

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Всички плеъри с тоя чип четат idx/sub , но МЕД-а са с най-добра софтуерна поддръжка.
    podredko одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    6
    #174

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Таакааа,още едно питане имам. Имам концерт от 2 двд-та шернати през мрежата ,но не може да се Scrape-ne,няма обложка,нчма инфо. Дава,няма видео файл и до там. Филмите + концертите на които има инфо + обложка са само с една директория. Тези които са с повече от 1 диск ,примерно 2, 3 и т.н. не намира инфото и седи с папки ,вместо с обложки. Някакви идеи?

    - - - - - - - - - -
    Този пост е редактиран от dvjordanov; 02-10-14 в 11:40.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    31
    #175
    Абе то и на моя попкорн А 200 пише, че чете idx ама к#рец. Я кажете кой плеър е по-добре Mede8eter 800 или 1000 ? Това, което не ми достига в пуканката е гледането на 3д blueray iso.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    16
    #176

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Няма особена разлика (Mede8er - The greatest show on earth).
    1000 е с малко повече екстри от 800, алуминиев корпус и як дизайн. В момента са на промоция във ВАЛИ (http://vali.bg/brochure/page3.pdf) и разликата в цените е нищожна. Аз се наградих с една хилядарка за 340 лв. (без Wi-Fi...) и съм страшно доволен. ISO, Remux, 3D субтитри - всичко е без засечка... Много добър плеър, с много добра поддръжка!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    31
    #177
    На мен 1000 серията ми харесва повече като дизайн, но се чудех дали не е по-добре харда да си има охлаждане...както е при серия 800. Не знаех, че плеърите са в промоция, от няколко дни им се чудя и това което ме спря беше датата на производство- 2012г модел е 1000-та.И за две годишен модел реших,че е скъп.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #178

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от prasse Виж публикацията
    Няма особена разлика (Mede8er - The greatest show on earth).
    1000 е с малко повече екстри от 800, алуминиев корпус и як дизайн. В момента са на промоция във ВАЛИ (http://vali.bg/brochure/page3.pdf) и разликата в цените е нищожна. Аз се наградих с една хилядарка за 340 лв. (без Wi-Fi...) и съм страшно доволен. ISO, Remux, 3D субтитри - всичко е без засечка... Много добър плеър, с много добра поддръжка!
    Здравейте,
    днес и аз си купих 1000+1T WD Blue и се съгласявам се с колегата,плеъра никак нее лош,но още не мога да му свикна (по-сложен ми е от Пуканката)!И ако някой може да каже с "прости думи" как да си прейменувам хард диска,за да работи джубокса ще съм много благодарен.Също така сами ли си правим папки с ..Филми,Музика,Снимки и тн на диска (и после маркираме цялата папка към фаворити),защото Пуканката си ги правеше сама и аз само местех в избраната категория?Имам и още няколко въпроса,но по-ред
    П.С. използвам МАС с WiFi до Рутер и от там с кабел до Меда (през Самба,но трансфера е доста бавен)

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    16
    #179

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Прав си за охлаждането, добре е да се вентилира - приоритет за 800... Но дори и при многочасова работа на 1000-та не са ми възниквали никакви проблеми, макар че съм му натикал вътрешен 3.5" хард 2 ТВ и си грее доста като го пипнеш... Все пак алуминиевият корпус осигурява добър топлообмен. Липсата на шум от вентилатор се "компенсира" от шума на хард-диска, но само ако е плеърът е поставен върху дървена мебел... Като го повдигнеш или сложиш на мека подложка не се чува бръмченето...
    Хич да не те притеснява това, че е модел на две години. Смело мога да твърдя, че за тези пари по-добро няма - iboum.com : Android TV Box + Media Player Comparison

  18. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #180

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Здравейте! Насочил съм се към закупуването на MED1000X3D и искам да попитам плеъра поддържа ли видео, снимано с HD камери SONY с формат m2ts и 50 fps, защото вградения плеър на ТВ Samsung UE55F8000 (който закупих миналата година) поддържа този формат, но само до 30 fps? Също така искам да попитам с Wi-Fi или без Wi-Fi да взема? То само за връзка с мрежата ли е или могат да се свързват и друг устройства към плеъра (мишка, клавиатура)?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 37 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  3. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе